◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
300 צפיות

בניית היררכיה בוורדפרס

על ידי 140 צפיות
נערך על ידי
שלום
אני בונה אתר במערכת וורדפרס שבנוי על דפים ומצאתי פלאג שגם בדפים אפשר להוסיף קטגוריות ותגים ורציתי בבקשה לברר כמה דברים לגביי קידום האתר:
1.האם בבר העליון של האתר מומלץ לסיים דפים או קטגוריות שמובילות לדפים?
2.האם ברגע שיש קטגוריות לדפים ותגים אבל לא מפורסמים האם עדיין זה טוב מבחינת קידום האתר
תודה מראש

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
שלומי, אתה שואל שאלה מטיפוס "מהו הכלל?", מבלי לקחת בחשבון שמומחה אמיתי ליצירת הייררכיה נכונה של דפי האתר יודע להפעיל שיקול דעת מקצועי באיזה אתרים יש לחרוג מהכלל,  ואולי אפילו לפעול באופן הפוך מהכלל. אפשר שזה בדיוק מה שהיה מחליט אם היה מעיין בפרטי היעדים שהאתר שאתה בונה רוצה להשיג.
על ידי 140 צפיות
מצטער אבל ממש לא הבנתי את התשובה אני יודע שנהוג לסים דפים בטפריט העליון אבל במאמר שקראתי באתר הבנתי שחשוב שיהיו קטגוריות לאתר ולכן שאלתי עם כדאיי להוסיף קטגוריות
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
במילים אחרות, אתה לא יודע האם (!) הכלל האומר שצריך לשים קטגוריות חל גם במקרה הפרטי שלך. בדיוק בשביל זה נחוצה התשובה של מומחה שיבחון את המקרה הפרטי שלך, ולא יחזור ויספר לך מה הכלל. בו נניח שהאתר שלך נועד למכור שתי יאכטות יוקרתיות, יד שנייה. איזה צורך יש למבקרים שלך בחלוקת האתר  לקטגוריות?

(אינני מומחה לארכיטקטורה של אתרים ואינני מציע לך את השרות שלי או של מישהו ספציפי. אני בסך הכל למדתי להבחין בין תשובה של מומחה לתשובה של שוליה של מומחה.)
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
1. זה דיי אינדיבידואליו, תשתמש בדפים עבור  תכנים סטטים כמו דפי אודות צור קשר וכו, בשאר אפשר לשקול קטגוריות, אני מאמין שאנשים העוסקים בפיתוח אתרים יוכלו לתת לך מענה טכני יותר מדויק.

2.ההגדרה של טוב מבחינת קידום האתר איננה מובנת, שכן קטגוריות ודפים ריקים לא יספקו ערך לגולשים אז אין סיבה שהם יספקו ערך למנועי החיפוש

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

22,182 משתמשים

שאלות קשורות

2 תשובות
קולות
+1
3 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 10/03/18 על ידי SHLOMITADI 200 צפיות
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 7/06/17 על ידי הדסה 120 צפיות
...