קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

תוכנה שבניתי לקידום אתרים חינם - מה דעתכם?

0 הצבעות
938 צפיות
שאלה נשאלה ב- 27 מאי, 2013 על ידי amizrien (170 נקודות)
השבוע סיימתי בניית תוכנה הנקראת - תוכנה לקידום אתרים חינם
אתם מוזמנים לבדוק אותה ולהביע את דעתכם עליה.

להורדה ישירה של התוכנה:
http://www.bmkol.co.il/websubmitter/

בהצלחה
ומחכה לשמוע תגובות
עמי

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
המונח "קידום אתרים" איננו חד-משמעי. מה בדיוק עושה התוכנה?
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי amizrien (170 נקודות)
התוכנה משמשת ככלי עזר למקדם האתרים ב 2 אופנים:
1. מרכזת עבורו את כל ההרשמות והסיסמאות שלו באתרים השונים בהם הוא מקדם את האתר שלו. בלחיצה אחת הוא נכנס דרך דפדפן פנימי בתוכנה לאתר המבוקש. בלחיצה נוספת הוא מדביק את שם המשתמש לו ואת הסיסמא לאותו אתר.
2. מערכת שמירת הודעות שמורות מראש אותן הוא יוצר לשימוש חוזר באתרים השונים. כל הודעה ניתנת להדבקה ישירה באתר המבוקש בלחיצה אחת.

אישית מנסיון בתוכנה, זה כלי עזר שימושי מאד ועוזר לקידום מהיר של כל אתר/מוצר או רעיון. חובה להשתמש בה ועוד שהיא בחינם, אז אין עוד מה לבקש.
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
ובשפת בני אדם, על פי סעיף 2, אתה מתכוון לכלי שעוזר לשתול קישורים בפורומים ובבלוגים באופן אוטומטי בתוך, או בחתימה של, תגובות בעלות תוכן זהה, "שמורות מראש", שחוזרות לכן על עצמן בכל פורום או בלוג?
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי amizrien (170 נקודות)
אני מבין שאתה מנסה להציג כאן תגובה שלילית לתוכנה...אבל בקשר לסעיף 2 אז הדגשתי שזה כלי עזר...המשתמש לא חייב לשתול הודעות שמורות הוא יכול גם לשמור אותם לצורך היסטוריית הודעות, אך עדיין האופציה לשימוש בהודעות לקידום עדיין קיימת, כי בין אם תרצה או לא, כשאתה מנסה לקדם אתר אתה בדרך כלל משתמש באותו תוכן לכן זו הסיבה שאופציה קיימת בתוכנה. אל תשכח שהתוכנה כאן בחינם...אפשר לנסות גם להגיד מילה טובה...אלא אם זה באופי שלך דבר שקשה לך.
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט
עד עכשיו ניסיתי להבין. אבל עכשיו, לאחר שכתבת:
"האופציה לשימוש בהודעות לקידום עדיין קיימת, כי בין אם תרצה או לא, כשאתה מנסה לקדם אתר אתה בדרך כלל משתמש באותו תוכן"
ונראה לי שאני מבין יותר טוב, התגובה שלי באמת שלילית. הסיבה היחידה לכך היא לא עניין שבטעם אלא עניין שבעובדה: התגובה של הנהלת גוגל לתוכנה שלך היא מאד שלילית, דבר שעושה רושם שלא לקחת בכלל בחשבון.

אם עוד לא יצא לך לשמוע, דע לך שהנהלת גוגל מענישה אתרים שמשתמשים ב"שיטות קידום" שכאלה מאז "פינגווין 1" לפני שנה. אז איזו מילה טובה אפשר לומר, לאחר "פינגווין 2" על תוכנה שכל מה שהיא תעזור למקדם האתרים לעשות מעכשיו זה להשמיד את האתר שעליו הוא עובד?

אם אני טועה, יהיו ודאי חברים אחרים פה שיש להם דעה מנומקת אחרת.
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי אנונימי
איזה קטעים איתך...אני ממש המום ממך....תוכנה כל כך פשוטה נחמדה וחינאמית שיכולה לעזור לאחרים ואתה מנסה להציג אותה כמפלצת איומה...אתה יודע מה?...נגיד שאתה צודק...אבל לכל מי שקורא כאן את התגובות...תנסו אותה בחינם ותחליטו...אני לא קולט מה הענין כאן בתגובות של זקן השבט....חברה...זה חינם וזה אחלא תוכנה תורידו ותחליטו ואם אתם מפחדים כל כך...אז אל תדאגו..פשוט אל תשתמשו באופציה של ההודעות השמורות...חחחח..אני פשוט נקרע כאן מהתגובות של הבחור הזה...כזאת פאניקה לא מובנת.
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט
ניכר בך שאתה מסתכל על התוכנה רק מהזווית של מי שפיתח אותה, ולמתעלם לחלוטין מהבעיות של הצרכנים שלה - מקדמי אתרים שביניהם יש גם כמה שלקוחות נזעמים שברו להם את השיניים בפה, כי תוכנות דומות לשלך גרמו לאתרים שלהם לעוף מצמרת תוצאות החיפוש, אין להם יותר מכירות, וכל הכסף שהלך על בניית האתר, פרסומו וקידומו הלך לפח.

כאשר נכנסת לפה בטח חשבת שאתה רק תולה פתק על לוח מודעות, בלי לשים לב שאתה נמצא ב"מכון התקנים". עדיף שתסביר לחברים שאליהם פנית פה מדוע לדעתך אין כל סיכון (!) בביצוע עבודת קידום באמצעותה.
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי אנונימי
אני מסכים איתך.
גולשים יקרים...מכבד כאן את התגובות ומבין את המשמעות..אז אנא ממכם תשתמשו בתוכנה רק לצורך שמירת הרשמות לאתרים השונים ואל תשתמשו באופציית ההודעות כדי להימנע מהבעיות שעלולות להיות כתוצאה מכך

בהצלחה לכולם
עמי
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
יופי........
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 27 מאי, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
לא ממש נראה שאתה מעלה שאלה, ודיי נראה לי שאתה מנסה לפרסם תוכנה כמו שעשית ברוב קבוצות הדיון.

אני באופן אישי מסכים עם דעתו של עמנואל, ואת דעתי האישית בנודע לשימוש בתוכנה תוכל לקרוא פה:
http://www.relog.co.il/index.php?showtopic=9456&hl=
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי אנונימי
אהלן....התגעגעתי אליך...מה קורה?...רוצה רק לתקן אותך...כשמנסים לפרסם תוכנה כמו שטענת כאן בתגובה אז זה נכון אם יש כאן רצון להפיק מכך תועלת מסחרית...אבל כשתוכנה היא חינאמית אז הטענה שלך אינה נכונה. לגבי טענותיך על התוכנה..הם אכן היו מוצדקות וקיבלתי אותם...אבל אני נאלץ שוב לחזור ולומר שהתוכנה היא עדיין כלי עזר וניתן להשתמש בה לתועלת באופציית שמירת ההרשמות ואין אני רואה בכך איזשהוא פסול אלא הפוך...ח י נ ם ....למה לא קולטים את הדבר הכי חשוב כאן?
נתקבלה תגובה 27 מאי, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
הסיבה שלא קולטים את המסר החשוב היא משום שנראה שבסופו של דבר הכלים שהתוכנה הזו מספקת יגררו פגיעה באתרי הלקוחות(אממ וסליחה אם ארצה להשתמש בתוכנה מתאימה שתשמור את הסיסמאות שלי אשתמש באקסל).

משום שהתייחסתי לעניין בקישור שסיפקתי אינני רוצה להרחיב על כך פעם נוספת בכדי שחלילה לא תהיה תחושה של רדיפה כזו או אחרת.
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2016 על ידי אנונימי
יש גם את תוכנת kidumi , קצת יותר עדכנית ונתנת אפשרות של לוחות מודעות , בלוגים, סימניות, כלום לא פול אוטומטי אבל זה כלי עזר נהדר ולא יקר
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,301 שאלות

7,325 תשובות

9,899 תגובות

16,787 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 145 צפיות
שאלה נשאלה ב- 6 ינואר, 2015 על ידי frimen (480 נקודות)
+3 הצבעות
2 תשובות 451 צפיות
שאלה נשאלה ב- 28 אוגוסט, 2010 על ידי moshikobe (360 נקודות)
+2 הצבעות
1 תשובה 216 צפיות
שאלה נשאלה ב- 21 אוגוסט, 2010 על ידי gingeschan (470 נקודות)
+3 הצבעות
2 תשובות 512 צפיות
שאלה נשאלה ב- 6 ספטמבר, 2011 על ידי LeeorB (170 נקודות)
+2 הצבעות
1 תשובה 211 צפיות
שאלה נשאלה ב- 5 פברואר, 2011 על ידי rubyakerman <סגן משנה> (1,880 נקודות)
...