◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
706 צפיות

קוד מוזר עם קישור weight=ignore

על ידי 310 צפיות
נערך על ידי
שלום חברים, אני התחלתי לשלם לפורום העוסק בנישה של האתר שאני מקדם, פורום חזק מאוד והם לא מאשרים חתימות אבל אישרו לי עבור 50 שקלים לחודש להשתולל עם חתימות זתומרת קישורים לאתר שלי אבל מתעוררת בעיה תכנותית בקוד שכל קישור שנראה כך:

<!-- google_ad_section_start(weight=ignore) -->
<a target="_blank" href="http://homecomp.co.il/laptop">

על פניו הקישור נראה בסדר בקוד אבל מה שמציק לי זה weight=ignore שאנחנו רגילים רק לFOLLOW אבל זה חדש לי.
מישהו נתקל פעם? אולי הקישו הזה לא אפקטיבי לקידום אורגני? ועוד שאלה, פה אני רוצה לקדם לראשונה עמוד פנימי ולא את עמוד הבית...כדאי?

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
אינני יודע מה זה אומר (חברים אחרים יעזרו לך בעניין הזה), אבל אני יכול בהחלט להזהיר אותך שקישורים מהחתימה, שאין דרכם תנועת מבקרים לאתר שלך, שהם גם מרוצים ממה שמצאו בו, מזמין עונש מגוגל. קרא את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" כדי שיהיה לך ידע עדכני (שיסתור קרוב לודאי את מה שאתה יודע היום).
על ידי 310 צפיות
הצלחתי לשכנע את מנהל הפורום לוותר על חתימה ולאשר לי למקם קישור מתוך טקסט מקווה שזה יעזור לי וכך כל פעם אתן קישור לעמוד תוכן אחר עם מילת עוגן אחרת. האם ככה גוגל יחשוב שזה קידום טהור וטבעי?
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
שכח מגוגל וחשוב על אנשים. המבחן הוא כאמור שיעור השימוש בקישור ורמת שביעות רצון המשתמש בקישור ממה שימצא באתר שלך. כדי ששני התנאים הללו יתקיימו אתה לא רק צריך לתת באתר שלך מענה מצויין למי שהצלחת להביא אליו, אלא גם לשכנע את קוראי אותו פורום שיש להם סיבה טובה לצאת משם ולהיכנס אלייך. כדי לשכנע אותם כל מה שעומד לרשותך הוא הטקסט של התגובה שלך באותו הפורום. אם יש לך מה לכלול בתגובה שיעשה את העבודה הזו, יופי. אם אין לך, הקישור מלאכותי ולא ישתמשו בו.

לשאול "אם בכל פעם אחליף את טקסט העוגן, האם ככה גוגל יחשוב שזה קידום טהור וטבעי?" זה כמו לשאול "אם בכל פעם אתן לתינוק שלי מים בצבע אחר, האם הוא יתרגל לחשוב שהוא קיבל דייסה מחלב?"
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
כזכור לי הקוד שהצגת אכן מיועד לגוגל.
אך איננו מיועד לזחלן של מנועי החיפוש, אלא לזחלן של שירותי הפרסום של גוגל.

אם זכרוני אינו מטעה אותי מדובר בתגית המציגה לזחלן להימנע מהתכנים המופיעים בה כשהיא מתאימה פרסומות לדף(גוגל מתאים פרסומות בהתאם לתכנים בדף).

לכן שימוש בתגית הזו באזורי החתימות יראה הגיוני ומתאים, שכן אין שום סיבה שזחלני הפרסומות יתאימו את הפרסומות בהתאם לחתימות הגולשים שיכולים לחזור בצורה רוחבית באתר.
ואינם יכולים לספק מידע שהיה רלוונטי למהות הדף.
סביר להניח שתגלה שהאתר מציג פרסומות ADSENSE לגולשים בחלק כלשהו

התעלם מימנו

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,540 משתמשים

שאלות קשורות

2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 29/12/13 על ידי guy waldman <סגן משנה> 1.0k צפיות
1 תשובה
קולות
0
1 תשובה
קולות
0
1 תשובה
קולות
+1
...