◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+3
507 צפיות

איך yaaw הגיע לעמוד ראשון בקידום אתרים? יש שם אפילו שגיאות כתיב!

על ידי 410 צפיות
נערך על ידי
אפילו בדקתי עליו ב yahoo site explorer וזה מראה שיש לו 8 עמודים ושימו לב - אין קישורים נכנסים!! כל הדפים מלאים בשגיאות כתיב, באתר יש לו פרסומות של גוגל...מה הולך שם ואיך הוא התברג לדף הראשון בקידום אתרים? אגב יש לו PR 0..ידוע שזה לא המדד המרכזי אבל זה פשוט מוסיף שמן למדורה.. כבר לפני חודש ראיתי אותו בתחילת הדף השני ועכשיו הוא יציב בעמוד הראשון.
רק לי זה מוזר?

1 Answer

קולות
+1
על ידי <רב סרן> 10.3k צפיות
למה אין קישורים נכנסים? תבדוק בכל אחד מהכלים הפופולאריים ותגלה שיש לו די הרבה (yahoo site explorer, majesticse, linkdiagnosis). מעבר לכך, קצב הגידול שלו היה מאד חד בחל מאוגוסט ועד היום וכל הזמן במגמת עליה (מה שיכול לסייע בהתברגות לטווח זמן קצר גם על ביטוי תחרותי):
http://www.majesticseo.com/reports/compare-domain-backlink-history?d=www.yaaw.co.il
על ידי 410 צפיות
צודק, התסתכלתי לפני כן רק ביאהו ומשום מה הוא לא הראה קישורים נכנסים..רק דפים מאונדקסים..בכל מקרה אני חושב שההישג יפה אם מסתכלים רק על התוצאה. רק לי כואב לראות אתר במקום תחרותי כל כך שלא השקיעו בתוכן שלו כמו בקישורים שלו?
על ידי 160 צפיות
לדעתי לא יחזיק הרבה זמן מעמד וינופה, אני מניח שרכשו תוכנית לבניית לינקים, סה"כ שבוחנים את הלינקים ומהירות ההיווצרות שלהם מבחינים בגידול ממש לא טבעי ובקישורים מאתרים ברובם חסרי חשיבות. מעניין לאן זה יתפתח וכיצד האלגו של גוגל יגיב ותוך כמה זמן, בכלל, גוגל בזמן האחרון עובר הרבה שינויים, יש לי 2 אתרים לפחות שנמצאים בעמוד הראשון תחת דף הבית וגוגל דירג מחד באותו מיקום אומנם, אבל לא את דף הבית, אלא דף פנימי, זה קרה לי עם דומיינים בעברית, אבל אני יודע מקולגות בחו"ל שזה קורה לעוד די הרבה אתרים כרגע..
על ידי 280 צפיות
לאתר הזה יש 8 דפים והם על הגדלת חזה לימוד אנגלית?? יש פה משהוא מסריח זה לא משהו שמקידום רגיל הוא במקום ראשדון זה די ברור.יש לו קישור נופולו מאתרים גדולים אבל קישורי נופולו לא יותר, וגם שאר הקישורים שלו  מסתם דפים, כל מני בלוגים ודפים פנימים. משהו כאן לא מסתדר זה בטוח, נעשה פה משהו שהוא לא תקין איזהשהו בלאקהאט

4,327 שאלות

7,360 תשובות

9,928 תגובות

20,213 משתמשים

...