◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
–1
184 צפיות

על מה משלמים בחצי השנה הראשונה של קידום אתר?

על ידי 500 צפיות
נערך על ידי
מאחר והקידום לוקח חצי שנה לפחות ומאחר ואין התחייבות לשאר במקומות הרצויים בעמוד הראשון אז בעצם על מה משלמים. אם רק אחרי חצי שנה המילים מגיעות למיקום הרצוי ואח"כ אין התחייבות?
על ידי
א' כל נהוג לומר שרק לאחר שלושה חודשים ניתן לראות תוצאות.
זה לא נכון, ניתן גם אחרי שלושה שבועות, אבל על מנת לגלות יציבות יש לראות ולקדם לאורך זמן, שאכן מסתכם בחודשים ואף שנים.

על מה משלמים?
על העבודה. עובדים בשביל לקדם אתר, עובדים קשה מאוד וזו מומחיות. לקדם אתר זו השקעה - אין הבטחה להצלחה, אבל אם אתה מצליח - זה משתלם מאוד, אפילו משתלם מדיי.

בקיצור, משלמים על שעות עבודה רבות וקשות. ועל התשלום להיות גבוה מאוד.

בהצלחה
על ידי <סגן משנה> 2.0k צפיות
אני יכול רק להעיד על עצמי ואולי זה יעזור להבין:
אני מסביר ללקוח, שקידום אתר זה תהליך איטי יחסית (יחסית לקידום ממומן שהוא מיידי). חלק מפעילות הקידום, זה "תגובה" לסטטיסטיקות שנאספות עם הזמן. באתרים קטנים, לסטטיסטיקות לוקח הרבה זמן כי התנועה קטנה (נגיד, 60-80 גולשים ביום). אני ממליץ לעבוד לפחות חצי שנה (אבל לא מחייב) כדי לקבל תוצאות משמעותיות. הדגש על משמעותיות. אבל תוצאות רואים כבר אחרי שבועיים לאחר שנעשתה פעולת אופטימיזצית און-פייג' ראשונית.

בנוסף, חלק משמעותי בקידום הוא קישורים נכנסים לאתר. תהליך זה לוקח זמן כי מאד קשה להשיג קישורים טובים. זה יותר עבודה ממה שחושבים. בנוסף, רצוי לפרוש את הקישורים הנכנסים לאורך זמן ולא בבת אחת.

כמו שקודמי אמר, משלמים על עבודה רבה שנעשית. בד"כ, בתחילת הפרויקט, יש הרבה יותר עבודה כך שבחצי שנה הראשונה, יש סיכוי גדול שהתשלום אפילו לא מכסה לגמרי את שעות העבודה הרבות שמושקעות.

מקווה שלא אכלתי לך את הראש...
על ידי <סרן> 7.5k צפיות
קידום זה לא חצי שנה. חוץ מזה לרוב מילות הזנב ארוך מוצאות את דרכן (אם הקידום נכון ואיכותי) לדפים הראשונים תוך מספר שבועות קצר. לגבי מילות המפתח הקשות לקידום , לגביהן אתה צריך לחכות ולראות איך זה קופץ לדפים הראשונים של גוגל.

1 Answer

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
זה לא נכון שקידום צריך לקחת חצי שנה. הכל פונקציה של כמות ואיכות ההשקעה בקידום ביחס לכמות המצטברת והאיכות של השקעת בעלי האתרים המתחרים. עם השקעה מספיקה אפשר לנצח אותם בתוך כמה שבועות, ועם השקעה שלא מספיקה הקידום לא יצליח לעולם.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,929 תגובות

20,722 משתמשים

שאלות קשורות

8 תשובות
קולות
–1
2 תשובות
קולות
+1
4 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 19/11/13 על ידי יונתן שוורץ 120 צפיות
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 28/01/13 על ידי xmanic 530 צפיות
...