◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
287 צפיות

מעקב אחרי חיפושים במדינה ספציפית בארה"ב

על ידי 270 צפיות
שלום,
אשמח לדעת האם יש אפשרות לעקוב אחרי חיפושים במדינה ספציפית בארה"ב. Google Keyword לא מספק אפשרות כזו ממה שראיתי - אולי יש דרך אחרת?
תודה מראש!

2 Answers

קולות
+1
על ידי <סגן משנה> 1.4k צפיות
יש חברה ישראלית עם מוצר נחמד https://www.geoedge.com/ הוא עושה בדיוק את מה שאתה מחפש ואני חושב שיש להם TRIAL של שבוע חינם שתוכל לבדוק מיקומים לוקלים עד לרמת העיר.
על ידי 270 צפיות
הי איל! ראשית, המון תודה - אבל נדמה לי שזה לא עונה לי על הצורך. אני רוצה, לדוגמה, לדעת אילו חנויות מחפשים באזור פלורידה ואם זה שונה ממה שמחפשים באזור אוהיו. בדיוק כמו Google Adwords Keyword Tool אבל לרמה של מדינה בארה"ב. הכלי שהצעת יראה לי את תמונת המצב המקומית, אבל לא את החיפושים.
על ידי <סגן משנה> 1.4k צפיות
קודם כל אני מתנצל שפניתי אליך בלשון זכר אני פשוט רגיל שרוב המקדמים הם גברים. :)
אם את רוצה לבדוק באופן כללי כל במדינה בארה"ב ישנם דרכים "אפורות" עם רשימות פרוקסי חינמיות שמסוננות לפי מיקומים.
אם מדובר במיקום אחד או שניים וזה משהו שאת צריכה לעשות באופן קבוע ישנם פרוקסים זולים בדולרים בודדים לחודש כאשר את יכולה ממש לבחור את את המיקום הגאוגרפי ואז בעזרת תוכנה כמו proxifier את יכולה לעבור בין מיקומים בקלות ולבצע את הבידקות שאת רוצה לבצע. מקווה שזה עזר.
על ידי
תודה שוב, אנסה! נ.ב. אני דווקא מכירה לא מעט מקדמות! :-)
קולות
+1
על ידי <רב סרן> 10.5k צפיות
אם הבנתי נכון - את שואלת לגבי חיפושים ולא מיקומים, כן?

האמת היא שאני לא מכירה כלי יעיל למספרים מוחלטים, אך אם מה שמעניין אותך זה השוואה בין מדינות שונות בארה"ב, תוכלי להשתמש בגוגל טרנס. זה לא יעזור לך עם המספרים המוחלטים, מדובר באינדקס שיוכל לשמש אותך להשוואה בלבד. בחרי תחת Limit To את האזור הגאוגרפי שמעניין אותך (ארה"ב) ותוכלי לראות את הנתונים לפי מחוזות בצד שמאל למטה (מציג על מפה, תוכלי לשנות לגרפים עם מספרים וגם לחתוך לפי ערים).
על ידי
תודה רבה! אני בטוחה שזה יכול להועיל לי בעבודתי בלי קשר למה ששאלתי. מה שרציתי זה למצוא רעיונות למילות מפתח שונות במדינה כזו או אחרת שאני לא יכולה לחשוב עליהן בעצמי. לדוגמה: בישראל בתחום ההריון והלידה רבים יחפשו את המילה "שילב" כי זו הרשת המובילה לציוד תינוקות. דברים מהסוג הזה. שוב תודה!

4,322 שאלות

7,352 תשובות

9,916 תגובות

117,870 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 25/12/14 על ידי tomerhh 530 צפיות
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 13/11/13 על ידי jaxx <רב סרן> 18.8k צפיות
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 22/06/13 על ידי liront 280 צפיות
...