◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+2
187 צפיות

איך גוגל מסתכל על מספר אתרים הבנויים באותה כמערכת ומאוחסנים בשרתים אחרתים ומקשרים לאותו האתר?

על ידי <סגן> 4.6k צפיות
אני יודע (או שאני טועה) שאם יש לי 10 אתרים שמאוחסנים תחת אותו השרת ומקשרים באותה המילת מפתח לאותו האתר הזה גוגל מוריד על זה ניקוד.
השאלה שלי היא כזאת:
אם יש לי 10 אתרים שמאוחסנים בשרתים שונים אך כולם בנויים על אותה המערכת של וורפרס, דומיין שונה, תכנים שונים, שרתים שונים, הכל שונה חוץ מזה שזה בנוי במערכת וורדפרס האם גוגל מוריד גם על זה ניקוד?
או שאני טועה גם כאן וגם בחלק הראשון של השאלה?
תודה למגיבים...

3 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
למה שגוגל יקבע ש-9 זה מותר ו-10 זה אסור? נראה לך שעובדים  שם מטומטמים? הם ודאי מתייחסים למספר רב מאד של סמנים למלאכותיות הקישור - אתה מתאר שלושה ונדמה לך שהצגת את כולם.
קולות
0
על ידי <סגן אלוף> 21.3k צפיות
זה לא בלתי סביר שאם אתה מקים בלוג וורפרס אז עשרת הלינקים הראשונים שלך יהיו מבלוגי וורדפס אחרים. שאלת המפתח היא איזה לינקים נוספים יש או אין לך, ומהבחינה הזו זה לא משנה אם אתה בלוגר אנונימי או בעל אתר שמנסה לקדם אותו.
קולות
0
על ידי <סגן> 4.3k צפיות
נערך על ידי
לגוגל יש פטנט (http://searchengineland.com/googles-agent-rank-patent-application-10487) שהוא משתמש בו כבר שנים על איך הם מזהים אם קישורים נערכו ע"י כותבים שונים.

מצד אחד יכול להיות לך מס' גדול של אתרים שנכתבים ע"י אדם אחד. ולהחשיב כל אחד מהקישורים האלו כקישור מאתר אינדיווידואלי זה לא הכי תורם לרלוונטיות.

מצד שני יכול להיות לך בלוג גדול מאוד שכותבים בו כמה כותבים. ו-2 קישורים מפוסטים של 2 כותבים שונים צריכים לקבל את הכח של קישורים מ2 דומיינים שונים.

בקיצור, המסובכות באלגוריתמים של גוגל היא כ"כ קשה, שלא צריך לנסות להבין איך הם פועלים, אלא איך אתה גורם לאתר שלך לקבל קישורים אורגנים איכותיים יותר מלמתחרים.

בקשר לשאלה שלך על כמה אתרים שמשתמשים בוורדפרס. יש לך מושג כמה אתרים משתמשים במערכת הזאת?
אני חושב שבטוח להגיד שוורדפרס היא המערכת הפופולרית ביותר על בלוגרים בעולם, נראה לך הגיוני שעל זה יורידו ניקוד ?
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
א. אין לך דרך לדעת האם גוגל אכן מיישם את הפטנט הזה, בשלמותו או באופן חלקי, או שהוא הוציא עליו פטנט כדי למנוע ממתחרים להשתמש במשהו מספיק דומה.

ב. זיהוי המחבר המשותף של שני טקסטים, שני קטעי טקסטים או שני קישורים חייב להיות במונחים של הסתברות. מדובר ודאי בניתוח מספר רב מאד של סמנים ועל תלות הדדית של חלק מהסמנים.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,261 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+3
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 20/04/12 על ידי דורון <סגן משנה> 2.2k צפיות
1 תשובה
קולות
–1
1 תשובה
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 24/08/11 על ידי rubyakerman <סגן משנה> 1.9k צפיות
...