◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
108 צפיות

שני קישורים שונים לאותו דף...

על ידי 460 צפיות
שלום,
עד כמה שאני הצלחתי להבין לא ניתן לקשר לאותו כתובת אתר משני ביטויים שונים באותו הדף. לדוגמה: אם אני מקשר לדף www.example.co.il מהביטוי "מניקור" אני לא אוכל לקשר לאותה כתובת מהביטוי "בניית ציפורניים".
אבל שאלתי היא האם כאשר אני מעלה מאמר וקישרתי לכתובת www.example.co.il מביטוי כלשהו, אני יכול "לחתום" באותו בדף - אשמח לראותכם אצלי במכון יופי www.example.co.il   ?

תודה

1 Answer

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
את התופעה הזו גילה אצלנו לפני כמה שנים ברנקו ריכטמן בניסוי מבוקר מעניין
(http://www.seo-scientist.com/first-link-counted-rebunked.html).

אתה יכול כמובן להוציא כמה קישורים שאתה רוצה מאותו הדף אל אותו הדף באתר אחר, ולגוון את טקסט העוגן כמה שאתה רוצה, אבל הניסוי הראה שגוגל התעלם מכל הקישורים פרט לקישור הראשון שבו נתקל הבוט שלו במסלול הסריקה של הדף.

יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שהניסוי המבוקר הזה לא גילה חוק טבע קבוע ואוניברסלי, אלא ביצוע טכני של החלטה שרירותית של הנהלת גוגל, שהיתה עשויה להשתנות למחרת הניסוי. במקרה זה יתכן בהחלט שהמעבר של גוגל מהשיטה הקודמת לשיטה ששמה דגש על התנהגות המבקרים, גם תשכנע (או שכנעה כבר) את הנהלת גוגל להפוך את ההחלטה שלהם וכן לייחס ערך לכל קישור יוצא - בתנאי שזורמת דרכו תנועת גולשים משמעותית, והם מאותתים לגוגל על שביעות רצון מביקורם בדף שהקישור הביא אותם אליו.

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,765 משתמשים

שאלות קשורות

2 תשובות
קולות
0
3 תשובות
קולות
+2
1 תשובה
קולות
+2
שאלה נשאלה על ידי 20/02/11 על ידי smadar-e 990 צפיות
...