◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
725 צפיות

גוגל העיף אותי אחורה בכל מילות המפתח חוץ מ2 המילים הכי חשובות שם אני ראשון באורגני המון זמן!!איך זה?

על ידי 310 צפיות
האתר שלי http://homecomp.co.il/ אתר טכנאי מחשבים הוא אתר שאני מטפח כבר שנה וחצי באורגני והוא חזק במקום ראשון במילים שהכי חשובות לי "טכנאי מחשבים בתל אביב" "טכנאי מחשבים תל אביב"
אבל בכל שאר המילים שהיתי בהם עמוד ראשון גוגל העיף אותי אחורה לעמודים 6-7.
מילים כמו "תיקון מחשב נייד" "טכנאי מחשבים ניידים" ועוד המון
אני כותב המון מאמרים עם מילות מפתח איתו ובונה המון קישורים בבלוגים ופורומים תחת טקסט עוגן של מילת המפתח ורק באתרים בנישה של מיחשוב וטכנולוגיה, זתומרת הקידום שאני עושה הוא כשר לגמרי בלי שטויות וזיבולים ואני לא מצליח להבין למה גוגל בעט בי אחורה ככה בצורה כזו אם מישהו יכול להציץ באתר ולהבין מהי הסיבה אני אשמח לביקורת בונה
תודה רבה
שי

3 Answers

קולות
+2
על ידי <רב סרן> 18.8k צפיות
כמה דברים מסריקה ראשונית של העמודים הפנימיים שאתה מנסה לקדם:
* הכתובת שלך לא מכילה WWW, יש מצב שיש לך דפים כפולים כי אין הפנייה, תבדוק את זה, גם מבחינת קישורים זה לא בריא לקשר ל http://homecomp.co.il עדיף שיהי WWW

1. כותרות, יש לך 3 כותרות H1 בכל עמוד, זה לא מומלץ. הכותרות צריכות להיקבע על פי היררכיה וחשיבות מסויימת, H1 נושא ראשי, H2 משני וכדומה.
2. קישורים פנימיים בעמודים - אם הלינק לא רלוונטי אין טעם לדחוף אותו סתם בעמוד, תעשה את זה חכם בתוך הטקסט שלך.

בנוגע לשינויים בתוצאות,
לפי תמהיל הקישורים שלך אני משער שעדכון גוגל האחרון גרם לכך, מרבית הקישורים שלך הם קישורי פורום, בלוגים ועוד קישורים שציון הרלוונטיות שלהם פחת מאוד.
לפני שנה זה היה מספיק לך, אך עכשיו כבר לא.

אתה חייב ליצור פרופיל קישורים חזק ואיכותי יותר, ממש כמו שהצעתי לפני שבוע לחגי מ 9comp.com בדיוק באותו נושא.
צרו לכם שיתופי פעולה, אתם יכולים להתחיל אחד עם השני.

פרופיל קישורים אמיתי ורלוונטי יסייע לך לשוב לתוצאות הטובות, אל תשקיע יותר בקישורים חברתיים: פורומים, בלוגים וכדומה אלא אם זה יכול לסייע בקבלת לקוחות חדשים. מבחינת ערך קידומי אין להם יותר מדי מה לתרום.
על ידי 310 צפיות
קיבלתי על עניין הWWW ידעתי את זה וצריך לטפל בזה.
בקשר לH1 גם צודק
אתה אומר שקישורי פורום ובלוגים איבדו לגמרי מהשווי היוקרתי שהיה להם? אתה בא לומר לי שאין יותר את עניין בניית קישורים? להגיב עניינית בפורומים עם קישור כבר לא שווה?
במדינה הקטנה שלנו קשה לאתר במחשבים להוציא לי קישור כי ברוב המקרים אנו פועלים לאותו קהל לקוחות.
יצא לי להחליף קישורים עם טכנאי מחשבים בירושלים , זה כן מסתדר אבל מאוד קשה עניין החלפת הקישורים בתוך הנישה שלנו במחשבים. תחום מאוד תחרותי.
את 9comp אני מכיר ודיברתי איתו על החלפת מאמרים הוא מבקש מדריך 800 מילה תמורת קישור...האם זה כדאי המאמץ?איפה עכשיו יש קישורים איכותיים או שרק להפציץ את האתר במאמרים?
קולות
+1
על ידי 240 צפיות
לא צריך ללכת רחוק...

ישנם בדף שלך עשרות קישורים מיותרים וכל העמוד נראה כמו עמוד שמיועד עבור גוגל במקום שיהיה מיועד עבור המבקר.  מתי בפעם האחרונה יצא לך להכנס ול-הי-ש-א-ר בעמוד כזה ?

עשה אתר עם תוכן ששווה להכנס אליו ותשכח מכל הטריקים של "קישורים".  זה לא עובד ככה.  אם יהיה לך אתר תוכן בעל ערך, גוגל יציג אותך לפני אחרים. זה הכל.
על ידי 310 צפיות
אכן חשבתי לעצמי שעמוד הבית שלי מלא מדי בטקסט צבעוני זתומרת קישורים פנימיים אתה צודק אני צריך לנקות קצת שם. ספר בדיוק מהי דעתך שאתה נכנס לעמוד הבית שלי?אתה מיד רוצה לצאת? תחשוב שהמחשב שלך מקולקל...אתה צריך טכנאי...אתה תסתכל למעלה רק לראות את המספר טלפון שלי?
כי לפי אנאליטיקס אתה צודקים הנטישה מהאתר שלי הוא מהיר מאוד ואני פסיכולוגית לא מצליח להבין למה כי בטעם שלי לאתרים זהו התבנית שאני הכי אוהב.
מבחינת מלל אני כותב מאמרים בלי סוף ומוציא עוגנים מתוך טקסט, עובד עם מפות אתר +WEBMASTERTOOLS
מה עוד צריך לעשות? איך מסביר את זה שבמילה הכי טובה שלי "טכנאי מחשבים בתל אביב" אני ראשון מתוך 200 אתרים ובשאר המילים שאני רושם אותם במאמרים כמילות מפתח היתי עמוד ראשון וגוגל העיף אותי?
על ידי
שלום שי,

ממבט ראשון כשאני נכנס לקישור אני מקבל את הרושם שהאתר מיועד לקידום-אתרים ושאין לי מה לחפש בו. על מנת להיות ראשון בנושא מסויים אתה צריך שיהיה לך את האתר הכי טוב בארץ באותו הנושא. וכל היתר- זה סתם טריקים שלא שווים את הדיבור ולא שווה להשקיע בהם דקה אחת של זמן.  מאותה הסיבה גם "קישורים" הם ברובם ביזבוז זמן אחד גדול.
פשוט תחשוב מה המבקר היה באמת רוצה למצוא באתר שמדבר על תקלות או תיקונים של מחשבים, ותיתן לו את זה.
האתר שלך צריך לעזור למבקר לפתור בעיות של מחשבים. אם תכתוב כל מיני מאמרים על הנושא שיכולים לעזור לבן אדם למצוא מהי התקלה למשל, זה יוכל לעזור.  דוגמאות של עבודות שביצעת, תמונות של חלקים שתיקנת- כל דבר יוכל לעזור . תחשוב על המבקר בלבד ועל הרצון שלך לעזור לו- ולא על מנועי החיפוש, בזמן שאתה כותב מאמרים.
ככה עשיתי אני במשך שנים ולקחתי בגדול את כל המתחרים שביזבזו את הזמן שלהם בטריקים, העתקות, אתרי-כנף וקישקושים.
ראה לדוגמא את האתרים שלי:
itumen.co.il
itum.org.il

בהצלחה !
על ידי 310 צפיות
תודה על הביקורת. אימצתי מה שאתה אומר, למרות שאני מפוצץ את האתר במאמרים ואם תבדוק את המתחרים שלי תראה שהאתר שלי הכי יפה.יש לי באתר בערך 140 מאמרים, מה השלב הבא בקידום אורגני אם עניין הקישורים ירד מהפרק?
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
האם בשני הביטויים הללו נשארת במקום הראשון או עלית לאחרונה למקום הראשון?
על ידי 310 צפיות
ב2 הביטויים האלו אני מקום ראשון כבר 8 חודשים בערך. תבדקו את התחרות שלו ואילו אתרים עלובים יש להם אני לא מבין איך במילה "טכנאי מחשבים תל אביב" זה שלפני יש לו דומיין עלוב ואתר מכוער והוא לפני??
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
אם נענשת סימן שגוגל חישב לך ציון רלוונטיות משוקלל לביטוי הזה שהוא נמוך משלו.
על ידי 310 צפיות
לא מבין למה אתה מתכוון אם אתה יכול להסביר יותר בבקשה
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
תוצאות החיפוש מסודרות על פי הסדר היורד של ציוני הרלוונטיות המשוקללים שלהן (שיקלול ציוני כל הפרמטרים) לביטוי החיפוש הנתון. אם מישהו מוצג מעליך בתוצאות החיפוש זה משום שיש לו ציון רלוונטיות משוקלל גבוה משלך. אם אתה לא מבין איך זה יכול להיות - כי הדף נראה גרוע משלך בהרבה -  התשובה היא שיש לו ודאי ציונים גבוהים בפרמטרים סמויים שאינך יודע מה הם, כי אנחנו רואים רק חלק קטן מאד ממה שרואה ומחשב מנוע חיפוש.

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,541 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 22/07/14 על ידי Zigi 210 צפיות
2 תשובות
קולות
0
4 תשובות
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 7/02/13 על ידי zanasurf <סגן> 4.6k צפיות
1 תשובה
קולות
–1
...