◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
157 צפיות

האם גוגל מקבלת תיקון טעויות שנעשו באתר לקידומו

על ידי 120 צפיות
אני מקדם את האתר שלי כבר שמונה חודשים וכבר הגעתי לדף השני בתוצאות החיפוש-הבעיה שטעיתי והפצתי פוסטים שכתבתי בכותרות שונות (הבנתי ששיכפלתי מאמרים שלי אצלי באתר) אני מרגיש שגוגל כועסת עלי-תיקנתי את המעוות האם אני כבר פסול בגוגל או שגוגל מתקנת את עצמה ומחזירה הכול לקדמותו אחרי שהסרתי את החומר המשוכפל שלי- (מה ששכפלתי זה כתבות שלי)

4 Answers

קולות
0
על ידי 300 צפיות
הסר דאגה, גוגל לא פוסל אתרים על ימין ועל שמאל. אם גילית שעשית טעות ותיקנת אותה אתה תחזור להופיע בגוגל.
וודא שעשית את הדברים כמו שצריך, תן לדפים לקבל 404 - ז"א תסיר את התוכן המשוכפל כך שהוא יציג שגיאה 404, לאחר מכן תתחיל לקבל בכלי למנהלי אתרים הודעת "ריבוי שגיאות לא נמצא", זה בסדר. גוגל נותנים את הצ'אנס לחזור.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
בהנחה שדאגת להסיר את רוב התכנים הכפולים ולא ביצעת פעולות בעיתיות אחרות אין שום סיבה שלא תקבל תנועה ממנועי החיפוש.

בכל מקרה אמליץ לך בתום הפעולה לשלוח בקשה לאבחון שתכלול פרטים לגבי הפעולות שננקטו לתיקון התכנים המשוכפלים במקרה שישנו סיכוי לפילטר כלשהו
קולות
0
על ידי <רב סרן> 10.5k צפיות
אם הסיבה להאטה היא התוכן ששכפלת - זה אמור להסתדר.

מה שכן - אני ממליצה שלא לשלוח פנייה לגוגל בנושא, כתבת "אני מקדם את האתר", משתמע מכך שאתה עושה מגוון פעולות לקידומו, אתה לא רוצה שמישהו יבדוק את האתר בעקבות פנייתך ויעלה ש"טוב, הוא אכן פתר את בעיית שכפול התוכן, אבל ניכר שפרופיל הקישורים לוקה במאמצי SEO וגם בתוך האתר יש אופטימיזציה מוגזמת בעמודים מסוימים..."
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
א. מה גורם לך להרגיש ש"גוגל כועסת" עליך?

ב. אם הקישורים מהמאמרים המשוכפלים הם שגרמו בזמנו להשגת מיקום בדף השני של תוצאות החיפוש, הרי שהסרת המאמרים לא תשמר את המקום הזה.

4,323 שאלות

7,353 תשובות

9,918 תגובות

118,031 משתמשים

...