◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
1.5k צפיות

אני רוצה ללמוד קידום אתרים בקורס, איפה כדאי?

על ידי <סגן משנה> 1.1k צפיות
רציתי לשאול איפה כדאי ללמוד קידום אתרים והאם בכלל כדאי להיכנס לזה עם הידע הבסיסי שיש לי? מה הדרישות שהקורס דורש מאיתנו? וטווח מחירים.

יש לי ידע בסיסי ב:
- HTML (קידוד)
- CSS (קידוד)
- קידום אתרים בגוגל
- פוטושופ (עיצוב)
על ידי
מומלץ לפנות למכללת דעת השרון ולבקש דפי מידע של ההכשרה למקדמי אתרים. ההכשרה בדעת השרון מקיפה ביותר (170 שעות אקדמיות) ומתחייבים להתמחות בשכר בתום הלימודים .

4 Answers

קולות
0
על ידי <רב סרן> 10.3k צפיות
 
Best answer
היי עודד,
האם אתה מעדיף ללמוד לבד? אם כן, ריכזנו בקישור הבא מקורות מידע שיעזרו לך ללמוד קידום אתרים בכוחות עצמך: http://www.askpavel.co.il/learn
תוכל למצוא כאן מדריכים, כלים, קורסים, מילון מונחים ועוד.
קולות
0
על ידי <סרן> 9.5k צפיות
אני יכול להעיד לטובה על הקורס של אס.אי.או ישראל (seocollege). נוכחתי בכמה הרצאות בעת שעוד עבדתי בחברה והרמה הייתה גבוהה, הן מבחינת המרצים והן מבחינת כיסוי החומר התיאורטי. הבנתי שישנו גם פרויקט מעשי ותחרות בין קבוצות- שווה אולי לבדוק.
ייתכן וישנם קורסים רבים טובים, אינני יודע היות ולא נכחתי באחרים.
מציע לך לפנות באופן יזום למקדמי אתרים אשר סיימו קורס ולקבל מהם חוות דעת.

לגבי טווח מחירים- אני לא יודע כמה זה ריאלי לציין טווח. טווח המחירים הוא רחב אך השאלה שצריכה לעניין אותך יותר מכל הוא מה אתה מקבל בתמורה. האם ההשקעה מצדיקה את המחיר.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
יש היום להערכתי כ-4,000 מקדמי אתרים בישראל (רק לבלוג הזה יש רשימת תפוצה של כ-3,000 איש). לאור המהפכה שגוגל מחולל בשנה האחרונה יש בהחלט מקום לדאוג שמא מספרם בעוד שנה לא יהיה 4,500 אלא רק 450.

אני ממליץ לפיכך רק למי שיש מקצוע קודם ללמוד גם קידום אתרים, וגם אז רק למי שמכיר עצמו כמי שהצטיין גם בלימודים וגם בעיסוקיו הקודמים. ומבין מסגרות הלימוד השונות אני מצטרף להמלצה של איתן על הקורס של אס.אי.או. ישראל. אינני מבין רק איך גובה שכר הלימוד יכול להשפיע על הבחירה - מה שהכי חשוב לדעתי הוא רמת המשתתפים האחרים בקורס.
על ידי <סגן משנה> 1.1k צפיות
מה שאני בעצם שואל כאן זה האם כאשר אלמד קידום אתרים בקורס SEO אוכל להפוך למקדם אתרים ובעצם לעסוק בזה כשכיר או כעצמאי? והאם כדאי להיכנס לכל העיניין הזה עם ידע כמו שלי? ואם בכלל אוכל לעבוד כשכיר בחברות SEO קיימות? או שקורס כזה יוכל רק להדריך אותי לגבי אתר מסויים שלי או פרוייקט כזה או אחר?
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
הקורסים להכשרת מקדמי אתרים מתכוונים ללמד את המונחים הבסיסיים של תחום קידום האתרים וחלק מבוגריהם היותר מוכשרים אכן מצאו עבודה, או כמתלמדים במשרדי הקידום או כעצמאיים.

יחד עם זאת אני מוצא לנכון לחזור על האזהרה שכתבתי קודם ועושה רושם שאתה בוחר להתעלם ממנה: המקצוע הזה נמצא בתחילתו של משבר חמור ויש סכנה ממשית שבסיום הקורס לא תמצא עבודה או לקוחות. טוב היה לכן אם יש לך גם מקצוע אחר.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
הקורסים שציינת מכשירים "פועלי קידום" שמודפס להם תאריך תפוגה על המצח - שינוי משמעותי בטכנולוגיה או בתנאי השוק והפועל הופך למיותר, ממש כמו פועלי "מגבות ערד". קראו למשל על ההתפתחויות הדרמטיות האחרונות ב- http://www.askpavel.co.il/qa/18804
ו- http://www.askpavel.co.il/qa/18834 .

גם בישראל אפשר ללמוד עכשיו "ניהול שיווק באינטרנט" ברמה של תואר ראשון ושני:
http://www.hit.ac.il/mot/overview בהצלחה!
על ידי
נכנסתי ללינק ולא ראיתי שם תואר בניהול ושיווק באינטרנט
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
אתה צודק. זה היה קישור ללימודי התואר הראשון והשני. להתמחות בטכנולוגיית מידע (אינטרנט) - הדף הוא http://www.hit.ac.il/mot/M.Sc/information-technology :
בין נושאי הלימוד:
כריית מידע
ניהול תשתיות טכנולוגיית מידע מתקדמות
מסחר אלקטרוני
מודלים של למידת מכונה בלתי מונחית
כלכלת מוצרי מידע
וכו'.
את ניהול השיווק בכל תחום (!) אפשר להפקיד בידי מהנדס תעשיה וניהול, בעל תואר שני במנהל עסקים, או בידי מוסמך למנהל עסקים במגמת שיווק. באחת האוניברסיטאות בפריז, צרפת, יש התמחות ספציפית לתואר שני בניהול השיווק באינטרנט. מכל מקום, המסלול הזה בחולון הוא הדבר הקרוב ביותר להכשרה אקדמית ראויה כדי לנהל מחלקת שיווק באינטרנט ואפשר שיש כבר, או יהיו בקרוב,  מסלולים דומים בחוגי מנהל העסקים של האוניברסיטאות. זהו תחום חדש ויש מחסור במורים וחוקרים.
על ידי
היום נציג של ג'ון ברייס חזר אליי ואמר לי שעלות של הקורס שלהם היא 13 אלף שקל ל 4 חודשים פעם בשבוע לימודים, אתם לא חושבים שזה קצת מוגזם ? ואיך אפשר ללמוד מקצוע ב 4 חודשים פעם בשבוע.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,261 משתמשים

...