◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
287 צפיות

האם צריך להפנות קישור מביטוי מילת המפתח אל עמוד הבית שלי

על ידי <סגן> 4.1k צפיות
היי פאבל,
יש לי אתר שאני מקדם אותו עבור הביטוי "טכנאי מחשבים".
יצרתי מספר מאמרים הכוללים את ביטוי מילת המתח שאני רוצה לקדם.
השאלה שלי אם אני צריך להפנות לינק מהביטוי "טכנאי מחשבים" אל עמוד הבית שלי מכל מאמר באתר או שגוגל כבר יבין לבד שבאתר יש הרבה מידע על טכנאי מחשבים?

זה האתר http://www.9comp.com

תודה
חגי
על ידי <סרן> 9.5k צפיות
לאחר שכתבתי את התשובה אני רואה שציינת "פאבל" אז יסלח לי פאבל אבל אולי תקבל כך (לפחות) תגובה אחת נוספת :-)

1 Answer

קולות
+1
על ידי <סרן> 9.5k צפיות
נערך על ידי
השאלה שלך היא שאלה מורכבת ואין לה בייחוד היום, תשובה אחת. זה יכול להיות תלוי פעמים רבות בהקשר, במקום ובסיווג התחום. רק לאחרונה טוענים בגוגל ששינו את ההתייחסות לגבי הערכת הקישורים- הרשת כולה רוחשת בספקולציות אולם כל עוד גוגל לא יספקו מידע בעניין הכל ניחושים ואפשרויות.

כעקרון, ההנחה הבסיסית שלי היא שככל שמדובר בביטוי שהוא יותר כללי (כמו טכנאי מחשבים שהוא ביטוי כללי למדי בהשוואה ל"טכנאי מחשבים בתל אביב) כך הדף המתאים לו צריך להכיל  מידע אשר יתמוך בכל מגוון האפשרויות להם הגולש עשוי היה להתכוון או לפחות לקשר אליהם.

     גוגל, לעניות דעתי לפחות, מבין יותר את התוכן בו עוסק הדף לפי הקונטקסט, הקישורים וההפניות החיצוניות אליו. אינך חייב להסתמך על קישורים פנימיים ואין כל עדות שיותר קישורים פנימיים, בכל מצב נתון, יספקו יותר ערך מפחות. חשוב על הרלוונטיות של הקישור כאשר אתה נותן אותו (מתוך האתר ומסגרת התוכן הספציפית)

מצד שני, על מנת לספק חווית משתמש טובה לגולש, כדאי לך למקד אותו באמצעות קישורים נכונים בתוך האתר ולהיות עקבי. אם יש לך ערוץ מידע עבור טכנאי מחשבים ואחר עבור שליטה מרחוק אין הרבה טעם לקשר, מתוך האתר לערוצים האלו פעם בשם הזה ופעם בשם אחר(אלא אם מדובר במילה שהיא שם נרדף או הטיה למילה אחרת). פעמים רבות הגיוני שהאתר יהיה בנוי בהררכיה של קישורים מהכללי יותר לספציפי יותר.


 בכל ההקשור לקישורים חיצוניים ההגיון אומר שיהיה גיוון היות וקישורים טבעיים אשר ניתנים מתוך רצון להעיד על תוכן איכותי אינם בהכרח ממוקדים במילת מפתח אחת.
על ידי
היי תודה על התשובה האינפורמטיבית..
השאלה שלי אם ברגע שאני יוצר 30 מאמרים באתר, האם אני צריך לשייך מילות מפתח שאני רוצה לקדם אל עמוד הבית או שגוגל לבד יודע שמילות המפתח הללו קיימות אצלי באתר ויקדם אותי?

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

22,303 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
0
2 תשובות
קולות
0
1 תשובה
קולות
+2
...