◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+2
537 צפיות

מדוע אתר שאינו רלוונטי מדורג גבוה יותר מהאתר הרלוונטי?

על ידי 390 צפיות
נערך על ידי
בזמן שחיפשתי מתנה לבת זוגתי שתחיה, קיבלתי המלצה על כדורים פורחים. חיפשתי ומצאתי מספר חברות. כולן נראות טוב.
ובכן,
מאחר ואני (חדש) בתחום קידום האתרים - לא יכולתי שלא לתהות: איך תוצאה מס' 3 נמצאת במקומה שלה, לפני תוצאה מס' 4 - שכן תוצאה שלוש היא לאתר שאינו עוסק ממש בכדור פורח (צניחה חופשית בישראל), ואתר 4 דווקא כן (רייס אפ)?
כלומר, יש שם אתר רשמי שלם של כדור פורח, ובכל זאת - אתר אחר "עקף" אותו?
מה בעמוד ההוא גרם לו להיות מדורג גבוה יותר?
אגב, מילת המפתח היא "כדור פורח"
האם זה עניין של טראפיק בלבד?

חפשו "כדור פורח" בגוגל, וראו את ההבדלים בין תוצאה 3 ל-4.
אשמח לדעות המומחים, וכמובן, להמלצה על משהו לכבוד ה-5 שנים עם האישה (:

עידו סאורג'
על ידי
והסיבה היא...
ל skydiveinisrael.com העמוד עצמו ב URL מכיל את המילה כדור פורח ובמדויק(חשוב), גם בכותרת הTITLE הוא מדויק ולמילת החיפוש. ב Keywords יש לך 3 מילות מפתח רק (כדור פורח,טיסה בכדור פורח,כדור פורח מחיר), המילה כדור פורח הכי קרובה להתחלה אם קוראים את זה משמאל לימין. בדף עצמו יש גם הרבה יותר תוכן שמכיל את המילה כדור פורח. וגם כמו שאמרו יש לדומיין פי2-3 קישורים מדומיינים שונים משיש למתחרה.

לעומת זאת ל rize.co.il, אין את מילת החיפוש בURL, הTITLE מבוזר בהרבה מילות מפתח, ב keywords יש לך יותר מדי מילות מפתח, וגם אם המילה שאנחנו רוצים מופיע היא לא תיהיה ראשונה. אין הרבה תוכן בעמוד הראשי ולא רואים את המילת חיפוש הרבה בעמוד עצמו. כמות הקישורים ב ALEXA מראה 24 לעומת 100 שיש למתחרה.

לדעתי אם האתר ריז אפ ימקד מילות מפתח ב TITLE, ישיג עוד כמה קישורים, יצמצם את מילות המפתח ב meta keywords, ויוסיף עוד תוכן יתכן כי הוא יוכל לעקוף את המתחרה.

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
כרגע מבחינת קישורים ו PR האתר רייס אפ יותר פופולרי, היתרונות של skydiveinisrael.com הם וותק והוא נראה יותר ידידותי למנועי חיפוש.

הסיבה השניה לדעתי שפוגעת בדירוג האתר היא היציבות שלו מאז שראיתי את ההודעה שלך ועד עכשיו האתר רייס אפ לא היה נגיש, האחסון שלו לא יציב ובערך כשעה האתר היה ב DOWNTIME משהו שישפיע על דירוג האתר[ויגרור את המחפשים לעבור לאתרים המתחרים]
קולות
0
על ידי <סגן אלוף> 21.3k צפיות
אני מסכים עם מנשה והייתי גם מוסיף של-skydiveinisrael יש לינקים ממספר גדול פי 4 בערך של דומיינים שונים (לפי Majestic SEO).

כמו שעמנואל ("זקן השבט") טורח להזכיר כאן מדי פעם - אי אפשר באמת לדעת מדוע אתר או דף מסוים מדורג גבוה יותר מאחר, אלא רק לשער (כי איננו יודעים באמת מהם הסיגנלים באלגוריתם, מה המשקל של כל אחד מהם ומהם יחסי הגומלין ביניהם).

לצורך העניין, ייתכן שלא מספר הלינקים או הדומיינים המקשרים הוא מה שגרם למיקום הגבוה, אלא לינק מסוים שגוגל מחשיב כאיכותי במיוחד. למשל.

לכן לדעתי מיותר לנסות לפצח את ה"סוד" של מתחרה כזה או אחר או לחקות את מה שהוא עושה. הרי אין באמת "סודות" - רוב המידע על SEO הוא Common Knowledge וזמין לכולם. אז במקום לנסות לרדוף אחרי משהו שכנראה לא נשיג, עדיף להיצמד לכללים ולהשקיע את המשאבים בתבונה.

4,333 שאלות

7,364 תשובות

9,933 תגובות

23,279 משתמשים

...