◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+2
437 צפיות

האם מומלץ להשתמש בסיומת co.il או biz באתר המיועד לחו"ל?

על ידי 140 צפיות
נערך על ידי
היי
אני מעוניין לקנות שם דומיין מסוים לאתר שיאוחסן בארה"ב עבור קהל יעד בינלאומי בעיקר בארה"ב (כמובן בשפה אנגלית) . אך קידומות COM , NET,ORG תפוסות וקידומות BIZ, CO פנויות . אני לא מעוניין להכניס תו – , מכיוון שעל בסיס ניסיון מדומיין הקודם ,ראיתי בעת חיפוש בגוגל הוא נותן עדיפות בהצגת תוצאות חיפוש למילת מפתח הבנויה מרצף של מילים ופחות עדיפות לאלה שנקטעות ע"י תו כל שהוא כדוגמת תו מקף "-" . לדעתי ,כנ"ל גם לגבי תוספות מילים בתחילת שם דומיין כדוגמת BEST או CHEAP. ראיתי באתרים שיווק באינטרנט כי לא להשתמש להשתמש בסיומת BIZ כי מניסיונם זה הביא לתוצאות אינדקס נמוכות יותר . השאלה מה לגבי סיומת CO (לא CO.IL) סיומת זו יקרה פי 2 ,כ18 דולר לשנה . אני לא אפשוט רגל מקניית דומיין יקר.  יותר חשוב לי יותר לדעת אך מתייחסים לסיומת זו בעולם השיווק באינטרנט , איך כמובן  גוגל  מתייחס/מדרג ? כנ"ל לשאר מנועי חיפוש ?
אשמח אם יש למישהו מידע  מבוסס או המלצה בנושא .

2 Answers

קולות
+2
על ידי <סגן אלוף> 21.3k צפיות
יש דעות שונות בנושא. לדעתי החשיבות של שמות דומיין ושל סיומות הולכת ופוחתת כפרמטרים שמשפיעים על הרלוונטיות, והחשיבות העיקרית היא בהשפעתם על ה-trust.

למשל: שימוש בשירות אחסון קיקיוני ובשם דומיין זול במיוחד (או כזה שאין לו משמעות מילולית, או ארוך מאד), אופייניים לאתרי ספאם. מקף אחד יותר או פחות - לזה ספק אם יש השפעה על דירוגים. גם אי אפשר באמת לבדוק את זה.

בכל אופן, שם הדומיין הרבה פחות חשוב מההיסטוריה של הדומיין, ומהבחינה הזו הדבר הכי טוב הוא לנסות להיות מקורי ולמצוא דומיין שלא השתמשו בו. נסה להוסיף מספרים בסוף. למשל: food972.com, humus101.com, america1492.com
בהצלחה.
קולות
+1
על ידי <רב סרן> 10.5k צפיות
מסכימה עם שוקי לגבי משמעות הסיומות הבינלאומיות השונות, האחסון והמקפים. הניסיון שלך עם דומיינים שמכילים מקף בעייתי, אתה לא באמת יודע לבודד את הסיבות לכך שאתרים ללא מקף מדורגים גבוה יותר בביטוי מסוים.

בכותרת של השאלה שאלת על דומיין co.il, בתוכן ההודעה ציינת שמדובר ב - co, בכל מקרה, למען הסר ספק, לגבי ה - co.il: זו בעיה.

בדומיין מקומי לא ניתן לבצע הגדרות Geo Targeting ורמת הרלוונטיות שלך לחיפושים מ - IP אמריקאי (או כל מדינה שאינה ישראל) תהיה נמוכה ביחס למתחרים עם דומיין בינלאומי שבוצעו בו הגדרות Geo Targeting או דומיין מקומי של מדינת היעד.

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,683 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+2
שאלה נשאלה על ידי 25/09/11 על ידי דורון <סגן משנה> 2.2k צפיות
3 תשובות
קולות
+2
2 תשובות
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 5/11/11 על ידי zanasurf <סגן> 4.6k צפיות
3 תשובות
קולות
0
...