◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
–1
233 צפיות

מהן הסיבות לירידת פייג'-ראנק והאם זה הגיוני?

על ידי 180 צפיות
נערך על ידי
בעדכון פייג' ראנק האחרון האתר שלי עלה מ 3 ל4 והיום בדקתי מיקומים ולהפתעתי האתר ירד מ 4 לשלוש בחזרה! יש למישהו מושג מה קרה?? האתר הוא אתר מכירתי ואתר חדש ובנוי היטב.
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
אני אשמח לקבל כתובת בכדי לאבחן מה סיבת השינוי בPR
על ידי
www.flowers-chen.co.il

2 Answers

קולות
0
על ידי <סרן> 5.5k צפיות
בסופו של דבר PR הוא לא מדד שאומר לך כמה האתר שלך טוב/חזק/בנוי אלא הוא אומר לך איפה אתה ממוקם יחסית לשאר האתרים באינטרנט על סולם שבין 0 ל10 (לפחות זה מה שהם מראים לנו). גם אם שום דבר בקשר לאתר שלך לא השתנה שנה אחורה (כולל כל הלינקים הנכנסים) עדיין יכולים כל שאר אתרים העולם להתחזק או להתרבות (ככל שהPR גבוה יותר כך יש פחות אתרים באותה רמה, כלומר שבPR 4 יש פחות אתרים מאשר PR 3) ובכך לגרום לך לרדת שלב.

בסופו של דבר אני אסכם ואגיד שעזוב אותך מדד הPR המופיע בסרגל שם. קשה להשתמש בו כמדד אמיתי לקידום, אני ממליץ לך פשוט להמשיך לקדם את האתר כמו שאתה יודע ולהפוך אותו כמה שיותר רלוונטי לגולשים, בסופו של דבר אתה נמדד בROI ובINCOME של האתר ולא בPR. מה יעזור לך אתר PR 10 שלא מכניס שקל? :)

אל תתעסק בPR, גם בגוגל לא רוצים שנהפוך את זה לאובססיה:
על ידי
תודה רבה רבה רבה
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
ה-PR שאתה רואה בסרגל גוגל איננו ציון אלא מדגה רחבה שעליה יושב איפהשהוא הציון שלך. אם הציון קרוב לקצה המדרגה, והוא משתנה, הוא יעבור מקצה מדרגה אחת לקצה המדרגה הקרובה.

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

22,303 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 30/06/14 על ידי oded050 <סגן משנה> 1.1k צפיות
4 תשובות
קולות
+1
...