◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
1.4k צפיות

קידום האתר פשוט לא מצליח:\

על ידי <סגן משנה> 2.5k צפיות
שלום לכולם:)
שמי יהונתן, אני מקדם אתרים כבר כמעט 10 שנים, במהלך התקופה הזו קידמתי עשרות אתרים לעמוד הראשון חוץ משתי אתרים שלא משנה מה עשיתי בהם, זה פשוט לא הצליח,

אחד מהם הוא האתר הזה,
liquidity.co.il

אני מקדם אותו כבר למעלה מ8 חודשים והוא במקום 70 בביטוי איתור נזילות. כל מה שאני עושה כדי שהאתר התקדם לא מצליח:/
מקניית כתבות יח"צ, הכנסת כתבות, אופטימיזציה ועוד
אשמח לדעת(גם כמובן בתשלום) אם מישהו יכול לתת לי כיוון, מה אני לא עושה בסדר באתר...

זמין גם בנייד 0525052506

3 Answers

קולות
0
על ידי <סרן> 5.4k צפיות
התשובה שלי כנראה לא תעזור טקטית לאתגר שלך...

אני מהמר כאן, אתה מנסה לקדם אתר של שירותי אינסטלציה שיש כמוהו כנראה אלפים בארץ. התחלת לקדם אותו עמוק בתוך תקופת הקורונה כשכל בעלי המקצוע הבינו שהם חייבים לקבל מקום של כבוד בגוגל. אתה מבצע קידום זהה לשאר מקדמי האתרים, לפי התיאור שלך ושיטוט באתר זה נראה בדיוק כמו "עוד אתר אינסטלציה".

צריך לחשוב כאן מחוץ לקופסה, למצא משהו שימשוך מבקרים באופן שונה מזה שהמתחרים מושכים אותם. אני לא מהתחום הרלוונטי ואין לי רעיונות לתת לך אבל כל עוד תבצע מה שהשאר מבצעים, הסיכוי להגיע לעמוד הראשון די נמוך. וגם בעמוד הראשון תיהיה לך תחרות קשה מאד.
קולות
0
על ידי 160 צפיות
האם בדקת מול גוגל אם האתר קיבל עונש?
כי זה נראה כמו מחיקה מכוונת מתוצאות גוגל...

דבר נוסף -
'לרגל' אחרי המתחרים שבמקומות הגבוהים בדף הראשון ולבדוק מה יש להם שאין לך.
על ידי <סגן משנה> 2.5k צפיות
פשוט החלפתי תבנית והאתר פתאום קפץ, לא לעמודים ראשונים ועלה מעמוד שמיני לעמוד חמישי, מוזר אולי משהו היה שבור בתבנית אף על פי שהאתר קיבל ציון 85-95 בנייד (pagespeed)
קולות
0
על ידי 650 צפיות
כמה טיפים:

1. תעשה קישור פנימי מכל עמוד תוכן בחזרה אל עמוד המטרה של הביטוי הראשי (עמוד הבית, אני מניח). אבל ממש מכל עמוד שיש בו תוכן טקסטואלי, בביטוי הדרוש + וריאציות. לא קישור תפריט או ווידג'ט, אלא קישור רלוונטי מגוף הטקסט בעמוד.

2. בעמודי השירותים והטיפים כמעט אין תוכן ויזואלי - הכול מרוכז בגלריה. תוסיף תמונות וסרטוני יוטיוב מהלקוח (אם יש). עמוד הבית לדוגמה נראה יפה ומעוצב, ולעומתו עמוד פנימי נראה לבן וריק לחלוטין למעט תוכן. בסוף כל פוסט תוסיף הצעות לעוד פוסטים דומים (יש תוספי וורדפרס לזה).

3. מה הייחוד של הלקוח שלך? מה מבדיל אותו מאלפי אחרים בתחום? זה יכול להיות גם הדבר הכי קטן. למשל בעמוד "איתור נזילות בבית" כתוב שנותנים 7 שנות אחריות. מצוין! תדגיש את זה בעמוד! תוסיף את זה לטייטל ולמטא תיאור של העמוד כדי שיוכלו לראות גם בגוגל ואולי תגדיל CTR. אותו דבר לגבי עמודים אחרים - תוסיף משהו ייחודי.

4. תסתכל במפת האתר שלך בפוטר. קח לדוגמה פוסט אחד שמוצג שם: "איתור הנזילות בבית". כשמקליקים עליו מהמפה מגיעים לעמוד עם שתי שורות וחצי שבסופם יש קישור למאמר מורחב בדיוק באותו נושא! (להמשך המאמר)... זה לא תקין מבחינת חוויית שימוש ובטח שלא מבחינת קידום.

ובכלל - מדוע כל הפוסטים מופיעים רק במפת האתר? עדיף לפתוח בלוג / מגזין ולחבר אותו לתפריט הראשי. ככה הם יקבלו יותר חשיבות מאשר במצבם הנוכחי.

5. אם תסתכל רק על ביטוי אחד או שניים סופר תחרותיים, לא תקבל שום אינדיקציה להצלחה. מה קורה עם הטראפיק האורגני באתר? האם הוא בעלייה או בירידה? האם יש המרות מהאורגני? לא רק מיקומים חשובים.

6. כשאתה בונה קישורים ממאמרים באתרים אחרים, אל תוציא קישור רק לאתר שאתה מקדם. תוסיף גם קישור למאמר אחר שהשגת במקום אחר, ועל הדרך תחזק גם את הקישור שקיבלת שם... וכך הלאה.

בהצלחה
על ידי <סגן משנה> 2.5k צפיות
תודה עמית על ההשקעה, באמת מעריך את זה!!

1. זה לא יותר מידי? נראה לי לא כל כך טבעי?
2. צודק:) תוקן
3. בסדר גמור! שיניתי כותרת
4. תוקן:)
5. אני ייקח את זה גם בחשבון
6. כן, ראיתי שעושים את זה והאמת בזמן האחרון החלטתי לנסות גם

באמת תודה על התגובה!!
על ידי 650 צפיות
בכיף, מקווה שזה יעזור גם בשטח.
לגבי שאלתך בסעיף 1 - אין שום דבר "טבעי" בקידום אורגני :-)
2-3 קישורים פנימיים מתוך כל 400 מילה בערך זה בסדר.
על ידי <סגן משנה> 2.5k צפיות
סגור אחי! תודה רבה!

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,569 משתמשים

שאלות קשורות

...