◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
766 צפיות

קצב עבודה לינקים באתר חדש.

על ידי 240 צפיות
אתר חדש בינלאומי לתחום סקירת מוצרים אלקטרוניים, יעד ארה'ב, במספרים מה כמות לינקים החודשית המקסימלית ה "טבעית" שהאלגוריתם של גוגל יקבל? תודה
הכוונה, לא להגיע למצב שקצב שיראה לאלגוריתם "לא טבעי" יגרום לענישת מיקום וכו...
פשוט מצאתי במג'סטיק מאגר של בקלינקס למתחרים ואני קצת חסר סבלנות להתחיל לשים גם.

3 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
שכח מלינקים. זה קידום אתרים למנוע חיפוש שגוגל כבר לא משתמש בו שנים. למד לקדם ל-RankBrain, או חפש מקדם אתרים שבאמת יודע ולא רק חושב שהוא יודע.
קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
שכח מבניית לינקים ומנתונים של טבעי ולא טבעי זה רק יוביל אותך לאסון ובזבוז זמן גדול...

אתרים היום זוכים לתנועה גדולה של מבקרים מניידים והייתי משקיע מחשבה
ביתרון שיש לך מול אתרים כבדים ומסורבלים שהגישה אליהם מניידים אינה נוחה.

יש לך הרבה דברים שתוכל לעשות שיעזרו לך לקבל יתרון בריא ובניית קישורים רק תכאיב לך..

אתה יכול להיות אתר מוביל עם לא יותר מ- 30 קישורים ואין צורך בבנייתם, גם תצפה שיפנו אליך מקדמים מהתחום לשיתופי פעולה מתאימים.
על ידי 240 צפיות
אז אני מבין שאתה מציע לא לעשות בכלל לינקים? בטבלה של moz כמות זה עדיין פקטור LN
+1 , עובדה שבמג'סטיק אני רואה שלכל המתחרים שלי במקומות הראשונים יש כמות של כמה מאות ואפילו עשרות אלפים, גם בלוגים שנראים "עירומים" במילות מפתח מסוימות מפוצצות לינקים.
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
תראה, קודם כל אני מעדיף שלא להשתמש במונח לינקים ולראות את זה יותר מכיוון של שיתופים ואו הפניות.

ישנם אתרים מבוססים עם המון קישורים מהעבר שזוכים להישאר ברשימה בזכות הלקוחות החוזרים, היקף אתר ועוד הרבה נתונים ששומרים על האתר מהענשה.

ישנם אתרים אחרים שמצליחים לככב לזמן קצר ונעלמים לנצח אחרי תקופה ומשאירים הרבה עבודה וכסף שיורדים למצולות..

אם אתה רוצה ליצור אתר חזק ויציב זה לא הכיוון, צריך לעבוד על חיבורים עסקיים טובים.

אתר חדשות הפנה אלי בכתבה ראשית על האתר שלי כ- 200-300 גולשים שנכנסו לאתר שלי בעזרת ההפניה, כמה "לינקים" שווה ההפניה הזאת לדעתך?

אם חנות וירטואלית מפנה גולשים לאתר שלי שיקראו על מפרטי עבודה ולאורך כל השנה יש לי כניסות מהחנות, ככה אני גם מרוויח כניסות גולשים איכותיים וגם יש לי קישור פעיל אמיתי..

ככה שמדובר באמת בעניין של איכות ההפניות מול כמות של קישורים שהיו בעבר..
על ידי 240 צפיות
עושה לי היגיון, תודה
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
הכמות  (המספר הגולמי) של הקישורים הנכנסים לדף לא יכולה להיות גורם, אלא אם ערכו של כל קישור זהה. אבל הוא לא, ולכן MOZ טועים (הם טועים גם בכך שלא יכול להיות משקל קבוע לכל גורם משום שלציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף לביטוי חיפוש נתון לא יכול להיות גבול עליון כמו 100%, כי תמיד יכולים להתווסף עוד ועוד קישורים). אבל הנימוק העיקרי הוא שערך הקישורים מעולם לא היה זהה (רלוונטיות הדף המקשר וכו'). הרי רק על פי פרמטר ה-Page Rank שמשוקלל בערך הקישור, יש סולם לוגריתמי (למדת מה זה בכיתה י' או קודם) בעל 10 מדרגות. אם הבסיס הלוגריתם של הסולם הוא רק 10 (ולא 100 או 9,612 למשל) אז קישור מראשית מדרגת PR4 שווה פי 10 מערכו של קישור מראשית מדרגת PR3 ולא רק פי 1.33. בהתאמה, קישור מראשית מדרגת P10 שווה כמו 10,000,000,000 קישורים מראשית מדרגת P1. ללא ידיעת ערכו הספציפי של קישור נכנס לא ניתן לחשב את סך ערך הקישורים הנכנסים לדף, ולמספרם הכולל אין כל משמעות כי דף אחד מאתר מתחרה יכול להשיג בקישור יחיד הרבה יותר ממה שאתה משיג במיליארדי קישורים.
היה ראוי שאחד המגיבים פה יתייחס גם הוא למתמטיקה של קידום האתרים, שכולנו כפופים לה, במקום לייחס לנו "אינטרסים זרים" בתשובות שניתנו לך.
על ידי 240 צפיות
לאור ההסבר המנומק המדעי, והמושקע, ברור לי ש moz טועים. התשובה של זקן השבט זו דוגמא לאיך תשובה צריכה להראות...
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
==============מחקתי.
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
ניתן לראות את זה משני צדדים -
הצד הטכני יותר בו הנתונים נשברים למתמטיקה ולחישובים.
שיווק וניהול מערך פרסום וקידום עסקי טהור.

בסופו של יום המקדם אינו יושב לחשב את כל המספרים האלה ועסוק בסדר פעולות מסוימות אשר מונעות מאסטרטגיה ויהיו אשר יהיו בסופו של דבר קובעות את קיומו ומסלולו של האתר.

אני מסתכל מנקודת מבט של בעל עסק! בסופו של יום אתרים נועדו ליצר כסף ובתודות לגוגל ניתן לקבל כמות גולשים לאתר שמייצרת מסחר, אבל רצוי לא לחשוב יותר מידי על גוגל ודרכי ניצחון במשחק מול גוגל מאחר והמשחק משתנה כל שנתיים לגמרי וחסר ערך מאחר ואין שום חוקים ברורים.

בעל עסק/בעל אתר צריך לחשוב על בניית לקוחות, מערך שיווק נכון, בניית יחסים עם אתרים מפנים, הבאת גולשים מפלטפורמות שונות (יו טיוב,פייס ועוד) ועוד ועוד פעולות שמטרתן הסופיות להביא גולשים איכותיים שיקנו..

לעניות דעתי, מקדם אתרים וחשוב לו הצד העסקי של הלקוחות שאותם הוא מייצג יהיה עסוק בשמירה על האתר ובנייתו כנכס ולא השקעת זמן מטורפת בבניית דף עסקי עם מערכת אתרי לוויין, אלפי קישורים באתרים והפצת תוכן ספאם..
זה גוזל המון זמן ומניסיון עבר כל העבודה שהושקעה ירדה לטמיון ונותרנו עם אתרים חלשים והיה צורך לפתח את האתר עצמו ולהתחיל מהתחלה עם דומיין חדש ותכנים חדשים ואני לא מדבר על ירידה בהכנסות עבור בעל העסק.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
גם מסה של קישורים יכולה להיווצר בצורה טבעית, לכן הכמות איננו פקטור, בהנחה והקישורים טבעיים ואיכותיים אין שום סיבה להגביל כמות
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נראה לי שהשואל לא מעלה על דעתו את האפשרות של קבלת קישורים טבעיים (ביוזמת המקשרים וללא כל תמורה).

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,424 משתמשים

שאלות קשורות

...