◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
261 צפיות

האם איחוד אתרים לדומיין חדש ייפגע לי בקידום בגוגל?

על ידי 160 צפיות
שלום,
ישנם (מצב נתון) 4 אתרי מכירות (דומיינים שונים) שמקודמים היום יפה באופן אורגני בגוגל.
אני הולך לאחד את האתרים לדומיין אחד, כמובן שיבוצעו הפניות 301.

(אפחד מהאתרים הוא לא וורדפרס)

האם הקידום ייפגע?
מה עוד ניתן לעשות כדי לא לפגוע בקידום?
מכיוון שבמצב הנתון האתרים בדומיינים שונים, האם יהיה עדיף להשאיר את כל האתרים ופשוט להפנות לדומיין החדש עד שאראה בוודאות שהאתר החדש מופיע טוב בגוגל או שדווקא זה יפגע?

תודה
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
לא מבין את משמעות השאלה "האם הקידום ייפגע?" בהקשר של 4 אתרי מכירות. האם כל אתר משווק מוצרים שונים משלושת האחרים? אם כן, למה לאחד אותם?
על ידי 160 צפיות
4 אתרי המכירות מציגים מוצרים שונים. בזמנו מי שהיה אחראי על הנושא החליט לפתוח לכל קטגוריה אתר משלה. זה מאד מסרבל את העבודה, 4 ממשקים, 4 חנויות בזאפ, 4 כפול הכל... הרי זה לא הגיוני שחנות שמוכרת מוצרי חשמל תפתח אתר למכונות כביסה, ואז עוד אתר לטלויזיות ואז עוד אתר למצלמות בייחוד כאשר כל המוצרים האלה נמצאים פיזית תחת אותה קורת גג.
על ידי <סרן> 9.5k צפיות
הי אביב,
לדעתי השאלה שלך רחבה מידי על מנת לקבל עליה תשובה רצינית בפורום. כדאי לך לפנות למומחה קידום כדי שיבדוק וייתן לך ייעוץ ספציפי לגופו של עניין. אולי יהיה קשה להבטיח, אבל הסיכויים שיקלע יהיו טובים הרבה יותר.
על ידי 160 צפיות
היי איתן,
יש חברה שמייעצת ומבצעת קידום לאתרים, ההמלצה שלהם לא להחליף כלום. תשובה כזאת זה כסת"ח, הם לא יודעים מה יכול לקרות.

קיבלתי מהם מסמך כללי של מה נדרש לעשות במעבר לאתר לאתר,  
מכיוון שמדובר באיחוד האתרים השונים לדומיין אחד ולא החלפת 4 אתרים ב 4 אתרים חדשים,

בכללי השורה התחתונה של מה שהייתי רוצה לדעת
אם אני מחליט להשאיר את ארבעת האתרים הישנים ועושה להם רידיירקט לאתר החדש האם אני אהנה מ 4 אתרים שמקודמים בגוגל שמפנים לאתר חדש או שגוגל יסרוק אותם פעמיים ויוריד אותם?

2 Answers

קולות
+1
על ידי <סרן> 9.5k צפיות
 
Best answer
אם אתה עושה רידיירקט 301 (שזו צורת ההפניה המקובלת בשימושי הקידום) מכל דף באתרים הישנים - לדפים המקבילים -חדשים באתר החדש אז 4 האתרים הישנים יחדלו להתקיים (למרות שאתה תאלץ לחדש את הדומיינים שלהם כל שנה- על מנת לשמור על הרידיירקט פעיל) ויחד עם זאת, האתר החדש יקבל כל מה שהרידיירקט (פר דפים) יכול להעביר.
מקווה שאני מבהיר את עצמי?
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
א. אם כי מנקודת ראות בעל האתר "...זה לא הגיוני שחנות שמוכרת מוצרי חשמל תפתח אתר למכונות כביסה, ואז עוד אתר לטלויזיות ואז עוד אתר למצלמות בייחוד כאשר כל המוצרים האלה נמצאים פיזית תחת אותה קורת גג" זה הגיוני מאד מנקודת ראות משתמשי גוגל שמתעניינים למשל במצלמה דיגיטלית ולא במכונת כביסה או להפך. זה הגיוני יותר גם מנקודת ראות קידום האתר לצמרת תוצאות החיפוש לביטויי החיפוש ששוק היעד מרבה לשאול בגוגל. מי שואל "חנות חשמל"? אולי רק זחתן וכלה.
ב. אם גם תבנה אתר מאוחד וגם תשאיר את ארבעת האתרים, גוגל יגלה תוכן דפים זהה ויפסיק לאנדקס או את האתר המאוחד או את ארבעת האתרים הקיימים.

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

22,281 משתמשים

...