◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+4
412 צפיות

איך לבחור שרת אחסון כך שזמן טעינת האתר יהיה מינימלי?

על ידי <סרן> 5.5k צפיות
נערך על ידי
השאלה שלי היא כזו: אם זמן טעינת האתר הוא פרמטר בקידומו של האתר במנוע החיפוש, לא עדיף לשים את ההוסטינג קרוב לשרת של גוגל בארצות הברית. או שלחילופין לגוגל יש מספר זחלנים שאחד הוא במקרה יושב קרוב לארצנו הקטנטונת. לסיכום - איפה כדאי לשים את ההוסטינג כדי שזמן הטעינה של גוגל יהיה הקצר ביותר.
תודה מראש

2 Answers

קולות
+1
על ידי 620 צפיות
המיקום האידיאלי לשיפור זמן הטעינה הוא באיזור אליו אתר פונה. כלומר, אם אתה פונה לשוק הישראלי אחסן בישראל, אם אתה פונה לשוק הצרפתי, אחסן בצרפת.

עם זאת, אני לא חושב שהנושא הזה חשוב כל כך (במיוחד בשווקים ריכוזיים כמו ישראל שסובלים מבעיות אחרות כתוצאה מכך) ולכן אני עדיין חושב שכדאי לך ללכת ולאחסן את האתר שלך במקום שמתאים לך (ישראל או בחו"ל) ולא לפי מה שגוגל מכוונים אליו.
קולות
0
על ידי <סגן> 4.3k צפיות
קודם כל אל תשכח שאחד הפרמטרים הוא מיקום השרת עצמו ביחס לאוכלוסיה המחפשת. אתרים שמאוכסנים בישראל מקבלים עדיפות ברורה על אתרים שמאוכסנים בחו"ל בGoogle.co.il.

חוץ מזה, שלגוגל יש כל כך שרתים בכל כך הרבה מקומות בעולם (תחשוב שכל האינטרנט מאוכסן אצלהם במטמון בטקסט, פלוס כל הסרטונים ביוטיוב, פלוס בג'ימייל - 7 ג'יגה למשתמש שיש בערך 200 מליון משתמשים, ועוד ועוד), שאני לא יודע מה איתך.. אבל לי אין מושג מאיפה יוצאים הזחלנים...

4,337 שאלות

7,368 תשובות

9,942 תגובות

32,331 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
–2
8 תשובות
קולות
+1
1 תשובה
קולות
+1
1 תשובה
קולות
+2
1 תשובה
קולות
+2
שאלה נשאלה על ידי 5/09/10 על ידי Muadefet <סגן משנה> 1.2k צפיות
...