קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

לפני פתיחת האתר(בלוג) - לוקח 1000 צעדים אחורה,שאלות - והרבה.

+1 הצבעה
158 צפיות
שאלה נשאלה ב- 18 נובמבר, 2015 על ידי spector (130 נקודות)
צהריים טובים ומה שלומכם.
בזמן הקרוב אני מתכנן לפתוח בלוג באנגלית בנושא תיירות(קשוח, אני יודע).
מן הסתם התיירות היא נישת ענק, והכיוון אליו אני מכוון זה מאמרים לפי תרגות מילות מפתח. עכשיו שקניתי את האחסון והתחלתי לעלות דברים, הבנתי שאני צריך לעשות הכל 100% עכשיו, במקום לתקן טעויות אחרי האינדוקס בגוגל.  אני ימספר את השאלות, שיהיה לכם נוח לקרוא ונוח לענות. המון תודה ושבוע נהדר

1.עיצוב חינמי בוורדפרס , שאותו אני מן הסתם יערוך , אך עדיין יש שימוש בעיצוב הזה, ולא 1 ולא 20 אתרים. כמה קריטי?
2.התחלתי לפתוח רשתות חברתיות שיעסקו בבלוג(חלקן אפילו פעילות לפני עליית האתר - לדוגמא אינסטגרם). החלטתי לקשר את הדפים של כל הרשתות האלו דרך הבלוג מן הסתם. 2 דברים מוזרים שאני נתקל בהם
א.מובייל - את אינסטגרם , אני מצליח להפנות דרך האפליקציה במידע ויש. לא מוצא משהו לפייסבוק. ראיתי שיש בפייסבוק את אופציית ה SHARE דרך האפליקציה, אך מן הסתם גם אשמח למעבר לדף עצמו, דרכה.
ב. חווית משתמש , הדיבור החדש של עולם הקידום. למה אני רואה מאות אתרים, כולל האתר הזה דרך אגב , שהרשתות החברתיות לא מופנות דרך האפליקציה. לא קיים משהו בסגנון? ומן הסתם % ענק מהגולשים שכבר יעבור לרשת החברתית, לא דרך האפליקציה - לא יתחבר.

3.תמונות - בבלוג יהיו תמונות, אם זה תמונה ראשית של הפוסט בעמוד הבית, או אם בתוך הפוסט. תמונות זה חשוב(תודה שכולן מקוריות) ותגי ALT יותר. בעבר בבלוג שכתבתי בו מספר מאמרים , תמונה שהעלתי הגיע למיקום 6 או 7 בגוגל תמונות בחיפוש מילת המפתח אותה קידמתי בדף.
האם לעלות תמונות( לדוגמא גשר כלשהוא בספרד) - כשתג ה-ALT הוא קשור למונח הקידום, אם רק את שם הגשר,ספרד.

4.מינימום מאמרים בפתיחת האתר? מן הסתם בלוג, כדי שיעבוד צריך לעדכן, ותמיד. אך השאלה היא עם כמה להתחיל? 5,10,15?

שאלה אחרונה וקצרה ששחכתי. דף הבית של הבלוג(פוסטים אחרונים וכו' בלה בלה) איך הייתם מתרגתים עמוד בית של בלוג, באיזהמילת מפתח? מן הסתם התכנון הוא שדווקא מאמרים יביאו את התנועה ולא העמוד הראשי של הבלוג.
שוב תודה, ושיהיה כבר שקט בעולם!

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 18 נובמבר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
בלוג באנגלית בנושא תיירות בעיר חדרה אולי לא צריך להיות כל כך "קשוח" כי רמת התחרותיות נמוכה למדי. אבל אם הנושא הוא ירושלים, או ישראל בכלל, או פריז, אתה לא יכול לצפות שעצם הביצוע של סדרת פעולות, על פי התשובות לשאלות ששאלת פה, כאשר גם כל מתחרייך ביצעו את אותן הפעולות בדיוק, יקפיץ את הבלוג שלך למקום הראשון בגוגל, או שאפילו יועיל בשביל לעלות ממקום 200 למקום 40.

ממליץ לך להתחיל מקריאת ההנחיה של הנהלת חברת גוגל מה לעשות כדי לקדם את האתר בתוצאות החיפוש (על חשבון מתחרים ראויים) ולחזור לכאן עם שאלות נוספות: https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw .
נתקבלה תגובה 18 נובמבר, 2015 על ידי spector (130 נקודות)
נערך 18 נובמבר, 2015 על ידי spector
תודה רבה , עובר על זה. ד"א מן הסתם שאין לי מאמר שיקודם במילה פריז, ולא לשם השאיפה. הרבה מאמרים, תוכן איכותי, מילות מפתח עם כמות חיפושים נמוכה יחסית ובקיצור, לונג טייל קלאסי של בלוג.
טוב, אז לאחר קריאה מעמיקה בקובץ, מן הסתם לא חודש לי כלום. מעניין אותי למה החלטת שאין לי מושג מה זה גוגל, או קידום אתרים.
את מחקר המתחרים של מילות המפתח הרלוונטיות כבר עשיתי.ומן הסתם משם הגיע ההחלטה כן ללכת על הבלוג. תסכים איתי שלקדם דף במונח עט ורוד מתפצל ל-2 בפריז, זו לא בעיה כל כך גדולה.
דבר נוסף שמעניין אותי, זה למה אתה אומר בכלל שסידרת פעולות שאני יעשה לא תועיל לקידום. לא ניתקלת בנישות שהמתחרים בתחתית העמוד הראשון לא היו בנוים בצורה נוחה(חלקם לא מותאמים לנייד בכלל) , ולא מעדוכנים מזה שנתיים.
נתקבלה תגובה 18 נובמבר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 19 נובמבר, 2015 על ידי זקן השבט
אין דבר כזה "לונג טייל קלאסי" שיש עבורו נוסחה אחידה איך להתמודד איתו בקידום אורגני. קרא את הקטע האחרון שבדף http://www.askpavel.co.il/qa/19071 .

כמעט כל מקדמי האתרים שאני מכיר, ורק פה הכרתי קרוב ל-1,000, מופתעים מתוכן ההנחיה של הנהלת גוגל ומתקשים מאד לתרגם את ההנחיה לעבודת קידום מעשית. אבל זהו השלב הראשון בתכנון מיזם אינטרנט, והוא דורש עשרות או מאות שעות עבודה. אני ממליץ לך בחום להתחיל איתו.

"מחקר מתחרים" זה קשקוש, גם אם אתה חוקר את תוצאות החיפוש שבצמרת לביטויי חיפוש תחרותיים במיוחד - לא אני ולא אתה יכולים לדעת האם אותה תוצאת חיפוש הגיעה לצמרת בזכות (!) התכונות שאתה מוצא בה או למרות (!) אותן תכונות.
נתקבלה תגובה 18 נובמבר, 2015 על ידי spector (130 נקודות)
תודה על התגובות, ומבסוט על התגובה שלך לגבי המילת מפתח העקרית.
השם שלך זכור לי מפורומי קידום אתרים ישנים שכבר לא איתנו , ככה שמאמין שיש לך לא מעט נסיון:)
ד"א, מה שעדיין מעניין אותי במיוחד זה נושא הקישור לרשתות חברתיות.

לגבי השאר, אני מנחש שרק הזמן יגיד, ומן הסתם גוגל יקבע, נתעדכן בעוד 3-6 חודשים :)
נתקבלה תגובה 18 נובמבר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
לא כתבתי משהו על מילת המפתח העיקרית (של דף הבית?)
אבל מימצא שמפריך לכאורה את הפרקטיקה הותיקה של טירגוט מילת מפתח בדף מוצג ב-http://www.askpavel.co.il/qa/18834 .
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 21 נובמבר, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,440 נקודות)
1. לא קריטי, אבל יותר קריטי שהעיצוב היה ייחודי והמבקרים יזכור לחוויות משתמש בעלת ערך (אם תבנית חינמית תוכל לספק לכך מענה תחליט אתה...)

2. לא ברור לי מה השאלה

3. הייתי ממלא באלט תיאור שיעזור לגולשים להבין על מה התמונה מדברת ומעדיף שלא לדחוס בהם ביטויי קידום בצורה מניפולטיבית (רבים יחלקו עלי אגב!)

4. אין דבר כזה...תתחיל ממשהו לפחות מאתר מאופיין וברור, המאמרים יגיעו בהמשך (בהשוואה לדפים המרכזיים כמו אודות, צור קשר, תמיכה FAQ וכו)

5. לא ממש מאמין בקידום מילות מפתח משאיר את השאלה לשאר המשתתפים (כנראה לשם המותג אם כבר)
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,309 שאלות

7,336 תשובות

9,908 תגובות

45,967 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 183 צפיות
שאלה נשאלה ב- 18 דצמבר, 2012 על ידי בתיה62 (170 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 108 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 דצמבר, 2016 על ידי natim9 (200 נקודות)
0 הצבעות
3 תשובות 247 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 נובמבר, 2014 על ידי moranme (350 נקודות)
+2 הצבעות
3 תשובות 379 צפיות
שאלה נשאלה ב- 21 אוקטובר, 2014 על ידי marcomSEO (170 נקודות)
+2 הצבעות
2 תשובות 192 צפיות
...