קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

טקסטים לקידום

+1 הצבעה
339 צפיות
שאלה נשאלה ב- 6 אוקטובר, 2015 על ידי אלמוגי (270 נקודות)
האם טקסט בעל 600 מילה (בעל ערך מוסף כמובן) לעומת טקסט בעל 400 מילה (גם כן - בעל ערך מוסף) - יתקדם יותר?

תשובות 4

+1 הצבעה
נתקבלה תשובה ב- 6 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 6 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט
הטקסט שיגרום לדף להיות יותר מקודם יהיה הטקסט בעל הערך המוסף היותר גבוה (הערך המוסף יכול להיות גם שלילי), ללא כל קשר לאורכו.

הגדרה כללית של הנהלת חברת גוגל למדידת כיוון וגובה הערך המוסף שיתרום לקידום נמצאת ב- https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw .
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 6 אוקטובר, 2015 על ידי עמית עוז <סגן אלוף> (21,780 נקודות)
היי

יש לי תכנים איכותיים עם 5000 מילים לפוסט ופוסטים של 300 מילים אשר כבשו מיקומים גבוהים. אותם מאמרים עם 5000 מילים היו מלאים במפרטים מסובכים עם קהל יעד מאוד מצומצם, לאומת טיפים קצרים שעוזרים ופונים לכמות גולשים גדולה יותר.

אם יש לך תוכן מעניין ומתאים לאותו מאמר להיות מכיל יותר ובעל מידע נרחב יותר, אז יש ערך לגולש ויכול להיות שזה ישפר את זמן הנוכחות של הגולש באותו הדף ואף אולי ירצה לשמור אותו כדף בעל ערך גבוה או משמעותי.

בכל מקרה לא הייתי נותן משקל לגודל המאמר...
+1 הצבעה
נתקבלה תשובה ב- 6 אוקטובר, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (175,540 נקודות)
לא, כמות המילים אולי תוכל להשפיע על כמות המילות מפתח שבהם לאתר יש אפשרות להיחשף (מבחינת הצלבת מילות מפתח) אבל בהחלט לא יבטיח לך שהוא יספק לגולשים מענה טוב יותר.

כמות המילים יכולה גם לבלבל את הגולש שמחפש תשובה פשוטה וברורה ולאוו דווקא יספק לו מענה מתאים יותר.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 8 אוקטובר, 2015 על ידי מיכל כהן <סגן> (3,500 נקודות)
אם המטרה שלך היא להעלות את הטראפיק ולאו דוקא את הדירוג של ביטוי ספציפי, אז כמו שמנשה כתב, אז ככל שהתוכן בדף כתוב מקיף טוב ומלא יותר, ככה הוא כנראה מכיל מגוון רחב יותר של ביטויים ויש לו סיכוי להתברג על יותר ביטויים ולהביא יותר תנועה.
דוגמא: דף על טיפול טבעי באקנה. יש לו פוטנציאל להיות מדורג גם על טיפול טבעי באקנה בעזרת דיקור, טיפול טבעי הומאופתי באקנה וכו', אם תוסיף בו את הפסקאות האלה עם כותרות משנה נכונות.
אם המטרההיא רק דירוג על ביטוי אחד - כפי שאמרו פה: תדאג לתת הסבר טוב ומלא ונוח לקריאה. אל תמרח בשביל להוסיף מילים.
נתקבלה תגובה 9 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 9 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט
השואל היה סבור בתמימות שגוגל סופר את מספר המילים בדף ומתגמל את המספר היותר גדול.

הטקטיקה הותיקה של ניפוח טקסט הדף כדי להכיל הרבה יותר ביטויי מפתח הפכה לשגויה: הדף אמנם יאונדקס בגוגל גם עבור כל ביטויי המפתח הנוספים, אבל הסטטיסטיקה מלמדת שככל שהנישה הפכה ליותר תחרותית, זה יהיה במקומות כל כך גרועים שלא תהיה מזה כל תועלת מסחרית.

הטקטיקה הנכונה תימצא במקומות אחרים לחלוטין, וביניהם במה שאנחנו לומדים בהדרגה מהדיון עם החברים פה שב- http://www.askpavel.co.il/qa/18834 , בעקבות ממצא שמוכיח לכאורה שנוכחות ביטויי המפתח איננה נחוצה כלל (!) כדי להבטיח שהדף יאונדקס בגוגל לביטוי המפתח הנתון, שלא לדבר על מיקום בצמרת.
נתקבלה תגובה 9 אוקטובר, 2015 על ידי מיכל כהן <סגן> (3,500 נקודות)
הטקטיקה לא הפכה שגויה, היא עובדת מעולה ומוכיחה את עצמה כשבונים אותה נכון. ברור שככל שהנישה תחרותית יותר כך צריך ליצור יותר דפים ממוקדים על תחומים קטנים.
נתקבלה תגובה 9 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 9 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט
מיכל, היא "עובדת מעולה" בשביל מי שלא השווה אותה לטקטיקה חלופית שעובדת פי 100 יותר מעולה (כמו למשל זו שאותה פיתחתי והתחלתי ללמד לפני כשבע וחצי שנים ב"סמינר קידום אתרים בזירות תחרותיות"). היא גם "עובדת מעולה" בשביל מי שלא שם לב בזמנו שדפי האתר לא נכללים באינדקס של גוגל לביטוי חיפוש\מפתח שאחת ממילותיו נמצאת בדף אחד והמילה השניה נמצאת רק בדף אחר, ולכן לריבוי דפים יש אפקט מוגבל ביותר על מספר ביטויי המפתח שמאונקסים. מסיבה זו אסור להתייחס לטקטיקות הישנות המוכרות לנו כאל "נכס מקצועי" שעמיד לפגעי הזמן.

המחקר שלי בנושא הזה התחיל יום אחד כאשר נפל לי האסימון ובמקום לעיין בדו"ח החודשי שהגשנו ללקוח (שוק יעד של כמיליון רופאים ובעלי שירותים נלווים בארה"ב וקנדה, שמחליף ורוכש מדי שנה תוכנה שעולה כ-12,000 דולר, בעלות "ייצור" שכבר הפכה לכמעט 0), ויצרתי דו"ח אנליטיקס מלא לכל (!) השנתיים הקודמות. ככה מצאתי שביטוי המפתח הראשי של אותו אתר הביא 14.35% מסך הכניסות, ביחס המרה של 3.18%, בעוד שכל ביטויי המפתח שהביאו רק כניסה אחת (!) באותם שנתיים הביאו יחד 18.83% מהכניסות, ביחס המרה של 1.66% (כ-630 כניסות לחודש וכ-10 המרות שכאמור אינן כרוכות בעלות נוספת אלא רק בעלות ההדרכה בתפעול התוכנה ועלות הקידום). יתר על כן, כל ביטויי המפתח שהביאו 7 כניסות או פחות בשנתיים הסתכמו בקרוב ל-30% מסך הכניסות, ביחס המרה של כ-2%.

מאחר ובביטוי המפתח המרכזי ובכל שאר ביטויי המפתח שייצגו נפח חיפוש גדול כבר הבאנו את דפי האתר למקום הראשון בגוגל העולמי באנגלית, הדרך היחידה להמשיך ולשפר (!) את ביצועי האתר היתה לשפר עד למקסימום האפשרי את אינדוקס האתר בגוגל עבור עוד ועוד "ביטויי חיפוש זנב ארוך נדירים ביותר", מבלי לקדם את האתר עבור ביטוי מפתח שהביא כניסה אחת לפני שנתיים ואפשר שלא יביא כניסה נוספת בעשרת השנים הבאות. הפתרון ההנדסי היותר אפקטיבי והיותר חסכוני (!) היה לגרום לאתר להיות רלוונטי עבור ביטוי המפתח העיקרי בתוספת כל אוצר המילים של השפה האנגלית.

מה דעתך?
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,286 שאלות

7,315 תשובות

9,891 תגובות

15,267 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
2 תשובות 185 צפיות
שאלה נשאלה ב- 5 אוקטובר, 2015 על ידי עידו ה (620 נקודות)
0 הצבעות
3 תשובות 208 צפיות
שאלה נשאלה ב- 23 מאי, 2015 על ידי IM Me (120 נקודות)
+1 הצבעה
3 תשובות 209 צפיות
שאלה נשאלה ב- 10 אוקטובר, 2015 על ידי creativel <סגן משנה> (2,420 נקודות)
+1 הצבעה
3 תשובות 243 צפיות
שאלה נשאלה ב- 1 אוקטובר, 2015 על ידי אלמוגי (270 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 548 צפיות
שאלה נשאלה ב- 25 נובמבר, 2014 על ידי Mormeir (380 נקודות)
...