◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
1.1k צפיות

אני צריך להתאים אתר קיים למובייל (בנייה מחדש), האם זה יוריד אותי בדירוג גוגל?

על ידי 150 צפיות
נערך על ידי
אתר קיים בדירוג גבוה - http://noale.co.il/ , צריך להתאים אותו למובייל, כלומר לבנות מחדש. איך זה ישפיע על דירוג גוגל שלי? האם כל העבודה הכתיבה ולינקים הלכה לפח?

תודה

מיכאל

3 Answers

קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי

כל אתר אשר רוצה לקבל גולשים מניידים ובכך להגדיל את החשיפה צריך להתאים את עצמו לאתרים מותאמים לניידים.

ניתן להנגיש את האתר ולהפוך אותו לרספונסיבי, פעולה זו אינה משנה את מבנה האתר או את הכתובות של העמודים.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
מיכאל,

אם עצם ההופעה בתוצאות החיפוש של גוגל לביטוי חיפוש נתון, שלא לדבר על המיקום, היה תלוי במה שעשה או לא עשה מקדם האתרים, לא היינו נתקלים במימצא שהצגתי ב-http://www.askpavel.co.il/qa/18834.

נוסף לכך, לא ברור למה אתה מתכוון ב"דירוג גוגל" - לציון ה-Page Rank, למיקומו של כל כל דף מדפי האתר בתוצאות החיפוש לביטוי חיפוש מסויים, או לציון הרלוונטיות המשוקלל של אותו דף לאותו ביטוי חיפוש.
על ידי
תודה, אני מתכוון שבשני ביטויים קריטיים - "צילומי הריון" "צילומי משפחה". האתר מופיע בעמוד ראשון בגוגל (הדף של הגלריה הרלוונטית). הרי אני (המתכנת) הולך לבנות את האתר מחדש (התכנים כמובן והמבנה וURL נשארים). אז השאלה היא איך גוגל מגיב לתהליך כזה? כולם עונים מה "אמור" להיות. השאלה אם מישהו יודע מה קורה בפועל?
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
מה שקורה בפועל הוא שלמעט מקרים כמו זה שהצגתי מעלה, לא גוגל (!) הוא שקובע מה יהיה המקום של הדף שאתה מקדם בסדר הצגת תוצאות החיפוש של גוגל לביטוי חיפוש נתון, ואם המיקום יציב לאורך זמן רב זה משום שמקדמי האתרים שעובדים על תוצאות החיפוש שבצמרת הפסיקו לעבוד, או שעושים פעולות שאין בהן כל תועלת.

אבל אם סדר הצגת תוצאות החיפוש שבצמרת איננו יציב, כמו שקורה בדרך כלל, אי-אפשר לדעת מה היתה הסיבה לתזוזה במיקומים. התאמת את האתר למובייל ותוצאת החיפוש עלתה במיקום או ירדה מיקום - איך נדע מה הסיבה? מה שכן, גוגל הודיעו שבסדר הצגת תוצאות החיפוש למובייל בלבד, תוצאות מותאמות יזכו לתוספת ציון מסויימת.

הערה נוספת: ציינת עבודה על לינקים (קישורים). מזה כשלוש שנים גוגל התחיל להעניש אתרים בגין "בניית" קישורים שאינם טבעיים, ומעיף אותם מצמרת תוצאות החיפוש.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
היי מיכאל,
עבור ההתאמה למוביל ישנם הנחיות טכניות מפורטות שתוכל להתבסס עליהם.

כל עוד השינוי לא יתבצע בצורה מרושלת מבחינת SEO (טכני לפחות) אין סיבה לדאוג מירידה בעקבות גרסת המוביל.

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,465 משתמשים

שאלות קשורות

3 תשובות
קולות
+1
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 29/12/16 על ידי סי 660 צפיות
...