◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
210 צפיות

להוסיף מאמרים לאתר ?

על ידי 240 צפיות
יש לי אתר קיצור כתובות , אם אני יוסיף בו דף בשם מאמרים , ויעלה לשם הרבה מאמרים בנוגע לקיצורי כתובות שונים למשל ירשום על BITLY ועל GOOGLE קיצורי כתובות , זה יעזור לקידום בגוגל ?

עוד שאלה יש לי באתר דף שיוצא ממנו 10 קישורים אחרונים שקיצרו עם NOFOLLOW, אז עשיתי בROBOTS.TXT שלא יסרוק את הדף הזה , מבחינת קידום עדיף שהוא יסרוק ויתווסף עוד דף לאתר או שעדיף כבר שלא יסרוק

תודה

3 Answers

קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי

אם אתה בונה לאתר פינת מאמרים ולא משנה כרגע על איזה תוכן מדובר, זה יכול לתרום כל עוד יהיה עניין רב לגולשים. מבחינת הקידום הכל תלוי באיכות התוכן ורמת תרומה לגולש, כמות התוכןותחולתו מחושבים לפי הנאת הגולש ורמת התרומה.

לגבי דף עם יציאת קישורים, האם הקישורים תורמים לאיכות הדף עבור המשתמש?

אם הקישורים תורמים מאוד ואף חשובים כך שגולשים צריכים אותם, אז יש להם ערך ואם הם סתם למטרות קידום עדיף מראש להסיר אותם לגמרי.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
לירן, שאלות של רופאים שנחשבו לנכונות וחשובות בימי הביניים נתבררו כשגויות ומזיקות במאה ה-19, ועוד יותר שגויות ומזיקות במאה ה-21. באותה מידה, עקב השינויים התכופים , ומן הקצה אל הקצה, באופן פעולת מערכת דירוג תוצאות החיפוש של גוגל, שתי השאלות ששאלת היו נכונות וחשובות לפני שנים אבל הפכו לשאלות שגויות מבחינת אופן פעולת מערכת דירוג תוצאות החיפוש של גוגל בחודש אוגוסט 2015.

המקום היחיד שבו הנהלת חברת גוגל מנחה אותך ואותנו בפירוש מה יש לעשות כדי לקדם אתר בתוצאות החיפוש הוא ההנחיה מחודש מאי 2013: https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw .

קרא את ההנחיה הזו בעיון רב וראה האם יש בה הנחיה שאומרת שעצם קיומם (!) של "מאמרים" באתר, ופעולה שנועדה ליצירת ריבוי דפים באתר מועילה לקידום, כל עוד הפעולות הללו אינן (!) גורמות למבקרי האתר (!) לרצות (!) "להשתמש באתר הזה ולשתף  אותו" (יותר מרצונם להשתמש בתוצאות החיפוש המתחרות ולשתף אותן).
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
בהתייחסות לשאלה הראשונה לא מובן עד כמה המאמרים באתר יספקו מענה לצורך של המשתמשים.
אולי כיוון ראוי ונכון יותר היה לתכנן, לאפיין, להתאים וליישם אסטרטגיית תוכן לאתר
ובמקביל אם תמצא שפינת מאמרים תשרת אותם זה בהחלט יעזור לחשיפת האתר בגוגל.

לגבי השאלה השניה, אם מדובר בדף שישרת את הגולשים ויספק להם ערך אין שום סיבה לחסום אותם (ואפילו ה NF הוא דיי נתון לוויכוח)

התייחסות חומרנית לכמות מאמרים או דפים באתר דיי מיותרת ולאוו דווקא נכונה כשמדובר באסטרטגיה לטווח הארוך

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,573 משתמשים

שאלות קשורות

3 תשובות
קולות
0
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 21/02/14 על ידי Nitzang 200 צפיות
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 30/11/16 על ידי ninecomp <סגן> 4.1k צפיות
3 תשובות
קולות
+1
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 19/11/14 על ידי דודו פרידמן 420 צפיות
...