קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

למה כל עמודי האתר נעלמו לפתע מהאינדקס, למעט עמוד הבית?

+1 הצבעה
969 צפיות
שאלה נשאלה ב- 26 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
נערך 28 יוני, 2015 על ידי פבל ישראלסקי
ברשותי אתר פעיל עם בערך 32 עמודים, שפעיל כבר כמה שנים וחלק מהדפים הגיע לדפים ראשונים במקומות בין 1-4 במילות מפתח מסויימות, שלשום גיליתי לפתע שהעמודים ככעט כולם נעלמו מהאינדקס ונשאר רק עמוד הבית שממוקם הרבה יותר מאחור, בדקתי בכלי מנהלי אתרים ושלחתי מחדש לאחזור את כל האתר, כעת זה מראה לי שנוספו רק 2 כתובות לאינדקס, מה קרה כאן? לאן נעלמו לפתע פתאום עמודים מסויימים  של האתר מהמקומות הגבוהים? האם זאת פגיעה מתוחכמת של האקרים מתחרים או מה? איך נעלמו להם ביום אחד כל העמודים מהאינדקס, ונשאר רק עמוד הבית? האם גוגול עכשיו מאנדקס אותם מחדש כאילו נשלחו רק עכשיו לאינדקס?
אך הרי אלו עמודים וותיקים של כמה שנים שאונדקסו מזמן והגיעו לדף ראשון?
האם למי ישי תשובה טובה?
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
אם כך האתרים המתחרים היו צריכים לעוף ראשונים, כי אני הייתי שם במקום ראשון עם תוכן שנכתב לפני שאחרים הגיעו ולפני שאחרים הקימו דפים דומים לשלי
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
נערך 27 יוני, 2015 על ידי ringo99
פאבל,
למה להחליף את התוכן?האם בכל העמודים שהועפו התוכן הוא הבעיה לא ייתכן.. האם גם התוכן באודותי בעייתי?, כנס תראה.. אז למה גם דף זה נעלם? האם גם התוכן בגלריות בעייתי? למה גם דף זה נעלם, ואיך זה שהדפים לא איבדו דירוג אלא נעלמו ביום בהיר אחד? כולם בבת אחת? לא ייתכן שמדובר על תוכן כנס תקרא, ואיך זה שהדפים היו מצויינים עד לפני שבועיים שלוש ופתאום בבת אחת נעלמו?כולם..ולא ראיתי ירידה או נסיגה אצל המתחרים עם אותו תוכן בדיוק,ולמה אני הוא שמשלם את המחיר לחוסר הגיוון בתכנים של כל מי שנמצא באותו עמוד,? יש כאן בעיה אחרת..או "פיגוע"  או תקלה. והערכה שלי..פיגוע.על ידי מתחרים
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
"פיגוע" על ידי מתחרים משאיר סימנים בקוד הדף שנפגע. "מתקפת קישורי זדון" משאירה את קישורי הזדון.
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי איתן יריב <סרן> (9,450 נקודות)
מציע לך לבדוק את המקרה שלך באופן פרטי. אם זה קשור לבעיה טכנית או שינויים אחרונים מחוץ לאתר.

תשובות 3

+1 הצבעה
נתקבלה תשובה ב- 27 יוני, 2015 על ידי עמית עוז <סגן אלוף> (21,780 נקודות)
היי

רוב הסיכויים שהאתר שלך נענש על ידי גוגל כתוצאה של קידום אתרים החורג מהוראות גוגל.

צריך לבדוק את כמות הקישורים הנכנסים ולראות כמה מהם טבעיים וכמה נוצרו.

אם האתר עמוס בקישורים מאתרי מאמרים ובלוגים רצוי להחליף לדומיין חדש.
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
לא יכול להיות, יש לי מעט מאוד קישורים נכנסים,אני לא מתעסק עם זה בכלל,
+1 הצבעה
נתקבלה תשובה ב- 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט
לא ברור למה אתה מתכוון ב"נעלמו מהאינדקס". הדרך הנכונה לברר איזה דפים כלולים באינדקס ואיזה לא היא לשאול בגוגל :site עם כתובת האתר אחרי הנקודותיים (ללא רווח), ולא לקרוא בשם "נעלמו מהאינדקס" לנפילה במיקומים מעבר למקום שעד אליו טורחים לבדוק.

אם תמצא שהדפים אכן נעלמו מהאינדקס, יש רק אפשרוות אחת: תקלה טכנית חמורה שמונעת מהרובוטים של גוגל לבקר בדפי האתר. אם תמצא שהדפים רק נפלו פתאום (!) במיקומים, הסיבה היא הורדת ציוני הרלוונטיות של הדפים בשל שינוי שיטת דירוג תוצאות החיפוש לביטויי החיפוש הללו או ענישה בגין סיבה אחרת.
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
בדקתי בדרך זו--site:.. כמו שאתה אומר ואכן העמודים אינם מופיעים ברשימת האינדקס של האתר
נשאר  ברשימת האינדקס רק עמוד הבית וכמה תמונות, לא קיבלתי הודעה מגוגל על חוסר יכולת לסרוק עמודים מסוימים ולא קיבלתי הודעות על חסימת דפים בדקתי את הכתובות הן מורשות ואינן חסומות,
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
אם תציג פה את כתובת האתר, אחד החברים שהם מומחים בהרבה ממני לאופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש (SEO) יוכל לבצע בדיקה מהירה (אבל שטחית) לאיתור תקלה טכנית.
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
זאת כתובת האתר--http://www.jacobensimon.com/
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט
הרושם הראשוני שלי הוא של Over-optimization, כאילו אתה כותב את הטקסט עבור מודל מיושן של גוגל (שנת 2002 בערך) ולא עבור מבקרי האתר. למשל כותרת הטקסט של אחד הדפים:

צילום חתונה קטנה, צלם חתונות קטנות

בשנת 2015 זה יכול בהחלט לגרור עונש, עד כדי הוצאת הדף מהאינדקס של גוגל, בשינוי האלגוריתם האחרון, שהוצג פה על ידי איתי ברנר לפני שבוע ( http://www.askpavel.co.il/blog/news-21-6-15 ).
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
נערך 27 יוני, 2015 על ידי ringo99
אם כך גם זה היה צריך לגרור עונש- http://www.stylephotographers.net/#!small-wedding-photography/c176l
 וגם זה היה צריך לגרור עונש - http://www.tphotographers.com/#!wedding-photograper/c1kf5
ואם כך למה רק העמוד המסוים הזה או דומים לו הועפו מהאינדקס אלא הועפו  גם עמודים נוספים כמו אודות..? כול עמודי האתר למעשה הועפו מהאינדקס כולל גלריות למעט עמוד הבית. כך שההסבר על אובר אופטימזציה לא מסביר את הדוגמאות של שני האתרים האחרים שמתמודדים באותה נישה שגם הם משתמשים באותה כותרת או או דומה לה. ואינו מסביר למה כל הדפים ולא רק דפים עם אובראופטימזציה
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט
א. ההתרשמות שלי לא שללה אפשרות של תקלה טכנית.

ב. אתה יודע כפי הנראה קרוב ל-100%, או אפילו 100%, מפרטי אופן הפעולה של מצלמה. אנחנו יודעים מעט מאד (לא יותר מ-5%) מפרטי אופן הפעולה של מנוע החיפוש גוגל, ובמיוחד על שינויים שחלו לפני שבוע.

ג. גוגל מעניש אתרים בהדרגה.

ד. תוכן שדומה מדי לתוכן תוצאות החיפוש המתחרות הוא עילה לדירוג נמוך בתוצאות החיפוש ואפילו להוצאה מהאינדקס.
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יעקב, כתבת:
"אם כך האתרים המתחרים היו צריכים לעוף ראשונים, כי אני הייתי שם במקום ראשון עם תוכן שנכתב לפני שאחרים הגיעו ולפני שאחרים הקימו דפים דומים לשלי."

אנחנו נוטים לחשוב שהנהלת חברת גוגל פתרה שאלות כאלה כמונו - לאחר חשיבה של כמה דקות בתוך הכורסא. אבל הם מעסיקים 50,000 איש, ויכולים להרשות לעצמם להשקיע במציאת הפתרון הכי (!) מוצלח לשאלה את מי להשאיר באינדקס ואת מי להוציא אלפי או עשרות אלפי שעות עבודה של צוות מדענים, מהנדסים ומתכנתים מוכשרים וחרוצים במיוחד, שנבחרו אחרי תהליך מיון ממושך ומפרך - לא פחות משישה חודשים.

בוא נקווה שמדובר בסך הכל בתקלה טכנית, וגם אם כן, יש להחליף את התוכן. חשוב על כך: איזה חווית שופינג חווים ברחוב מסחרי או בקניון שכל החנויות בו זהות. או מה הטעם לבקר בתערוכת צילומים שכל הצילומים בה זהים לצילומים שבכל בתערוכות האחרות?

ההנחיה של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי האתרים מה לבצע כדי לקדם את האתר כתובה כאן: https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw.
+1 הצבעה
נתקבלה תשובה ב- 27 יוני, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
בתור התחלה וללא קשר לשאלה ניסיתי לקרוא שורה בכמה דפים מזמנים באתר והגעתי למסקנה שהתוכן לא קריא ולא מובן נראה כמו אוטומטי וחסר ערך.

לשאלה עצמה, בהחלט נראה שיש תקלת \ בעיית אינדוקס כלשהיא, זה מתחלק ל 2 גורמים תקלה טכנית או תוכן באיכות ירודה.

רק במקרים ממש גרועים של תוכן באיכות ירודה יצא לי לראות DEINDEX (תוכן שהועתק מאמזון לדוגמה) לכן למרות שהתוכן באתר מזעזע קשה לי לנחש ולהגיד שהוא מספיק גרוע כדי שיגרור הסרה מהאינדקס.

מכאן והאלה יש לבצע בדיקות טכניות ולנסות להבין למה גוגל הסיר את הדפים (אה ולכתוב תוכן אמיתי), לראות את הפלט בבקשות האחזור, לבדוק שאין בקשות הסרה ידניות שנשלחו ובכללי כל גורם שיכול לגרום לבעיה טכנית (אני בבדיקה מזורזת לא הבחנתי בדבר)
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
מנשה, ניסיון העבר לא מלמד אותנו איך לטפל בשינוי עתידי (או שרק התרחש לאחרונה) של האלגוריתמים של גוגל, הגורם לכך שמה שהיה מועיל ומה שנסלח בעבר הופך פתאום למזיק וראוי לעונש.

בעלי ומקדמי האתרים מתקשים להסתגל למצב שבו הרגולציה של גוגל רק תלך ותחמיר, ותצר את צעדיהם מיום ליום.
נתקבלה תגובה 27 יוני, 2015 על ידי אנונימי
נערך 27 יוני, 2015
מנשה בדקתי------ גוגל: בששת החודשים האחרונים לא היו בקשות להסרה של כתובות אתרים.
גוגל: לא גילינו כל בעיה ביחס לתוויות כותרות באתר שלך
גוגול: לא גילינו כל בעיה ביחס לתוכן שאי-אפשר להוסיפו
לאינדקס באתר שלך

תיאורי מטה קצרים:" 0
תיאורי מטה ארוכים: 0
תיאורי מטה כפולים: 7 "עבודות צילום איכותיות" מילה בלי תחרות ובלי חיפוש בכלל..
איך זה בדיוק מסתדר עם הוצאה מהאינקדס של  כל דפי האתר למעט דף הבית?
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
אתה מציג התראות זה לא בהכרח קשור למקרה שלך.

אם אתה לא מוצא הסבר טכני אין מנוס מלפנות לעובדה שכל התוכן (הכתוב) באתר באיכות ירודה (או שאולי עדיף לפנות למומחה SEO שיבדוק לעומק)

האם לאורך כל התקופה האתר היה תחת WIX?
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי אנונימי
נערך 28 יוני, 2015
לא יכול מנשה, טקסט באיכות ירודה לא היה מגיע לדף ראשון במקומות בין 1-4 ושוהה שם תקופה ארוכה..הדפים שנעלמו היו דפים של דף 1 מקומות גבוהים במשך תקופה ארוכה, אני לא עשיתי שינויים דרסטיים בהם,ההיפך עשיתי דחיית קישורים לכל מיני קישורים חשודים שהפנו אל האתר שלי, אם הטקסט היה באיכות ירודה בעיני גוגל העמודים לא היו מתקדמים לשם, ואת העניין הטכני אני בודק עכשיו מול WIX, כי שנה שעברה כבר הייתה תקלה דומה, הם בדקו ואמרו כן הייתה איזו בעיה וסידרנו את זה,לכן אני לא פוסל אפשרות של תקלה טכנית אצלם,אפילו אולי תקלה טכנית מכוונת על ידי עובד פנימי שלהם, המוזר הוא רצף התקלות הקריטיות שמשפיעות על האתר באופן דרסטי, והתזמון שלהם.יוני יולי אוגוסט, עונת הצילום.. גם פעם שעברה אם אני לא טועה זה היה בתקופה של חודשים אלו
ואני אומר את זה כי כבר גיליתי בשנה שעברה חבלות שקטות מסוגים שונים באתר, ובקישורים המובילים לאתר,בבלוגים,בגוגל פלוס ובקישורים הפנימיים, בכל מיני דפים מובילים וחזקים. ברשותי עוד אתרים, ואתרים שבניתי לאחרים כולם בWIX
 כך שאני תמיד יכול להשוות.ואני אומר לך שיש מתחרים שמעסיקים האקרים תמורת תשלום בכדי לפגוע במתחרים החזקים שלהם.זה לא צריך להפתיע אף אחד. לא כולם ישרי דרך מה לעשות.
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
נערך 28 יוני, 2015 על ידי מנשה אברמוב
בגדול אני קורא את התגובה ומרגיש שמדובר פה באוסף של הכחשות וקושי כלשהו לקבל את המצב כמו שהוא (נו באמת שמישהו מ WIX יפגע באתר אתה רציני:\ )

בכל מקרה לגבי הטענה שלך, כן יצא לי לראות אתרים שדורגו זמן כלשהו והכילו טקסט באיכות ירודה (האמת היו כאלו שאפילו לא הכילו תוכן כלל!)

אם אתה לא מוצא שום אינדיקציה לגורם טכני שקשור לסריקה אולי שווה לבקש ממישהו שמתמחה ב SEO טכני לבדוק את האתר ולגשש במידע ב WMT במקום להמציא תיאוריות קונספירציה מגוחכות (או להסיק שהגורם הוא לא טכני וקשור לאיכות הירודה של התוכן באתר)

אני מקווה שהרחבתי לך על הגורמים מפה ולהמשך נראה שאתה כבר בעניינים ויודע מה לעשות.
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יעקב, כתבת:
"טקסט באיכות ירודה לא היה מגיע לדף ראשון במקומות בין 1-4 ושוהה שם תקופה ארוכה"

למה לא?
בעבר היה מקובל לתת שוחד, וזה עזר מאד לקדם את עניינייך עם השלטונות. בינתיים זה הפך לאסור וראש עריית רמת גן, שבזמנו "קודמו" יפה מאד כל מיני פרוייקטים הולך לבית הסוהר. מה כל כך קשה להבין שהזמנים משתנים? - אתה לא נשמע לי בן 90.
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי אנונימי
נערך 28 יוני, 2015
הרי ברור לך שזה - http://c3.ort.org.il/APPS/WW/Page.aspx?ws=d602ef5c-aae5-4e21-b1a4-2920ef0db33d&page=8d74effd-4de3-4fcf-b269-adbc317f77cc&box=06e852ba-be1b-4164-a605-420afd4250d5&noTabs=ViewOnly&_fol=cfb06f21-742e-4add-b94b-f161520001c0&_pstate=msg&_item=78e3e572-8e10-4948-9deb-54be1a5f4588

לא באמת פורום ביוטנולוגיה...


וזה-  http://www.ezra-batashchetz.info/site/detail/forum/showMsg.asp?forum_id=22903&message_id=1228088&depart_id=181281

לא באמת עזרה בתשחץ...


ובין זה-- http://www.green-star.co.il/Web/?PageType=2&ForumID=23590&pi=1
לבין דשא סינטטי אין ולא היה כלום..

ואני אראה לך דפים מיוחדים של האקרים שהוקמו במיוחד בשביל לפגוע באתר שלי, נשלחו משם קישורי זדון אלי, מכוונים ממש לדפים מאוד מסויימים,טקסט שחור על רקע שחור שמאוד קשה לראות
לא אחד ולא שניים, מכוונים בדיוק למטרות ספציפיות, לא נולדתי אתמול, שחיתות קיימת בכל מקום, פתח את העיניים, איפה שישי כסף, לקוחות, מסחר, שם תמצא שחיתות ופשע בכל פינה. ומאיפה הנאיביות הזו להאמין שעובד של WIX ברמה בכירה לא  יכוטל מקבל אתנן בעבור ייצור תקלות טכניות,..? נשמע מופרך הזוי...?
פקידי בנק שגנבו כספים מלקוחות, שר אוצר, ראש ממשלה, קציני משטרה שמסרו מידע לעבריינים,כולם מואשמים בשחיתות,  רק העובדים של WIX ..ממ אפשרות כזו אפילו לא קיימת אתה אומר...
האקרים זו קונספירציה..? דווקא ממכם מקדמי אתרים לא ציפיתי לנאיביות כזו.
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
זה מה שקורה בתקלות טכניות אפשר לאבחן אותם, ובינתיים מבדיקה מהירה לא מצאתי שום בעיה טכנית שקשורה ל WIX ולא קיימת בכל שאר האתרים שהצגת (למרות זאת אולי עם גישה ל WMT אפשר להגיע לתובנות נוספות).

וזה עדיין נשמע מופרך, אני בטוח שאת הקישורים שם בנתה חברת קידום כלשהיא ולאוו דווקא האקר, ולמרות זאת אם התנערת מהם לא מזמן זה יכול להיות הגורם שהשפיע על דירוגי האתר
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי אנונימי
נערך 28 יוני, 2015
מנשה, תאמן לי שאני יודע מתי יש טקסט באיכות ירודה,או מילת חיפוש באופן מוגזם, ומתי יש תקלה דרסטית, לפי כל הבדיקות שעשיתי אני עומד מצויין עם הטקסטים, ולא חורג מההנחיות של גוגל.

לפני שנה הקמתי 4 עמודים חדשים לחתונות, הם התקדמו למעלה לדף ראשון,.. ואז פתאום ביום בהיר אחד, הם נסוגו במהירות לדף 7
וחאר נסוגו עוד ועוד... לאחר בדיקה, התחלתי לגלות קישורים שנשלחו אל העמודים הספציפיים האלה מאתרים של האקרים בפירוש
עמודים מזוייפים בהם נשתלו קישורים אל כל עמודי החתונה האלה
ועוד גיליתי שמישהו פרץ אל הWIX שלי ושלח 30 קישורים נוספים מאתר אחר שלי אל אותם עמודים ספיציפיים, לא תיאורה ולא קונספירציה עובודות מתועדות. אני מעולם לא שולח קישור מאתר אחד שלי לאתר שני. 30 קישורים נשלחו מאתר אחר שלי, לעמודי החתונה המדוברים, זאת אומרת העמודים הותקפו מבפנים, ומבחוץ במקביל, וזה מסביר את הנסיגה המהירה שלהם לאחור,מדף ראשון לדף 7 ואחר כך עוד יותר רחוק, כששיניתי להם כתובת, הם שוב קפצו למעלה, זאת אומרת מישהו פגע בכתובות של העמוד, ושלח קישורים פוגעניים במיוחד אל כל כתובות העמודים הללו.בנוסף לקישורים האסורים מהאתר האחר שלי
מי עשה את זה..? אחד המתחרים הצמודים בענף. שיושב על אותם נישות ואותן קטגוריות, כנראה על ידי האקר שנותן לו שירות.
תסתכל על הקישור בראש עמוד בצד ימין ועל הכיתוב...
http://c3.ort.org.il/APPS/WW/Page.aspx?ws=d602ef5c-aae5-4e21-b1a4-2920ef0db33d&page=8d74effd-4de3-4fcf-b269-adbc317f77cc&box=06e852ba-be1b-4164-a605-420afd4250d5&noTabs=ViewOnly&_fol=cfb06f21-742e-4add-b94b-f161520001c0&_pstate=msg&_item=78e3e572-8e10-4948-9deb-54be1a5f4588......זה נשלח ישר אל אחד מהעמודים הללו, העמוד היה במקום שני בדף ראשון לאחר ההתקפה נסוג לדף 2...מי ישלח קישור כזה מפורום ביוטכנולוגיה שלא באמת קיים אל עמוד מאוד ספציפי באתר שלי? זה לא מקדם אתרים סליחה ומחילה...זה האקר.עם כוונות מאוד ברורות.
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יעקב, מה הן ההנחיות של גוגל בנושא איכות הטקסט?
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
יצא לי לשים לב שבעלי האתרים בצורה עיוורת מחליטים בצורה שגויה שיש להם תוכן בעל ערך.

אני מפקפק בעומק הבדיקה שעשית (או באמינות, לדעתי בעל האתר הוא לא רפרנט הוא תמיד חושב שיש לו תוכן בעל ערך באתר)

למרות שבהנחיות שלהם שם אין התייחסות לדרך שבה צריך לבחון תוכן אולי בדפים שפה תמצא אינדיקטור כלשהו (וגם שם דיי מעורפל)
http://googlewebmastercentral.blogspot.co.il/2011/05/more-guidance-on-building-high-quality.html
http://googlewebmastercentral.blogspot.co.il/2015/03/an-update-on-doorway-pages.html
ופה
https://support.google.com/webmasters/answer/6001093?hl=iw&ref_topic=4631146
אם אני לוקח פסקה בודדת בדף מזדמן:

"לצלם אירוע זה סוג של אומנות משולב באהבה קובי בן שמעון, צלם אירועים, איכותי ומיוחד
צילום אירועים, מכל סוג במרכז אך גם מעט צפונית ודרומית לו צילום אירועים, משובח
שיש בו המון חום ורגש ותוצאות מעולות שתיקחו איתכם להמשך הדרך צילום חתונות
צילום חינה בר מצווה בת מצווה צילום חתונה ברית או בריתה בכל אירוע תמונות נהדרות
עם עיבודים מעולים גם צילום ווידא מצויין בוקים הכנת מצגות קליפים עיצוב הזמנה לאירוע ועוד"

אני לא מצליח להבין בכלל על מה הפסקה מדברת, היא דחוסה במילות מפתח ולא כתובה לקוראים אנושיים כלל!
אתה בכלל מצליח לקרוא את הפסקה הזו בקול רם ולהבין מה אתה קורא?

שלא לדבר על הכותרות באתר שנראות ככה:
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לברית במרכז
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לברית במרכז
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לברית
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לברית
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לברית

לא ברור לי איזה "בדיקת איכות" עשית ולאילו הנחיות השוות אותם.
אבל אם הסקת שמדובר בתוכן שעומד בהנחיות האיכות של גוגל אתה ממש רחוק מהמציאות ואולי שווה לך לבדוק את תוכן האתר מול גורמים נוספים.
ברור שאתה מתכחש בצורה דיי עיוורת למה שקיים באתר (ללא קשר לתקלות טכניות כאלו ואחרות)
נתקבלה תגובה 28 יוני, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יעקב, בדף שבו קראת כביכול את הנחיות גוגל בנושא איכות הטקסט, כתוב בין השאר:

"הנחיות איכות - עקרונות בסיסיים

בנה דפים המיועדים בראש ובראשונה למשתמשים, ולא למנועי חיפוש.
אל תרמה את המשתמשים שלך.
הימנע מטריקים שמטרתם לשפר את הדירוג במנועי חיפוש. כלל אצבע טוב הוא לשאול את עצמך האם היית מרגיש בנוח אילו היה עליך להסביר את מעשיך לאתר מתחרה או לעובד של Google. בדיקה מועילה נוספת היא "האם הדבר עוזר למשתמשים? האם הייתי עושה זאת אילולא היו מנועי חיפוש?"
חשוב על מה שהופך את האתר שלך לייחודי, בעל ערך או מעניין. גרום לאתר שלך להתבלט בין האתרים האחרים בתחום."
נתקבלה תגובה 1 יולי, 2015 על ידי אנונימי
תבדוק את הכותרות באתר הזה.... למה בדיוק הוא לא נעלם אהאינדקס
ההיפך הוא מטפס לדפים הראשונים
http://www.inbal-tzalamim.co.il/#!events/c1cb2
נתקבלה תגובה 1 יולי, 2015 על ידי אנונימי
בכל מקרה אני הולך לעבור על כל ההערות שלכם ולתקן את זה, טקסטים,כותרות, ולהיצמד להנחיות של גוגל באופן יותר הדוק, נראה אם זה ישנה משהו ומה יהיו התוצאות אחר כך
נתקבלה תגובה 1 יולי, 2015 על ידי אנונימי
מנשה, מאיפה לקחת את הכותרות האלה..?  זה מוזר הם כבר מזמן הורדו
איך יכול להיות שזה מה שראית..? ספר לי איך הגעת לכותרות האלה..
לא יכול להיות שזה מה שראית, או שזה מה שגוגל רואה הכותרות האלה כבר מזמן מזמן למעלה משנה לא קיימות משהו כאן מוזר
נתקבלה תגובה 1 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
סרקתי את האתר עם CRAWLER שמדמה את גוגל ומשם משכתי את הכותרות
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי אנונימי
והנה עוד דוגמא לאתר עם טקסט " איכותי ביותר" שמתקדם
http://wwwmdw.wix.com/photographer-events
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
לא זכור לי שביקשתי דוגמאות, כמו שהוצג בדיון יש מגוון גורמים ואין דרך לדעת מה מהם הוא מקור הבעיה.

זה שתציג דפים (שהם ספאממים לדעתך) שמתקדמים לא ממש יספק פתרון לבעיה הנוכחית.

היא רק מציגה את העובדה שלמנועי החיפוש לוקח זמן לזהות ולטפל באתרים בעלי תוכן באיכות ירודה (ולכן הם מככבים בשלב ההתחלתי)
או שיש גורמים אחרים שבגללם הם מדורגים ללא קשר לספאם שמצאת בהם.

בכל מקרה בביקור מהיר ראיתי שבהשוואה לאתר הראשוני שהצגת חלק מהתכנים ששם קריאים (מול התכנים שהצגתי בתגובה מעלה שנראים מסובבים \ רובוטים)
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
הסיבה שאתרים בעלי תוכן באיכות גרועה מוצגים בצמרת תוצאות החיפוש, גם לביטויים תחרותיים במיוחד, היא ש"אם כולם מעתיקים מכולם כי זה מה שכולם עושים" אין לגוגל ברירה אלא להציג במקום הראשון את מי שהכי פחות גרוע, גם אם הוא מאד גרוע, ובמקום השני את מי שיותר גרוע מזה שבמקום הראשון, אבל פחות גרוע מכל השאר וכו'. המקום הראשון איננו (!) סימן למצויינות, כפי שמרבית עובדי ה-SEO טועים לחשוב.
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי אנונימי
להזכירך זקן השבט... מדובר על כל העמודים שלי שנעלמו מהאינדקס
לא ירדו במקומים.כך שלא מדובר כאן על פחות גרוע
תסתכל ותשווה.. אם העמוד הזה http://www.jacobensimon.com/to  הוא תוכן באיכות ירודה
כל האתרים כמו שהצגתי בדוגמאות לא צריכים בכלל להופיע בגוגל
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי אנונימי
נערך 2 יולי, 2015
דיברתם על הכותרות שלי...שהן מיושנות, כפל מילים נגיד, "צילום בר מצווה-צלם לבר מצווה"
אז תסתכל על הכותרות של האתר הזה, והוא וותיק מאוד
http://www.studio-eliron.co.il/
ואין לי כלום נגד האתרים הללו,כולם בסדר, אני רק מנסה להגיד לכם שלא ייתכן שהעמודים שלי הוסרו מהאינדקס בגלל הדברים הללו, לא דורגו מאחור, או ירדו בדירוגים, אלא נעלמו..

http://www.jacobensimon.com/#!zalamim/cfyp
http://www.jacobensimon.com/#!photographer/c1m81
http://www.jacobensimon.com/#!about-me/c1g9w
האם באמת יש סיבה להוציא את העמודים האלה מהאינדקס?
ביחס לדוגמאות ששלחתי אלו נחשבים עמודים עם איכות מעולה של תכנים. כך שגם ההסבר של פחות גרוע או יותר גרוע לא ממש מספק תשובה לכך
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט
יעקב, לא שכחתי. בתגובה האחרונה התייחסתי אך ורק לנוהג הנפוץ לנסות ללמוד משהו מועיל ושימושי ממה שעשו מקדמי האתרים שהגיעו לצמרת תוצאות החיפוש או שלא נענשו. אי-אפשר לדעת האם הם הגיעו לצמרת בזכות (!) אותה תכונה בולטת או למרות (!) אותה תכונה.

להזכיר לך: גם אנחנו וגם אתה מציגים פה נימוקים שונים ביחס לסיבה האפשרית להוצאת הדפים שלך מהאינדקס. אבל בעוד שכאשר אתה צריך לתקן מחשב מקולקל, היצרן לא מסתיר ממך את הידע הנחוץ לתיקון התקלה, בתחום קידום האתרים, גוגל מסתיר מכולנו כ-95% מהידע הנחוץ, כדי שלא נלמד ונדע איך לתחמן אותו.
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
אתה מציג לנו דוגמאות כדי לשכנע את עצמך שאיכות התוכן באתר היא לא הגורם ל DEINDEX.
אותנו אתה לא צריך לשכנע אנחנו פה כדי לנסות לספק לך הכוונה ולעזור לך במציאת פתרון.

בכל מקרה אם הייתי מתבקש להציג דעה הייתי בהחלט אומר שהטיעון שלך לא ממש קנה אותי.
העובדה שיש אתרים גרועים אחרים שעדיין לא נשרפו או שגרועים אבל לא כמו זה שהצגת לא אומרת דבר, ובטח לא תסביר או תוכיח שמקור הבעיה במקרה שלך זה לא (רק) התוכן.
נתקבלה תגובה 2 יולי, 2015 על ידי אנונימי
מנשה אם הייתי מציג דוגמא אחת מילא... אני יכול להציג לך
עשרה אתרים ברגע זה עם עם כותרות כפולות, ועשרה נוספים עם כותרות כמו בדוגמא..ועוד עשרה עם תוכן מפוצץ מילות מפתח
ובלי שום מס ערך מוסף שאפילו לא מתקרב לתכנים שאני מציג,..אז אולי משהו פה לא בכיוון הנכון של פתרון, כי עמוד הבית לא הוצא מהאינדקס, אלא כל העמודים האחרים כולם ללא הבחנה, כולל עמודים שאין בהם קידום בכלל כמו צור קשר... הסיבה לדעתי היא אחרת, ולא קשורה לתוכן, או לכותרות, ייתכן שהיא קשורה לזה שברשותי אתר נוסף המציג תכנים דומים, אך גם בזה אני לא בטוח כי אני יכול להציג עכשיו בעל אתר עם 3 אתרים באותו תחום ועם אותם תכנים..כך שגם זה לא בטוח הסיבה.
אני בכל מקרה עובר על כל האתר, משפר את התכנים, את הכותרות כבר קיצרתי, ועוד יום יומיים אני אסיים,.האם צריך להגיש לגוגל בקשה מחודשת?
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
אתה צריך להגיש בקשה רק אם קיבלת עונש ידני.

לנקודה הנוספת שהעלת - בכל רגע נתון אתה יכול לראות גם אתרי ספאם שכיכבו בעבר ונעלמו מתוצאות החיפוש, אז איך ה"דוגמאות" שתציג רלוונטיות בכלל?

בכל מקרה, אין פה הרבה תהיות, או שמדובר בגורם טכני שכדי לאבחן אותו קיבלת את כלל הכלים ב WMT, או שמדובר בדירוג אלגוריתמי נמוך הקשור לאיכות \ ערך האתר.

אם לא מצאת גורם טכני או שתבקש מאיש מקצוע נוסף שיבדוק, או שתפסיק לחפש דוגמאות ותירוצים כדי להשתכנע שהאתר לא בעייתי ותסכים עם העובדה שנשאר לך לבדוק את האיכות הירודה של התכנים כי את הצד הטכני שללת (אל תבזבז זמן על חיפוש דוגמאות זה לא יפתור את הבעיה...)
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט
את תוצאות החיפוש האחרות, שנענשו והוצאו מהאינדקס, כבר לא ניתן להראות. זה עוד משהו שמטעה את מי שמתייחסים רק למה שהם רואים, ומתקשים להבין שגוגל מרשה לנו לדעת לא יותר מ-5% ממה שהיינו רוצים לדעת, כדי להבין איך גוגל פועל.

site:www.jacobensimon.com מראה שמרבית הדפים הוצאו מהאינדקס ולא שקיבלו ציון רלוונטיות נמוך משל תוצאות החיפוש המתחרות.
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי אנונימי
ציטוט": נקודה הנוספת שהעלת - בכל רגע נתון אתה יכול לראות גם אתרי ספאם שכיכבו בעבר ונעלמו מתוצאות החיפוש, אז איך ה"דוגמאות" שתציג רלוונטיות בכלל?

עדיין מככבים...לא נעלמו ולא הוצאו מהאינדקס ההיפך,..מתקדמים.
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
נערך 3 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב
אני טוען בכל תוקף שלא מדובר על איכות תכנים ירודים, ולא על הטעיות, האתר מאוד מסודר נקי ויפה אופן יחסי לשאר המתחרים
נכון הוא עמוס תכנים ומפורט אך יש בו גם המון תמונות וגלריות
קישורים לבלוגים,מאמרים, ולגלריות חיצוניות, והוא מכוון לתחום רחב מאוד של צילום אירועים, אך בין תוכן ירוד, לבין הוצאת כל הדפים באופן גורף מהאינדקס, גם כאלה שלא מקודמים בכלל, אין ולא כלום, כי הוצאה סלקטיבית מהאינדקס הייתה משאירה דפים ללא קידום, כו צור קשר, אודותי, גלריות, וכאלה, העובדה שכולם הוצאו מהאינדקס למעט עמוד הבית בהחלט מוכיחה שיש כאן תקלה גורפת ולא הוצאה מהאינדקס או ירידה בדירוג של דפים מסוימים
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט
זה לא לוח ריק. אם הם מתקדמים, הם מתקדמים על חשבון (!) תוצאות חיפוש שעפו מהאינדקס או שירדו במיקומים.

site:www.jacobensimon.com מציג עכשיו 6-7 דפים מאונדקסים.

ובעניין ה"כפפה" - מה אתה מתריס פה? הרי זה בדיוק מה שהצענו לך לחפש מזה 6 ימים! אבל אתה בחרת להמשיך ולהתווכח עם ההתרשמויות וההשערות שאנחנו יכולים לכל היותר לספק פה במקרים כמו שלך.
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי ringo99 (340 נקודות)
אתה כנראה צוחק עלי...  site:www.jacobensimon.com מציג עמוד אחד בלבד עמוד הבית, השאר אם תבדוק בעותק הישן תראה שאלו תמונות בלבד והנותר הוא sitemap, איך בדיוק ראית 6 דפים מאונדקסים לא יודע, אך זה נותן לי מושג על האופן המקצועי בו אתם בודקים דברים.. 2. כל הפתרונות ששהצעם לי ,,הם לבדוק את התוכן, לבדוק את התוכן,לבדוק את הכותרות, ושוב לבדוק את התוכן, כשהעלתי השערה של תקלה טכנית גורפת או חבלה מכוונת כזו או אחרת, צעקו כאן " קונספירציה".. ידידי קח את האתר שלי שים אותו לבדיקה אצל כל מקדמי האתרים  הכי מקצועיים בארץ,.. אם אחד מהם יגיד לך שהאתר שלי לא ראוי לאינדקס מבחינת תוכן, מראה, נוחות, או כל סיבה אחרת...אני אעמוד על רגל אחת ואקרקר כמו תרנגול,
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 3 יולי, 2015 על ידי זקן השבט
כאשר סוגרים את התמונה נשאר דף עם קצת טקסט והרבה תמונות קטנות. לפני כמה ימים מצאתי כמוך רק את דף הבית.

אנחנו בין מקדמי האתרים הכי מקצועיים בארץ, כל אחד בתחומו, ויש מעט מאד כאלה (מי עוד יודע לעבוד על פי הנחית גוגל שב- https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw ?) אבל אנחנו לא עובדים בשבילך, ויכולים לספק פה רק בדיקה שטחית, השערות והערכות. כאמור, כבר לפני 6 ימים כתבתי לך בפירוש לבדוק אפשרות של "תקלה טכנית חמורה שמונעת מהרובוטים של גוגל לבקר בדפי האתר" וכולנו הצענו לך לחפש מישהו שישקיע עבורך את כל שעות העבודה הדרושות.
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
בתשובה שנתתי לך לא התמקדתי רק בתוכן אלא בגורמים טכנים נוספים שמבדיקה שטחית לא ממש נמצאו (וזאת ללא גישה ל WMT וכמובן מתוך רצון לעזור ולא חובה כלשהיא).

אשמח להיפגש ולבדוק מול מקדמים נוספים מה הם חושבים על איכות התוכן באתר, ולתת לך את ההזדמנות לקרקר כמו תרנגול.
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי אנונימי
נערך 3 יולי, 2015
אשמח מאוד , תודה רבה, ההצעה שלי עבור השגחה,בדיקה,ייעוץ, ללא קידום בכלל,רק השגחה, בדיקה שבועית,ייעוץ והכוונה, על בסיס קבוע תמורת סכום מסוים חודשי בעינה עומדת,
נתקבלה תגובה 3 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
תוכל להציג אותה לקהל הרחב בלינק פה
http://jobs.askpavel.co.il/
אני משאיר את אזור השאלות והתשובות נקי מפרסום של הצעות עבודה
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
נערך 5 יולי, 2015
..................
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
אחרי כמה בדיקות שעשיתי, אני אומר לך חד משמעית, יש כאן פגיעת סייבר מתוחכמת על ידי אחד המתחרים שלי שכבר שנים פוגע באתרים שלי בכל מיני דרכים מתוחכמות,לא אפרט כאן, אך זה כולל פריצה למחשבים, פריצה אל העורך, לכלי מנהלי אתרים,גניבת שיחות נכנסות, ועוד, אין כאן שום בעיה של תוכן.
אולי התוכן לא מאה אחוז, אבל זו לא הסיבה שכל העמודים גם אלה שאין בהם קידום כמעט בכלל נעלמו מהאינדקס ביום בהיר אחד, ללא ירידה הדרגתית, ללא אזהרות. פשוט אין מצב,, התוכן שלי לא במצב כל כך גרוע בכדי שזה יקרה בצורה כל כך חריפה גורפת ולא הגיונית.
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 5 יולי, 2015 על ידי זקן השבט
כולנו ממתינים בקוצר רוח לאישור ההשערות הללו מפי מומחה ה-SEO  שתשכור. יחד עם זאת, אנחנו ממשיכים להצביע לשאר קוראי מדור ה"שאלות ותשובות" על האפשרות (!) שתוכן באיכות גרועה במיוחד עלול לגרום להוצאת דפים מכל אתר מהאינדקס של גוגל, במיוחד לאחר שינוי האלגוריתם האחרון של גוגל, שעליו דיווח פה איתי ברנר ב-
http://www.askpavel.co.il/blog/news-21-6-15 , גם אם המקרה שלך איננו דוגמא מובהקת לכך.
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
איזה מסקנות הובילו אותך לתשובה חד משמעית?

אם אתה לא רוצה להרחיב פה, אני בטוח שתוכל להרחיב מול שופט ולתבוע את המתחרה....
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
מנשה זה לא פשוט כל כך בתחום הסייבר, צריך ראיות מתועדות, ומי כמוך יודע ומבין כמה משאבים צריך בשביל לאסוף כמה ראיות מתועדות וכמה קשה להוכיח מי אחראי להם, סתכל ברשימה למעלה, ותראה את הלינק ששלחתי לך בו אני מראה דוגמא לקישור מפורום ביוטכנולוגיה לאחד מעמודי החתונה שלי... שים לב שעכשיו פתאום הוא מוביל לשום מקום...נסה ללחוץ על הקישור, עד אתמול הוא עבד והגעת לדף של האקרים בו ישנו קישור בולט וברור ישירות אל כתובת עמוד " וידאו לחתונה"  באתר שלי, עכשיו אחרי יום פתאום הקישור לא מוביל לשם.. ממממ..מישהו עוקב אחרי מה שנאמר כאן?
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
ועכשיו הוא מוביל לשם.. מישהו חושב שהוא חכם,. ומתוחכם
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יעקב, אתה מתאר פה אפשרות של פגיעה באתר מתחרה באמצעות "קידום שלילי", משמע, "בניית קישורים" מלאכותיים בעליל אל האתר שרוצים לפגוע בו, במטרה לגרום לענישת האתר. זה רחוק מאד ממה שהאקרים מנוסים עושים לאחר שהם פורצים לאתר מתחרה.

האתר של איתן יריב נפגע בזמנו באופן דומה, וכאשר הוא התלונן לגוגל הוא קיבל תשובה במונחים של "הקש ששבר את גב הגמל", משמע, בסיבה אחת לעונש לא היה די (!) להטלת העונש (על פי פרמטר כמותי כלשהו) אבל קיומה של הסיבה הנוספת (!), בכמות המספיקה,  הוא שגרם להטלת העונש.
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
נערך 5 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב
בזמנו עיינתי בקישורים והם לא נראו כמו קישורים שאופייניים לקידום שלילי אלא נראו כמו חלק מקמפיין לבניית קישורים שנעשה בעבר (כך לפחות מההיכרות שלי)

בתגובה כתבת "אומר לך חד משמעית, יש כאן פגיעת סייבר מתוחכמת" למרות זאת כשביקשתי הוכחה או תהיתי למה מכאן והאלה זה לא ממשיך לכיוון הפלילי \ משפטי חזרת לדקלם לי כל מיני מעשיות, האתר לא עובד, מישהו עוקב אחרי הדיון וכו וכו.
סיפורי קונספירציה שמתוך עמדה ניטרלית נראים לי מאוד שטחיים ולא מתקרבים למה שנעשה במציאות.


אני מציג לך דעה ניטרלית לחלוטין: מבדיקה שטחית (המקס שאפשר לעשות בדיון בפורום) אני רואה שלא מדובר בקידום שלילי אלא במקדם אתרים שמאוד מתקשה להבין או להסכים עם העבודה שמה שהוא עשה אחראי לפגיעה באתר.

אני מבין שלא בא לך לקבל את זה ואתה תמציא סיפורים נוספים שלפחות לי נראים מגוחכים, אבל כמו שאמרתי אם מדובר במשהו טכני אתה תאבחן את זה (או לפחות מומחה SEO טכני) אחרת זה קשור לאיכות האתר.

בוא נגיד שגם אם היו עושים לך קידום שלילי (כמו שעשו לאתר הזה אגב) לא היית חוטף DEINDEX אולי ירידה ב # אבל גם לשם קשה לחתור אם יש לך אתר אמיתי שנותן ערך.

ביום רביעי וחמישי אהיה נוכח בשני מפגשים בקמפוס של גוגל, אשמח לבדוק איתך מול אנשים אקראיים בכנס מה הוא חושבים על איכות התוכן באתר.
לינק למפגשים:
http://www.meetup.com/Marketing-Automation-Users-Israel/events/222944293/
https://www.campustelaviv.com/events/ical/j4e8acvdtdfg44uf23di6lfjso.ics
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
תסתכל כאן.. דוגמא למעשה חבלה מתוכנן וממוקד גם זו קונספירציה?
http://867768.blogspot.co.il/
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
מנשה, הניסיון אמור ללמד אותנו שבהחלט אפשר שעד אתמול גוגל לא עשו deindex בגין מאפייני "קידום" מסויימים, ומהבוקר הם כן עושים. מה עוד שה"טיפול" התכוף בכל תוצאת חיפוש עולה להם כסף.
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
נערך 5 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב
בחלט גם אלו נראים קישורים שאופייני למקדמי אתרים (ככה "בנו קישורים" היום ראיתי שעדיין בונים קישורים באותה הדרך ולא מדובר בחברות קטנות).
שלא לדבר על זה שהדומיין הראשון OFFLINE בכלל
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
מנשה קצת לא מבין את התגובה שלך למה שהראיתי לך,
אני מראה לך אתר שאני בניתי בWIX
ונקרא תום אנד ג'ק, אני מראה לך רשימת קישורים חיצוניים שהורדתי מכלי מנהלי אתרים שמראים שחור על גבי לבן מעל 12 קישורים שנשלחו ישר אל עמודי החתונה של קובי בן שמעון צילום שהוא גם הוא אתר שלי, מתוך הWIX שלי,אני לא עובד עם אף מקדם אתרים ועושה הכל בעצמי, אני אומר לך שאני לא שולח קישורים מאתר אחד שלי לאתר אחר שלי מעולם.. אז מה זאת אומרת ככה בנו קישורים פעם?
והאתר תום אנד ג'ק הישן הוא אוף ליין כי אני מחקתי אותו,והקמתי אחד חדש במקומו, אך תיעוד לקישורים שמישהו שלח ממנו אל "קובי בן שמעון צילום" מכוונים לעמודי החתונה באופן מדויק עדיין קיים במסמכים שמורים אצלי.
וכן כנראה שאותו האקר שעשה זאת בהחלט יכול להיות גם מקדם אתרים.. בזמן שנשאר לו.
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
נערך 5 יולי, 2015
ועוד משהו.... זה האתר המקורי של "אורט"  
http://www.ort.org.il/

בא נראה אותך מוצא באתר המקורי שלהם את העמוד הזה ואת הפורום הזה....  http://c3.ort.org.il/APPS/WW/Page.aspx?ws=d602ef5c-aae5-4e21-b1a4-2920ef0db33d&page=8d74effd-4de3-4fcf-b269-adbc317f77cc&box=06e852ba-be1b-4164-a605-420afd4250d5&noTabs=ViewOnly&_fol=cfb06f21-742e-4add-b94b-f161520001c0&_pstate=msg&_item=78e3e572-8e10-4948-9deb-54be1a5f4588

אתה לא תמצא... כי העמוד הזה לא שייך בכלל לאתר הרשמי של "אורט" זה עמוד של האקרים לא של מקדמי אתרים, או מקדמי אתרים שהם גם האקרים,
אני לא שלחתי את הקישור הזה אלי, מקדם אתרים אין לי ולא היה לי מעולם,... אז מי זה הבחור הנחמד שרוצה נורא לקדם את עמוד הוידאו לחתונה שלי...? נורא נדיב מצידו,.. רק מעניין שהעמוד רק התחיל לסגת במיקומים אחרי הקישורים האלה.
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי אנונימי
לזקן השבט...
תשובה על זה: "מנשה, הניסיון אמור ללמד אותנו שבהחלט אפשר שעד אתמול גוגל לא עשו deindex בגין מאפייני "קידום" מסויימים, ומהבוקר הם כן עושים. מה עוד שה"טיפול" התכוף בכל תוצאת חיפוש עולה להם כסף

אחל'ה, אז שיעשו לכולם... שיעשו לחלק, שיעשו לכמה מאות,.. למה רק לאתר הזה שלי?
אם זה היה קורה כמו שאתה אומר הייתה קמה צעקה גדולה עוד אתמול מעוד אלפי בעלי אתרים עם תוכן הרבה , הרבה.. יותר גרוע משלי, וכאלה עם תוכן דומה לשלי גם, אז איפה הם, איפה הצעקה? כאילו אני היחידי..? גוגל החליטו להתחיל איתי אתה אומר ואז לעשות הפסקה.?? ואולי בעוד כמה שנים להמשיך,עם היתר,..?
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
הצגת לי תיעוד של אתר שלך שמקשר לאתר אחר שלך בטענה שמדובר בפריצה.

לי זה פחות נראה כמו פריצה (ויצא לי להתמודד עם אתרים פרוצים) אבל יכול להיות שזה קרה (לא שולל את זה).
לגבי הטענה שלך על הפורומים באורט יש לי באופן מקרי רשימה של איזה 50 כאלו שמקדמי אתרים עדיין בונים בהם קישורים, וכמו שאמרתי לא נראה שמדובר בקידום שלילי אלא בניית קישורים אופיינית, וחלקם גם פעילים ואכן חלק מהרשת של אורט.

בכל מקרה נראה שאתה משקיע זמן ומשאבים בלשכנע אותי במקום לטפל באתר (ולא ממש מצליח)  אין לך סיבה להמשיך לשכנע אותי אני לא חושב שזה מקדם אותך לפתרון כלשהוא (למה זה חשוב לך בכלל?).

אני מרגיש שאנחנו טוחנים פה את אותו הנושא ללא שום פתרון אמיתי, בהנחה והתנערת מהקישורים הללו תמשיך האללה, אני לא חושב שזה גורר DEINDEX
נתקבלה תגובה 5 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יעקב, ארבע סיבות אפשריות מדוע אתה היחידי פה שמתלונן על העלמות מרבית הדפים מהאינדקס של גוגל:

א. אפשר שתקלה טכנית גרמה לזה.
ב. אלפי מקדמי אתרים ישראליים, מקצוענים וחובבים, נטשו את המקצוע בשנים האחרונות לאחר שהאתרים שקידמו נענשו, עפו מצמרת תוצאות החיפוש או אפילו הוצאו מהאינדקס של גוגל. ביטוי מוחשי לכך הוא הפורום seoforums.co.il שהיה פעם הפורום הכי פעיל, עם עשרות נושאים חדשים מדי יום, ולאחרונה עברו כ-7 ימים מבלי שהתווסף בו אפילו נושא חדש אחד.
ג. מי שלא נטשו את המקצוע עוסקים עכשיו בעיקר ב"גיזום" הקישורים הרעים שמקדמי אתרים קודמים (או אפילו הם עצמם!) בנו בעבר, ובשיפור איכות התוכן. איכות התוכן שראיתי בדפי האתר שלך היא דוגמא מובהקת ל-Keyword Stuffing, משהו שאנחנו נמנעים לעשות מזה כ-12 שנים לפחות, במיוחד לאחר שגוגל למד לזהות ביטוי חיפוש גם כשהוא מופיע ביחיד או ברבים ובהטיות אחרות (צלם\צלמים; חתונה\חתונות וכו').
ד. מזה כ-8 שנים או יותר שינויים במערכת הדירוג האוטומטית של גוגל מופעלים תמיד בהדרגה (!), בכל פעם על קבוצת ביטויי חיפוש קטנה (!) נוספת, ולאחר שבדקו ומצאו שביצוע השינוי לא מעלה לצמרת תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות!
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי אנונימי
מנשה תגיד לי משהו בסריקה שלך עם הזחלן שמדמה את גוגל
הראית לי את זה..

שלא לדבר על הכותרות באתר שנראות ככה:
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לברית במרכז
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לברית במרכז
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לברית
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לברית
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלמים לברית.......
כל אחד מהם זה עמוד?

זאת אומרת ננחי שהזחלן  ראה 5 עמודים שהכותרת שלהם " צלם לחתונה?

צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה
צילום לאירועים, צלם, צלמים לאירועים, צילום לחתונות | קובי בן שמעון | צלם לחתונה

אם אתה אומר לי שכן, הזחלן ראה 5 עמודים שלכולם אותה כותרת קובי בן שמעון צילום | צלם לחתונה... אז זה בטוח חבלת האקינג... כי באף אתר שלי אין מצב כזה של אותה כותרת לעמודים שונים. ואולי עכשיו אני מבין מה עשו בכדי לגרום לעמודי החתונה שבניתי לעוף מהאינדקס, תוכל להגיד לי איך אני משיג זחלן כזה?
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי אנונימי
וייתכן מאוד שכרגע הבנתי לאן שאר העמודים נעלמו להם מהאינדקס..
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
הגעתי לדפים הללו עם התוכנה Screaming Frog SEO Spider
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי אנונימי
אתה אומר לי שכל אחד מהם זה דף? ככה גוגול רואה זאת,.כל שורה ששלחת לי זה דף אחר?
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי אנונימי
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי אנונימי
נערך 6 יולי, 2015
הנה הסיבה להיעלמות הדפים של קובי בן שמעון צילום מהאינדקס........  http://867768.blogspot.co.il/

אז זו תקלה טכנית...??? או האקינג מתוחכם? עניין של תוכן..?אני לא שומע תגובה... מישהו רצה שאני אקרקר כמו תרנגול?
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
כל  אחד מהם זה דף
לא הבנתי מה צריך להסביר בלינק זה נראה כמו קוד מקור של פוסט בגוגל+

לחצתי על הלינק שצירפת ל"הינה הסיבה", ולא מצאתי שום שום דבר שקשור למקרה.

נראה שעשיתה בדיקת צפיפות מילות מפתח לפוסט בגוגל+ ולדף האתר שהראה שיש לך שם אובר אופטימיזציה ובגדול תוכן באיכות ירודה, ומעבר לכך לא ממש זיהה את התוכן כי הכלי ששם לא מתמודד בצורה תקינה עם WIX
נתקבלה תגובה 6 יולי, 2015 על ידי אנונימי
מנשה פיפסתת את העניין,... צירפתי  תמונות בדיקה משני אתרים שלי .. תום אנד ג'ק.. וקובי בן שמעון צילום...  תסתכל ב-מצא את ההבדלים - http://867768.blogspot.co.il/ מתחת לכותרת הזו שני תמונות כל אחת עם אתר אחר מוויקס,, באתר אחד" תום אנד ג'ק"  צפיפות המילים מראה, מילים רגילות  בעברית חתונה, חתונות ,וכו,,.. ובאתר השני קובי בן שמעון בצפיפות המילים נראות כל המילים באנגלית ואין אף מילה אחת על צילום בעברית,..  מה שיש שם אלו בעצם המונחים של וויקס מתוך העורך, ולא מילים המדברות על צילום.. הסריקות נעשו לשני האתרים באותם אתרי סריקה ביחד.. אז מה..? אתר אחד  הסורק מבין מצויין... ואתר אחר..הוא לא מבין וקורא את המונחים של וויקס כמילות מפתח בתוכן? ברור שזואו חבלה מכוונת, או תקלה טכנית חמורה שהפכה את כל המונחים של העורך של וויקס לכאילו מילות המפתח של האתר,אך אחרי שהראת לי את כל הכותרות הכפולות שאני מעולם לא נתתי לעמודים שלי,בדיקה בל האתרים שלי תוכיח אין ולא היה מצב כזה מעולם אצלי אותה כותרת לעמודים שונים.כבר אין לי ספק ,לא מדובר בתקלות טכניות, מדובר על חבלות מתוכננת.זאת אומרת אם גוגל רואה רק את המילים האלו באנגלית שלא קשורות לכלום באתר כמילות מפתח מובילות באתר שהכותרת שלו זה צילום אירועים, אין סיבה שהעמודים יהיו באינדקס. ובשאלה אם אתה יודע להסביר לי אתה זה. שלחתי לך  קישור שיוצא מתוך עמוד הבית אל גוגל פלוס...תלחץ על הקישור ותראה לאן הוא מוביל... הוא מוביל אל גוגל פלוס של אתר אחר שלי.." רגעים של אושר"..אך הוא בלתי נראה.איפה הוא? הוא לא על הפוטר כי שם זה הקישור הנכון לגוגל פלוס שלי -קובי בן שמעון
אבל שלוש סריקות הראו בבירור שקיים קישור שיוצא מדף הבית אל גוגל פלוס " רגעים של אושר"  ואם תקרא את הקוד ממש בהתחלת השורות הראשונות תראה שהוא במצב מוסתר... אני לא סרקתי שום גוגול פלוס,..אני התקנתי תוכנת סריקה וסרקתי את האתר שלי כדי להבין מה גוגל רואה..וגוגל רואה את הקישור הזה..אל "רגעים של אושר"  אך אני לא קישרתי לשם,..ואני לא יודע איפה בכלל הקישור הזה נמצא.. בדקתי את כל הדף הראשון תמונות, סמלים, טקסטים...לא מצאתי את הקישור הזה..אך הבדיקות  משלוש סריקות שונות אפילו 4 סריקות הראו בבירור שהוא קיים ופעיל,זה מצטרף למה שאמרתי לך בהתחלה על  פריצה אל הוויקס ושליחת 12 קישורים מאתר לאתר שלי ..שלא אני שלחתי. אז זה מצטרף אל העניין ההוא משהוא נורא רוצה שהפעולות האלו יגרו עונש מגוגל, ובבדקה של האתר " רגעים של אושר" גיליתי בינתיים קישור אחד לקובי בן שמעון צילום ,.והרי אמרתי לך שאני לא מקשר מאתר אחד לאתר אחר שלי,.. וגם זה מצטרף לעניין, מישהו מחבל לי באתרים בצורה זדונית, בכל מיני דרכים,.וזה אחד המתחרים שלי שאני יודע מיהו. אבל לא אפרט כרגע.יותר.
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
לא פיספסתי דבר, וגם פה אני רואה גבב של שטויות ונראה שאתה עדיין מנסה להוכיח לי (או לעצמך) שיש פריצה למרות שלי זה לא נראה נכון.

ההפניה לגוגל+ קיימת במה שנראה גרסת המוביל של WIX (לפי הקוד בכל מקרה)
http://pastebin.com/aVSNuVhX
שורה 234

הכלים שהצגת בתמונה לא ממש נראים לי אמינים תשתמש בWMT אני לא רואה שהם תומכים ב AJAX
אלו הבדיקות שאותם אנחנו לא יכולים לבצע דרך הפורום
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי אנונימי
הכלי בו אתה סרקת את האתר ששלי אמין מספיק? כי אחרת לא היית סורק איתו נכון? והוא הראה 5 כותרות זהות לעמודים שונים
משהו שלא היה מעולם אצלי.
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי אנונימי
הכלי הזה אמין מספיק בשבילך?  http://www.microsystools.com/products/website-analyzer/
 אז עשיתי איתו בדיקות ל5 אתרים שלי שלכולם יש גירסת מובייל
בכולם מילות המפתח מופיעות כמו שהן במקור בעברית ונורמלי וקשורות לנושא,.. באתר קובי בן שמעון, מילות המפתח מופיעות כמו שהראתי לך.. , תן לי סיבה אחת טובה, שזה יקרה.ותן הסבר הגיוני למה. כל הבדיקות שעשיתי , באתרים ובתוכנות ייעודיות. מראות את אותה תוצאה. כל האתרים בנויים על אותה פלטפורמה, ולכולם יש גירסת מובייל,.תן לי תשובה הגיונית וטובה לזה,לפני שאתה אומר גבב של שטויות ולא מספק נימוקים רציניים,  מה זאת אומרת זה ניראה כמו גירסת מובייל?,.. ברור שזה ניראה כמו גירסת מובייל, אבל למה המילים של  הפעלת גירסת המובייל, ניקראות על ידי כל הסריקות כמילות המפתח המובילות רק באתר קובי בן שמעון צילום.ובשאר האתרים כל המילים נקראות באמת מתוך הטקס ומשקפות את העמוד. תן לי הסבר או נימוק טוב לעניין הזה.
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
ה FROG מתמודד נהדר עם AJAX, למרות זאת הוא לא מציג מידע על מילות המפתח כמו ה A1.
ל A1 יש אחלה מנוע JS שיותר טוב מהפרוג (לדעתי) אבל אני לא יודע אם הוא מתמודד עם AJAX כמו שצריך (מנחש שלא).

אין לי דרך לתת לך הסבר או נימוק, נימוק משכנע יתנו לך מפתחי הכלים ולא אני אני לא פיתחתי את הסורקים שבהם אתה משתמש ולא יודע למה הם לא מזהים את התוכן.
אני יכול רק להציג את העובדה שבבדיקה של גוגל אני רואה שהוא מזהה את תוכן הדף.

כמו שכתבתי בתחילת הדיון אתה יכול להשתמש ב WMT כדי לבדוק אם אכן הפלט שהכלים מחזירים לך תואם למה שגוגל רואה ובכך לאבחן תקלה טכנית בסריקת דפי האתר.

לאורך כל הדיון אני מרגיש שאתה תוקף את המשתתפים במקום להעריך את הניסיון שלהם לעזור.
להלן כתובות הדפים שמתאימים לכותרות שהצגתי לך
https://justpaste.it/m788
וכמו שאתה רואה הם קיימים ומחזירים תוכן!

משום מה אתה מנסה להוכיח שכולם טועים, ומחפש לשכנע אותי לשווא, בגדול אין לי יותר מוטיבציה להמשיך את הדיון.
מיציתי אותו, מקווה שתפתור את הבעיה
בהצלחה
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי אנונימי
זה בסדר מבחינתי מנשה,לא צריך להמשיך בדיון, לפני שנסיים כמה דברים אחרונים,אני פניתי לכאן כי חשבתי שאוכל לקבל עזרה במציאת פיתרון לבעיה שלי, הצגתי אותהוכל התשובות כולן הובילו לכיוון אחד,קידום שגוי. למעט זקן השבט ואתה, לא היו כאן באמת משתתפים, אז מי זה כולם ?ככל שהדיון התקדם הבתי טוב יותר שלאף אחד מכם אין תשובה הגיונית ומנומקת בצורה מקצועי תעל הסריקות שביצעתי.  ביצעתי סריקות  חוזרות ונשנות ל5 אתרים שלי שאני בניתי בוויקס כולם על אותה  פלטפורמה, כל הבדיקות כולן ללא יוצא מן הכלל, בכל התוכנות, ובכל האתרים החיצוניים שסרקו את 5 האתרים, כולם  שלפו תוצאה אחת ברורה, ייחודית, ולא מוטלת בספק, מילות התוכן והצפיפות של המילים המקודמות באתר קובי בן שמעון צילום .. הן מילים של אפליקציית המובייל של וויקס. ואין להם קשר לצילום ולתוכן שהאתר מציג. האם לא מן הראוי שישאלו כמה שאלות לגבי התוצאה החריגה הזו רק באתר המסויים הזה?
כמו למה רק באתר הזה ולא בכל האתרים שלי?
מה הקשר בין הנפילה הפתאומית של האתר לבין התוצאות של כל הסריקות?
למה שאר האתרים לא נופלים, והם בנויים אותו דבר ומקודמים באותה דרך?
למה מהם לא נעלמים דפים שמקודמים אגרסיבית?
האם בגלל קידום אגרסיבי נניח בדף אחד שתיים או שלוש,  מילה אחת או שתיים,יעופו כל הדפים מהאינדקס בבת אחת מבלי נסיגה הדרגתית של דף כזה או אחר? וישארו דפים שלא מקודמים, כמו צור קשר, אודותי וכו..?
מנשה יש מינמום מסויים של שאלות שחייבות להישאל בלי קשר לאיכות התוכן,אחרי שסריקות הלוך חזור מוכיחות שיש שוני ויש אתר מסויים שנראה בתוצאות הסריקות אחרת משאר האתרים ובמקרה או שלא במקרה הבעיה של היעלמות כל הדפים מהאינדקס  התרחשה באתר הזה..להתעלם מזה ,.. לא ממש מצביע על פתיחות, ועל הפעלת ההיגיון.וברור שאני מנסה לשכנע במשהו שאני חושב לנכון, האם אתה לא נוהג כך..?לפני מה שראיתי בדיון, אתה נוהג בדיוק כך, ואפילו עם הרבה פחות פתיחות לדיעה אחרת שלא בהכרח משקפת את דרך החשיבה שלך.אני בהחלט הייתי מוכן לבדוק כל עיצה או רעיון ואת הרעיון לסריקות חיצוניות שאבתי ממך,אך אני מתעקש לא לקבל את הדיעה שכל הבעיה היא בתוכן. תחזור אל השאלות למעלה, ותשאל אותן שוב , ותבין שאי אפשר לקבל את הדיעה שהבעיה הספציפית הזו מקורה בתוכן לא מי יודע מה. בעינך.ודרך אגב מה ששלחת לי כאן
https://justpaste.it/m788----- אלו הן תמונות בלבד ולא עמודים,, כולם מהגלריות וכולן הן תמונות, לא עמודים.
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 8 יולי, 2015 על ידי זקן השבט
יעקב, במדור כזה ניתן להשיב רק תשובות שנשאבות מתוך הניסיון (ובמיוחד מהניסיון שמלמד מה נשאר יציב ומה משתנה מן הקצה אל הקצה במדיניות הנהלת חברת גוגל לאורך השנים) או שמצריכות קצת מחשבה. תשובות שמצריכות השקעת שעות עבודה קונים בכסף בשוק העבודה. העובדה שאתה חוזר שוב ושוב על אותן טענות משקפת כפי הנראה את העובדה שלא החזרת דפי האתר לאינדקס של גוגל היא שמעסיקה אותך יותר מכל דבר אחר.
נתקבלה תגובה 7 יולי, 2015 על ידי אנונימי
זה מה שעשיתי היום, קבעתי פגישות עם אנשים שמתמחים בבדיקת אתרים.בכדי לראות אם אני צודק בהשערות שלי או טועה. ובכדי לקבל חוות דעת מקצועית מבודקי אתרים מומחים.תמורת כסף כמובן.
נתקבלה תגובה 8 יולי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
יופי. ואיך אתה בוחן את ה"מקצועיות" של "בודקי האתרים המומחים"?
נתקבלה תגובה 8 יולי, 2015 על ידי אנונימי
אין לי דרך לבחון אותה, אני מניח שאיכשהו לפי שיחה קצרה והאינטואיציה שנובעת ממנה, אין כרגע כלים אחרים
נתקבלה תגובה 15 ספטמבר, 2015 על ידי אנונימי
מסתבר שמישהו שנקרא "האקר על המחשב שלי" כן עקב אחרי הפוסט הזה ומיהר להסיר את קישור הזדון שהראיתי לך, שנקרא פורום ביוטכנלוגיה ושלח את הלינק אל עמוד "כשר"... ודרך אגב, האתר מתאנדקס מחדש, והנה התשובה "לתקלה " לא תוכן ולא בטיח, האקר שנמצא על המחשב שלי ויודע את כל הדרכים להיכנס לכל מקום, נכנס אל כלי מנהלי אתרים ופגם בפרמטרים של דפי האתר, בוויקס איתרו את הבעיה, נשלחו משובים לגוגל, ותוגש תלונה במשטרה נגד מישהו מסויים
נתקבלה תגובה 15 ספטמבר, 2015 על ידי אנונימי
והנה עוד אחד שעדיין לא הוסר, אך אולי אחרי החשיפה כאן יוסר
http://www.ravakimplus.com/site/detail/forum/printMessage.asp?forum_id=7787&message_id=1181552
נתקבלה תגובה 15 ספטמבר, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
"מסתבר שמישהו שנקרא "האקר על המחשב שלי" כן עקב אחרי הפוסט הזה"
מסתבר על בסיס מה?
על זה שלדעתך שינו קישור בפורום?
קישור אחד ירד כי הפורום סגור, והשני נוצר ולא השתנה מ 2013, איך זה גורם לך להסיק שהיה האקר על המחשב שלך.

מצטער לא השתכנעתי (ובטח שאין צורך לשכנע אותי)
מקווה שהצלחנו לעזור
נתקבלה תגובה 15 ספטמבר, 2015 על ידי אנונימי
מה שאני אוהב אצלך זה את ההתיחסות שלך רק למה שנדמה לך שיש לך עליו תשובה, זה שהפרמטרים של כל הדפים נפגמו מתוך כלי מנהלי אתרים,ואני לא נגעתי בהם מעולם, לא הגבת, זה שזה קרה בדיוק שכל הדפים שלי במקום ראשון שני לא הגבת, זה שאחרי התיקון  האתר מתאנדקס מחדש וחוזר למקומות בהם היה לא הגבת.. אחלה שיטה, מתייחסים רק למה שרוצים, והנה חדשות ... אתר נוסף שלי שנמצא במייל אחר תחת שם אחר, ונקרא תום אנד ג'ק נמצא גם הוא מחובל באותה שיטה, והחבלה בוצעה לפני שבוע שבועיים... אני לא בא לשכנע אותצך, כבר מזמן הבנתי שאתם שם לא מבינים יותר מידי..ותקועים עם תיאוריות מיושנות ולא רוצים להפנים  כמה דברים שלא קשורים לכתיבת תוכן
נתקבלה תגובה 15 ספטמבר, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (174,470 נקודות)
טוב לשמוע שאתה אוהב משהו.
שמחתי לעזור....
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,270 שאלות

7,304 תשובות

9,878 תגובות

14,435 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+1 הצבעה
3 תשובות 159 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 יוני, 2015 על ידי גלי100 (130 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 398 צפיות
שאלה נשאלה ב- 24 נובמבר, 2014 על ידי creativel <סגן משנה> (2,400 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 166 צפיות
שאלה נשאלה ב- 8 ספטמבר, 2014 על ידי Dudi Tamir <סגן משנה> (2,420 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 143 צפיות
שאלה נשאלה ב- 18 מרץ, 2014 על ידי Insane (250 נקודות)
...