◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
414 צפיות

האם יש קשר בין כמות חברים בקבוצה בפייסבוק?

על ידי <סגן משנה> 1.8k צפיות
נערך על ידי
האם יש קשר בין כמות חברים בקבוצה בפייסבוק או תרומה לקידום אתר?

בפוטר של האתר יש משבצת של פייסבוק עם כמות גולשים ויכולת של הגולש להצטרף לקבוצה, אני לא בטוחה עד כמה זה תורם כמות החברים ואם צריך לקנות קבוצות חברים.

3 Answers

קולות
0
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי

אין קשר בין כמות החברים בקבוצה, אך יש קשר ותרומה לקבוצה אמיתית אשר מופה לאתר וגולשים אשר ראו תקצירים של תוכן או סרטונים ופונים לאתר לצורך המשך גלישה.

היינו קונים 5000 חברים מרחבי העולם שיהיו בקבוצה בפייסבוק, פעולה זו שייכת לעבר והינה חסרת ערך. אותם גולשים אינם בעלי עניין בקבוצה ואינם קוראים את התוכן או פונים לאתר המקודם.
על ידי <סגן משנה> 1.8k צפיות
אם הגולשים לא נכנסים לאתר שלי והם מראים לגולשים אחרים שיש קבוצה גדולה ואולי כדאי להצטרף אני לא רואה איך זה יכול לפגוע?

אם אני קונה את אחת החבילות האלה לצורך יצירת אפקט של קבוצה גדולה מאשר 20-30 חברים וגולשים רואים קבוצה קטנה ואז הם לא מצטרפים.
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי ירדן

אני רואה כאן כמה בעיות והלך רוח שאינו מתאים לתקופה:

1. החשיבה של בניית חיבורים לאתר שלך באופן של מניפולציה גורמים לבעיות במוקדם או במאוחר וחבל על בזבוז זמן וכסף. את יכולה בזמן הזה ליצור קבוצה איכותית יותר בצורה טבעית וכך גם תשיגי ערך אמיתי עבור בעל האתר.


2. מקור פרסום חזק כמו פייסבוק מאבד מכוחו כאשר מדובר בקבוצות שכל החברים בהם מזויפים, זה הופך לתחליף לעבוד קידום אמיתית ובניית חברים המותאמים לתחום ולענף.


3. אם הגעת לרמה של חשיבה על מניפולציות כאלה בפייסבוק, אני מניח שאת עושה עוד פעולות קידום החורגות מנהלי גוגל וחבל על הזמן והכסף שאת מבזבזת עבור קידום אתר בצורה מניפולטיבית.


4. לאורך הזמן עבודה בפייסבוק באם מדובר על בניית קבוצה איכותית וגם אם אין שם הרבה חברים, רמת התרומה היא ענקית ומייצרת קהל מעריצים (גרופים) של האתר אשר נכנסים מידי פעם לאתר, קוראים תוכן חדש וכן רואים ומשתפים תמונות וסרטונים.
על ידי <סגן משנה> 1.8k צפיות
תודה לכולם..

אם מדובר ברכישת קבוצות בארץ של גולשים מקבוצות גיל שונות אשר עלולים לגלות עניין באתר שלי האם זה לא נחשב לחשיפה?
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
אם אני מקדם אתר פורנו על ידי חיוב הגולשים להיכנס לקבוצה שלך, על מנת ליצור תנועה ולהרוויח כסף עבור כמות הנכנסים, האם זה נראה לך כפעילות אתית ותורמת לקידום האתר שלך?

האם לדעתך זאת תהייה קבוצה בעלת עניין להיכנס לאתר שלך?


האם הם יטרחו לקרוא תקצירים של מאמרים, או לשתף תמונות שלך עם חברים?

ולמה לא להשקיע את הזמן בבניית קבוצה איכותית?

אם האתר שלך הינו בעל ערך לגולש, לא היית רוצה לשתף את הערך הזה עם גולשים אמיתיים? לא היית רוצה לזכות בגאווה אמיתית עבור האתר האיכותי שבנית?
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
בהחלט יש קשר בין כמות החברים לקידום דף הפיסבוק.
כל גולש שאוהד או משתף את הדף בפועל מקשר אליו הן מהפיד האישי והן מהפרופיל ומעביר אליו PR.
לכן כמות אוהדים משפיעה על ה PR הפנימי שאותו הדף מקבל משאר הדפים בפיסבוק.
בנוסף כמו כל ערוץ חשיפה \ מדיה יש תרומה לפעילות וחשיפת האתר בפני קהל יעד רלוונטי, שכן היכרות ואמון במותג ישפיע על החלטת הגולשים בפעם הבאה שהאתר יופיע להם בתוצאות החיפוש.

גם לא מדובר בקשר ישיר או חזק עדיין יש קשר וחשוב ליצור אינטראקציה (או לפחות ליצור ערוץ "האזנה") מול קהלי יעד רלוונטיים ברשתות חברתיות
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
לא הבנתי משהו בסיסי - האם מדובר בקשר שבין כמות\פעילות חברי הקבוצה בפייסבוק לבין קידום הדף בגוגל? בפייסבוק? האם פייסבוק מתייחס ל-PR?
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
הקשר מתייחס לקידום בגוגל.
אני לא יודע אם פיסבוק מתייחסים ל PR לדעתי יש להם נתונים שונים שהאלגוריתם שלהם בוחן
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
ברור. תודה.
-------------
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי מנשה

היא מדברת על רכישת קבוצות של חברים, לרוב מדובר בקבוצות שנמכרות כחבילות על ידי חברות בהודו. אני יכול לקנות מחר בבוקר 10,000 חברים לקבוצה בתערובת מעורבת מרחבי העולם.

אף אחד מהם לא יהיה פעיל או ישתף תכנים או יכנס לאתר שלי או יוכל לקרוא את התוכן או יהיה בעל עניין והקשר לתחום של האתר שלי.
מדובר בפעולת קידום אגרסיבית אשר שייכת לדור הישן וצריך לשלול אותה, לטובת מחשבות בכיוון אמיתי של קידום דף הפייסבוק בצורה לגיטימית עם אנשים מהארץ ועניין או זיקה לענף.

פייסבוק הינו כלי חזק וגם גוגל + לקידום אתרים אך צריך להיות גם הוא מנוהל בצורה אמיתית ולא בשיטות של פיתוח קבוצות לצורך המספר או הגודל בלבד.

זה מחזיר אותנו לימים של חוות קישורים ואתרי לווין...
קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
לא מתקבל על הדעת שהנהלת חברת גוגל השקיעה מיליארדים של דולרים כדי לפתח ולהפעיל אמצעים שנלחמים באפשרות שהיתה לתחמן את תוצאות החיפוש באמצעות ייצור קישורים מלאכותיים, ויאפשר לתחמן אותם באמצעות "חברים" מזוייפים בפייסבוק.

אם גוגל מתייחס בכלל לכמויות ולפעולות של משתמשי האינטרנט, הוא ודאי מודד רק את מי שכלולים במדגם מספיק גדול של "משתמשים אמינים".

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,160 משתמשים

...