קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

מילות מפתח בתוכן לא מועדכנות בוובמאסטר - מה לעשות?

0 הצבעות
154 צפיות
שאלה נשאלה ב- 10 מאי, 2015 על ידי amnon (120 נקודות)
נערך 11 מאי, 2015 על ידי פבל ישראלסקי
הי לפני כחודשים עלינו עם אתר חדש, שגם קידמנו אותו אורגנית.
www.adalya.co.il
מאז אנחנו עוקבים באמצעות הגוגל ווב מאסטר ואנליטקס. סה"כ אין שגיאות הדפים סרוקים, הכנסנו את SITE MAP .
אולם האינדקציות שיש לגוגל וובמאסטר לגבי מילות מפתח בתוכן שזה אם אני מבין הניתוח של גוגל איזה מילים חשובות הוא איתר באתר לקוחות ממילות התוכן של האתר הקודם וגם הפניה לדפים הם של האתר הקודם.
לעומת זאת ניתוח השאילתות של גוגל כן מצביע על חיפושים של המילים הרלבנטיות לאתר החדש וכן לדפים הרלבטים.
האם לוקח זמן למילות מפתח בתוכן יותר זמן להתעדכן האם ניתן לעשות משהו על-מנת להחיש זאת?

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 10 מאי, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 11 מאי, 2015 על ידי זקן השבט
אמנון, אתה משתמש במונח "מילת מפתח" באופן שגוי, ואני נאלץ לנחש מה אתה מתכוון לשאול.

א. מהמשפט "(WMT או אנליטיקס?) איתר באתר לקוחות ממילות התוכן של האתר הקודם וגם הפניה לדפים הם של האתר הקודם." אני מבין שהמעבר (לפני חודשיים) מהאתר הקודם לאתר החדש בוצע באופן תקין מבחינה טכנית, ואינני רואה גם כפילות תוכן, אבל אינני מבין מדוע הוא מציג לך מבקרים שנכנסו לאתר הקודם.

ב. כתבת: "...שזה אם אני מבין הניתוח של גוגל איזה מילים חשובות". למיטב ידיעתי, גוגל לא חושף לציבור, ובכלל זה ציבור בעלי ומנהלי האתרים, איך המערכת שלו פועלת בהכרעה לאיזה אוכלוסיה ששאלה בגוגל ביטוי חיפוש מסויים דף מהאתר מאד רלוונטי ולאיזה אוכלוסיה ששאלה בגוגל ביטוי חיפוש שונה, אפילו קרוב מאד לראשון, אותו דף הוא הרבה פחות רלוונטי.

ג. מילות מפתח לא "מתעדכנות בתוכן" על ידי פעולת מנוע החיפוש גוגל. מה שמתעדכן מדי רגע כמעט הוא סדר הצגת תוצאות החיפוש של גוגל לביטוי חיפוש נתון. בוא נניח שמצאת שביטוי החיפוש  [ייעוץ כלכלי] נשאל בגוגל מיליון פעמים מדי יום, אבל אנליטיקס מדווח לך שאין לך אפילו כניסה אחת ליום של מבקר ששאל בגוגל את ביטוי החיפוש הזה. ההסבר הסביר ביותר הוא שכל דפי האתר שלך מוצגים בתוצאות החיפוש לביטוי הזה במיקומים שהם כל כך רחוקים  מהצמרת שאיש מאותם משתמשי גוגל ששאלו את הביטוי הזה לא טורח להגיע עד אליהם כדי להיכנס לאתר, כי כולם נכנסו כבר רק לתוצאות החיפוש שנמצאות בצמרת.

ד. אינני יודע מה הציפיות שלך מעבודת הקידום שביצעת ואתה מתכנן לבצע, אבל אני מתרשם שאתה מופתע מזה שאחרי חודשיים עוד אין לאתר המוני מבקרים. אינני יודע מה הן "המילים הרלבנטיות לאתר החדש", אבל אם רמת התחרותיות שלהן קרובה לזו של [ייעוץ כלכלי], או אפילו [חברה לייעוץ כלכלי ואסטרטגי], ויש בישראל 300 מנהלי\מקדמי אתרים שעובדים במרץ כדי להשחיל דפים מהאתרים שלהם לחמשת המקומות העליונים בגוגל לביטוי החיפוש הזה, רק 5 מהם יצליחו ו-295 ייכשלו בהכרח. בתנאים אלה לא צריכים להיות מופתעים מכך שעבודת הקידום לא הצליחה. בעלי האתר www.adalya.co.il יכולים ודאי להבהיר לך פרק או שניים באופן הפעולה המומלץ מבחינה אסטרטגית בכלכלת שוק שבה יש מתחרים רבים מאד, אבל רק חמישה מהם זוכים להשתתף יחד במונופול כמעט מוחלט.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 10 מאי, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,440 נקודות)
ייקח זמן עד שהמילות מפתח בתוכן יתאימו לאתר החדש.

לא משהו שהיה מדאיג אותי, נסה לבדוק שוב פעם בעוד כשבועיים
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,310 שאלות

7,336 תשובות

9,910 תגובות

52,319 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 262 צפיות
שאלה נשאלה ב- 24 אפריל, 2016 על ידי ninecomp <סגן> (4,050 נקודות)
+2 הצבעות
1 תשובה 199 צפיות
שאלה נשאלה ב- 12 יוני, 2011 על ידי etay2k <סרן> (5,070 נקודות)
+2 הצבעות
1 תשובה 616 צפיות
שאלה נשאלה ב- 3 ינואר, 2011 על ידי asaf (140 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 218 צפיות
...