◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
292 צפיות

איזו תוכנה טובה יש לעקוב אחרי מיקומים ?

על ידי 230 צפיות
נערך על ידי
אהלן חבר'ס זקוק לתוכנה שתעקוב לי אחרי הביטויים שאני מקדם ותתן לי בכל זמן נתון את מיקומם .. עדיף שתהייה חינמית.. ופשוטה ..

תודה מראש !

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
יש הרבה תוכנות כאלה וחלקן מוזכרות בתשובות לשאלה http://www.askpavel.co.il/qa/17149#a17151. שם תמצא גם הסבר מדוע אין דבר כזה "המיקומים הנכונים" בגוגל.
על ידי 230 צפיות
ראית שרשום מיקום נכון ? חח צריך תוכנה שמראה מיקומים בכל זמן נתון ..
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
כמעט כל מי ששאל את השאלה הזו לפנייך הדגיש "תוכנה אמינה" והתכוון לזה שהיא תספק מיקומים "נכונים". אם אתה עובד בשביל לקוח בעל אתר, והוא רואה לעתים קרובות מיקומים שונים מהמיקומים היותר טובים שאתה רואה ומדווח, גם לאחר איפוס הסטוריית החיפושים, לא היית מסתפק ב"סתם מיקומים".
על ידי 230 צפיות
ה לא מה שמדאיג אותי ... העניין הוא שאני רוצה לעקוב אחרי כל מיני ביטויים שאני מקדם ומה מיקומם מבלי להצטרך לבצע כל שנייה חיפוש בגוגל
על ידי 230 צפיות
http://www.wordstream.com/blog/ws/2014/08/11/seo-rank-checking

מצאתי איזו כתבה על מה שאתה אומר שאין באמת יכולת לשום תוכנה להגיד לך באיזה מקום אתה נמצא מכיוון שישנם שינויים בחיפוש כגון מיקום, היסטוריית חיפושים,מאיזה מכשיר גולשים וכו'...
אז איך בעצם אתה יודע באיזה מיקום אתה ... חח נוצר מצב מוזר ..
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
א. תודה על הקישור לאותו מאמר, הגבתי שם מיד כי המאמר לא מזכיר סיבה נוספת לקושי של הכלים לאיתור מיקומים, והוא קיומם של מרכזי נתונים רבים שלא מסונכרנים ביניהם ובכל פעם אחד מהם נבחר באופן אקראי לספק את התוצאות לחיפוש הידני או האוטומטי הבא.
 
ב. אתה לא יודע "באיזה מיקום אתה" כי בכל מרכז נתונים של גוגל אתה עלול להימצא במקום שונה (בדרך כלל רק קצת שונה) ואתה לא יכול לגרום לגוגל להציג לך תמיד את המיקום מאותו מרכז נתונים (בעבר הרחוק היה אפשר). צריך לחיות עם זה.
על ידי 230 צפיות
מסתומרת אתה לא יודע אז על מה מתבסס הענף הזה ..אתה בעצם אומר שאי אפשר לדעת באיזה מקום אתה ?? אני לא מאמין עובדה שזה כן מראה
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
א. הענף הזה מתבסס על "קבלת החלטות בתנאי אי-וודאות קיצונית". גם המאמר שאליו רשמת קישור בתגובה קודמת (ואני מודה לך על כך) מסביר לך שבמחשב אחר אפשר שהיית מקבל באותו רגע מיקום שונה.

ב. בתשובה להערה קודמת שלך - אם Zefo בודקת מיקומים פעמיים ביום ואתה מריץ את Zefo כ-11 שעות לאחר שהוא בדק, אפשר שבדיקה ידנית היתה מציגה מיקומים אחרים, במיוחד אם המיקומים רחוקים מהצמרת.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
אנחנו עובדים עם ZEFO, לגבי כלים נוספים עיין בתשובות שפה(עדיין רלוונטיות):
http://www.askpavel.co.il/qa/5786/
http://www.askpavel.co.il/qa/8662/
http://www.askpavel.co.il/qa/11544/
http://www.askpavel.co.il/qa/5361/
http://www.askpavel.co.il/qa/6540/

4,325 שאלות

7,355 תשובות

9,918 תגובות

19,961 משתמשים

...