◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
298 צפיות

באיזו פלטפורמה להעלות מאמרים באנגלית כדי לקדם את האתר שאני מנהל?

על ידי 170 צפיות
נערך על ידי
אני מנהל אתר תדמיתי בתחום הטכנולוגיה.
האתר שלי עולה יפה במיקומים יפים מאוד בהרבה תוצאות חיפוש למילות מפתח בעברית (בעיקר מכיוון שאנחנו שמים דגש משמעותי על העלאת תוכן איכותי באופן שוטף לאתר).

כחלק מהפעילות השיווקית שלנו, חשבנו גם להתחיל לכתוב מאמרים באנגלית, ולפרסם קישור אליהם דרך לינקדאין, טוויטר, פורטלים בחו"ל מהתחום שלנו וכדומה (לצורך מיתוגי בלבד).

עוד עובדה שחשוב לציין היא שהאתר שלנו היום הוא בשפה העברית בלבד, ומכיל גם בלוג אינטגרלי (בלוג מקצועי, עם כל הנדרש מבחינת פיצ'רים, מבוסס על K2 של ג'ומלה).

אחרי שפירטתי את הסיטואציה, לשאלתי -

חשוב לי להשתמש במאמרים האלו גם לצורכי ה SEO של החברה, ולכן עלו לי כמה שאלות, למקרה של איזו דרך תתן לי את הערך הטוב ביותר מבחינת SEO?

1.היכן להעלות את המאמרים (בתוך הממשק שלנו בעברית, לפתוח בלוג מאחת הרשתות המובילות, ומשם לינק לאתר שלנו, וכדומה).
2.במידה ואתם ממליצים על בלוג חיצוני - מה נותן לי יותר ערך במקרה זה? קידום של מילות המפתח באנגלית (שאנחנו לא שמים עליו דגש בכלל במאמרים שלנו), או הקישור הזה מהבלוג?
3.במידה ואתם ממליצים על בלוג חיצוני - איזו פלטפורמה תתן לי את ערך ה SEO הטוב ביותר עבור האתר
4.אם אצליח להגיע להסכם עם אתר מכובד מאוד מהתחום שלנו שמפרסם מאמרים (המאמר יעלה על הפלטפורמה שלהם), אני מסתכן בכל הקשור לגוגל? (אני יודע שהענישו אתרים שמעלים פוסטים של אורחים, אני לא יודע מה ההבדל באמת ביניהם לאתר שאני מתכוון אליו, אתר בסגנון ורמת smashing magazin).

תודה מראש לעונים

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
אולי לא שמעת, אבל עוד בחודש יוני 2013 הנהלת חברת גוגל הסירה  את ההנחיה לבעלי\מנהלי אתרים איך לקדם את האתרים שלהם (נגד מתחרים ראויים בתוצאות החיפוש) והחליפה אותה בהנחיה שכבר לא מזכירה בכלל תרומה של קישורים כגורם שהוא משמעותי לקידום האתר:
http://searchenginewatch.com/article/2276448/Google-Improve-Your-Sites-Rank-by-Building-High-Quality-Sites-Not-Links:
Previously, the article (https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=en)
(:in Hebrew https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw) had a line that read:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages.
We’'ve bolded the key part, which was changed on May 27th, 2013 to say:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by creating high-quality sites that users will want to use and share.

נוסף על כך, דוברי גוגל הסבירו לציבור שיצירת דפים (ב"אתרי מאמרים" שאיש לא קורא, באתרים אחרים תוך "החלפת מאמרים" ובלעדיה , ובתור "פוסט אורח" בפורומים ובלוגים) שנועדו להוציא קישורים ש"מעבירים Page Rank") היא פעולה אסורה שתיענש.

אני נוהג להסביר שאם אתה למשל הוא מחבר הפוסט, קישור יוצא לגיטימי ממנו יוביל לאתר שמתאר את המיומנות הפרטית שלך כמומחה בתחום, ולא לאתר של לקוח שלך או של מי ששילם לך לכתוב את הפוסט. וקישור לגיטימי שיוצא מתוך טקסט הפוסט יוביל לדף באתר אחר שבו קיים מידע אינפורמטיבי ולא מסחרי נוסף שרלוונטי למה שכתוב באותו קטע. הקישורים היוצאים למשל מכל "מפוסט אורח" ב-AskPavel מתוייגים כ-No Follow.

אולי יעניין אותך לקרוא את הדיון המתקיים (על פני שני עמודים בינתיים) ב-
http://www.actv-tec.co.il/viewtopic.php?f=1&t=5839&p=50055#p50055.
קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
1. באתר שלך
2. אני לא ממליץ, מעדיף שלא להשקיע משאבים על בלוג חיצוני אלא להתמקד באתר
3. מתחבר ל 2
4. אם יארחו עבורך פוסט אין שום בעיה, אם תרכוש קישור או תבצע החלפה כלשהי בכדי לסחור בקישורים אתה מסכן את עצמך בכל הקשור לגוגל(אין דרך לדעת מתי או אם בכלל זה יהפוך לבעיה)
על ידי 170 צפיות
תודה על התשובות הקונקרטיות לשאלותיי

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,522 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+2
2 תשובות
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 7/04/14 על ידי wmgary <סגן משנה> 2.0k צפיות
...