קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

מה מגדיר את הכותרת בתוצאות חיפוש?

0 הצבעות
170 צפיות
שאלה נשאלה ב- 15 פברואר, 2015 על ידי dz (120 נקודות)
בגלל האופי של האתר שלנו, אנחנו מפנים משתמשים מדף הבית אל דף אחר שמשתנה כל כמה זמן .לכל דף כזה יש כותרת אחרת (תג TITLE). גוגל מאנדקס עבור הדומיין שלנו את הכותרת הזאת שמשתנה מדי פעם במקום את הסלוגן שלנו כמו שאנחנו רוצים.
אחרי שהוספנו sitemap ב- webmaster tools גוגל הציגה את שם האתר (בצורה יפה, עם capitals במקום הנכון ולא סתם את שם הדומיין). השם הזה בצורה הזאת לא מוגדר באף דף באתר אז השאלה היא מאיפה השם הזה נלקח ואיך אפשר לשנות אותו לשם האתר + סלוגן.
המקום שהשם כן מופיע הוא ב-google analytics. יכול להיות שיש קשר?
תודה.

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 15 פברואר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 16 פברואר, 2015 על ידי זקן השבט
בוא נתחיל מזה: תוכן דפי האתר, לרבות הכותרת, הוא בבעלות בעל האתר. אבל תוכן דפי תוצאות החיפוש של גוגל, לרבות האופן שבו מוצגת כל תוצאת חיפוש, הוא בבעלות גוגל. עד לפני כשלוש שנים גוגל הציגו את תוצאות החיפוש על פי הנחיות בעל\מנהל האתר, למעט קיצוץ אורך הכותרת ותג התיאור כאשר זה נדרש.

אבל לפני כשלוש שנים, לאחר מחקר מקיף של כמה שנים אודות ההתנהגות וההעדפות של משתמשי גוגל, גוגל התחילו להחליף את התיאור והכותרת שחיבר מנהל האתר בתיאור וכותרת מתוצרת עצמית. שינוי זה הוא חלק מהמדיניות הכוללת של הנהלת חברת גוגל להתאים לא רק את סדר הצגת תוצאות החיפוש (הדירוג) לביטוי החיפוש הנתון, אלא גם את אופן הצגתה של כל תוצאת חיפוש, לביטוי החיפוש הספציפי שנשאל על ידי אותו משתמש גוגל ספציפי ששאל אותו, ואולי גם למאפיינים נוספים שידועים לגוגל אודות אותו משתמש (אינני מתכוון להסטוריית החיפושים, ראה: http://www.askpavel.co.il/qa/16452), או למאפיינים הכלליים הנוספים הידועים לגוגל אודות ההתנהגות וההעדפות של האוכלוסיה ששואלת את אותו ביטוי חיפוש. המעורבות של גוגל התחילה בזמנו עם תג התיאור, המשיכה עם הכותרת ויש לצפות שהיא תימשך.

במצב זה אין יותר טעם לשאול איך אפשר לכפות על גוגל להציג את תוצאת החיפוש שלך באופן שמשרת את האינטרס של בעל האתר (למשל להציג גם סלוגן מסחרי), וצריך במקום זאת לשאול מה הוא מרחב הפעולה שגוגל עדיין מתיר לך, ואיך לנצל אותו במידת האפשר.

לשאלה האם גוגל שולף את שם האתר מתוך השם שסיפקת להם ב-google analytics לצורך הצגתו בכותרת, ניתן לדעתי לספק תשובה על ידי ביצוע שינוי מזערי לזמן קצוב.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 15 פברואר, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,440 נקודות)
מוסיף לתשובתו של עמנואל גם דגש לכך שיש גם פעולות טכניות שאפשר לבצע בכדי לשפר את הכותרות ואת הופעת האתר בתוצאות החיפוש.

כמו שיפור הכותרות ומבנה הקישורים והאנקורים באתר(או ארכיטקטורת המידע באתר בכללי)
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,310 שאלות

7,336 תשובות

9,910 תגובות

49,972 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 1,401 צפיות
שאלה נשאלה ב- 2 דצמבר, 2011 על ידי oded050 <סגן משנה> (1,100 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 224 צפיות
שאלה נשאלה ב- 18 מרץ, 2015 על ידי mayonet (360 נקודות)
+3 הצבעות
2 תשובות 285 צפיות
שאלה נשאלה ב- 4 אוקטובר, 2011 על ידי oded050 <סגן משנה> (1,100 נקודות)
+2 הצבעות
1 תשובה 112 צפיות
שאלה נשאלה ב- 3 אוקטובר, 2011 על ידי dave1985 (190 נקודות)
+1 הצבעה
3 תשובות 347 צפיות
שאלה נשאלה ב- 29 מרץ, 2014 על ידי netamiri (130 נקודות)
...