◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+3
243 צפיות

האם תוכן זהה בבלוגים שונים ייחשב בתור שכפול תוכן?

על ידי 990 צפיות
נערך על ידי
הי
פתחתי מס' בלוגים שונים ובכוונתי להעלות מס' פוסטים זהים בכל אחד מהבלוגים, כאשר כל פוסט יקשר לעמוד המתאים באתר.
האם יש בעיה של כפילות תוכן?

3 Answers

קולות
0
על ידי <סרן> 5.5k צפיות
יש בעיה של כפילות תוכן כי יש תוכל כפול, השאלה כמה זה פוגע בך ואם בכלל, ואם זה לא פוגע האם זה תורם לך.
נשמע די מעורפל אבל בגלל שאנחנו לא ידועים איך בדיוק גוגל מדרגים קישורים וכתוצאה מכך העמוד אליו מקשרים קשה לדעת.כמה בלוגים פתחת וכמה פוסטים תעתיקי? האם פתחת את הבלוגים על שרת משותף? האם האתר אליו את מקשרת נמצא על אותו שרת כמו הבלוגים?

יש פה הרבה שאלות והתשובה שלי בסופו של דבר היא שכדי שבאמת יהיה ערך (גם אם קטן) לקישורים, תשקיעי בתכנים שונים ותשתדלי לא לשים את הבלוגים על אותו שרת עם האתר עצמו. אני אישית לא הייתי עושה את מה שאת מתכוונת לעשות מכיוון שאני מאמין בגישה של גוגל, לעשות תוכן איכותי כדי למשוך גולשים. לשים פוסטים כפולים רק כדי לקשר זה מה שנקרא "לזבל" את האינטרנט, למה לא לפתוח בלוג אחד חזק שיתקדם בעצמו ויקשר לאתר שלך, הערך של קישור ממנו יכול להיות יותר חזק מאשר כל התכנים הכפולים.
על ידי 990 צפיות
הבלוגים שפתחתי הם ברשתות חברתיות,דה מארקר, תפוז נענע וכו...
האם לדעתך יש להסתפק באחד בלבד? מטרתי היא גם לפרסם אירועים הקשורים באתר שלי ולמשוך גולשים וגם להוציא קישורים ממילות מפתח שאני מקדמת..
מה עצתך?
על ידי <סרן> 5.5k צפיות
אז אם את רוצה שגם הבלוגים האלה יתקדמו פשוט תשקיעי בכתיבה שונה, קשה לדעת בדיוק איפה גוגל מכתירים תוכן כמקורי ואיפה זה שכפול תוכן. גם ככה אם זה אירועים וכדומה לא יהיה כל כך הרבה לכתוב על זה היות והתוכן העיקרי יהיה באתר שלך.
קולות
0
על ידי <סגן אלוף> 21.3k צפיות
כן, זה תוכן כפול. אולי זה יעבוד בטווח הקצר אבל ככל שיעבור הזמן יגדל הסיכוי שכל ההעתקים מלבד אחד יעופו מהאינדק, וכל העבודה שלך תרד לטימיון. בקיצור: רד מזה.

את הזמן שתכננת להשקיע בשכפול וניהול של מספר בלוגים, עדיף להשקיע ביצירת תוכן איכותי, ייחודי ושימושי, שיוכל לקבל לינקים טבעיים בקלות, ולרכז אותו באתר שאתה רוצה לקדם. במקום לבחור עשרה עיצובים לעשרה אתרים, שלם 100 דולר על ערכת עיצוב איכותית.

לעיתים קרובות אנשים שמקימים רשת של אתרי תמיכה או בלוגים שמהם יוכלו להוציא לינקים, מוצאים את עצמם עם הרבה יותר אתרים שהם צריכים לקדם ובלי תנועה.

בהצלחה!
קולות
0
על ידי <סגן> 2.7k צפיות
קודם כל, אם המטרה העסקית העיקרית שלך היא לקדם אירועים שאת עורכת, בפירוש כן תפרסמי אותם בכמה שיותר אתרים (לרבות בלוגים) כדי שיביאו לחשיפה כמה שיותר גדולה של גולשים. ה-SEO צריך לבוא רק בעדיפות שניה בהקשר הזה. דבר שני, מנסיוני ממש אי אפשר להגיד אוטומטית שגוגל זורק (גם אחרי שנים) את כל ההעתקים הכפולים מהתוצאת, כך שייתכן והחשיפה שתקבלי תימשך לאורך זמן רב. היבט אחר לגמרי זה מידת הכח שתקבלי מהקישורים הנכנסים מכל אחד מהבלוגים שאת כותבת בהם. שימי לב שמלכתחילה בחלק מהבלוגים הקישורים הם nofollow כך שמראש מעבר לחשיפה לא תקבלי כח כלל מהקישורים. את יכולה להימנע ממצב מוחלט של כפילות אם תפרסמי בכל בלוג הרכב אחר של פרסומים כלורמ בבלוג אחד A-B-C ובבלוג שני A-C-E ובבלוג שלישי B-D-E וכך זה לא יהיה ממש תוכן כפול וכן תקבלי דירוג כלשהוא גם בזכות עצם פרסום האירועים האלו. בנוסף חשוב לציין שצריך להתייחס לקישורים האלו מהבלוגים כרכיב אחד בלבד ממכלול עבודת הקידום שבטח תרצי לעשות לאתר שלך - הן קידום פנימי והן קישורים חיצוניים מעבר לרק אותם פרסומים.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,929 תגובות

20,731 משתמשים

שאלות קשורות

3 תשובות
קולות
+2
שאלה נשאלה על ידי 17/08/10 על ידי bennyk 140 צפיות
1 תשובה
קולות
+2
שאלה נשאלה על ידי 20/02/11 על ידי smadar-e 990 צפיות
2 תשובות
קולות
+2
...