◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
303 צפיות

כיצד אוכל למצוא מתכנת ומקדם אתרים מקצועי בתחום לשיתוף פעולה עסקי?

על ידי 130 צפיות
יש לי רעיון לפורטל עסקי שאני רוצה להקים, אבל על מנת שזה יהיה הכי מקצועי שיש אני צריכה עבודה צמודה עם מתכנת ומקדם אתרים תותח בתחום !
כיצד אוכל להתקשר עם אנשים בתחום זה כדי לבחון שיתוף פעולה עסקי

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
לשאלתך אינני מכיר שום פלטפורמה ושום קבוצה של מקדמי אתרים שיספקו לך שירותי קידום ללא שכר בתמורה לשיתוף פעולה כלשהו.

אולי פניה לקבוצהת קהל יעד רלוונטי(כמו חיפוש בלינקדין, או קבוצות דיון), או פנייה נקודתית ואטרקטיבית פרטנית תספק לך התייחסות כלשהי מצד נותני השרות, אך אני בספק אם קיימת קבוצה ייעודתית.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
פורטל אתרים עסקי הוא רעיון מיושן שחייב להתמודד עם לא מעט קשיים, כפי שהוכיח לי הניסיון המצטבר גם בניהול עבודת קידום אתרים וגם כיזם באינטרנט, ב-15 השנים האחרונות:

א. אם הפורטל פונה לשוק היעד הישראלי, מדובר תמיד בשוק קטן יחסית וברווח מוגבל מאד, אם בכלל.

ב. עיקרון ההשתתפות בפורטל מחייב הקמת מערכת שיווק ומכירה מקצועית ויקרה לבעלי העסקים.

ג. בעלי העסקים הפוטנציאליים מופצצים מדי יום בהצעות מפורטלים ותיקים ומבוססים, כגון "דפי זהב", פורטלים קטנים מקבילים ואמצעי פרסום אחרים (מקומונים וכו').

ד. מתוך ג-4,000 מקדמי אתרים "תותחים" שהיו בארץ לפני כשנתיים, מרביתם נטשו את המקצוע, כי הידע שלהם היה שטחי ביותר, וגם הפך לשגוי כאשר גוגל התחילו להעניש בהדרגה אתרים שקודמו בשיטות ה"תותחנות" הנפוצות.

ה. למקדם אתרים שאיננו עובד עבור לקוחות אלא רק על אתרים בבעלות עצמית (כמו למשל יגאל פינס, המוכר בשם "המיליונר בפיג'מה"), יש כיום שפע חלופות אינטרנטיות טהורות שאינן מצריכות שיווק נגד תחרות חריפה של מקום בפורטל, ובטח שלא מצריכות את חלוקת הרווח עם שותפים שהביאו רק רעיון גולמי.

במילים אחרות, רק אם הרעיון שלך ממש מבריק, והוא עוקף את חמשת הקשיים שתיארתי מעלה, יש טעם לפנות למקדמי אתרים שעובדים על אתרים בבעלות עצמית (או חלקית) ושפועלים במרץ כדי להסתגל מראש גם לאותן "גזירות" של הנהלת חברת גוגל שהעיפו את מרבית ה"תותחים" מהמשחק, וגם ל"גזירות" שעוד יבואו, וטיבן עוד לא ידוע כמובן. אחרת יהיה לך "שותף" לזמן קצר שרק יעשה נזק למיזם שלך.

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,676 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+2
1 תשובה
קולות
+1
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 28/01/13 על ידי xmanic 530 צפיות
1 תשובה
קולות
0
1 תשובה
קולות
+1
...