קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

איך בודקים כמה קישורים מוסיפים המתחרים שלי בחודש? ובאיזו איכות?

+2 הצבעות
424 צפיות
שאלה נשאלה ב- 6 פברואר, 2011 על ידי rubyakerman <סגן משנה> (1,880 נקודות)
אם ברצוני לערוך ניסוי מבוקר או כל מבדק על מנת לבחון את כמות הקישורים אותם המתחרים שלי מוסיפים בחודש, ולאמוד את איכות הקישורים שלהם, כיצצד אוכל לעשות זאת?

תשובה 1

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 6 פברואר, 2011 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
מאחר ואין דרך למדוד או להעריך טוב את איכות הקישורים, אין גם כל משמעות מעשית לניתור הקישורים החדשים שהמתחרים מוסיפים מדי חודש. נניח שהמתחרה שמופיע בתוצאות החיפוש במקום 1 מוסיף 2 קישורים חדשים מדי חודש ומי שנמצא במקום 2 מוסיף 2,000 קישורים חדשים מדי חודש - ושניהם נשארים באותו מקום בשנתיים הבאות. מה למדת מזה?
נתקבלה תגובה 6 פברואר, 2011 על ידי אנונימי
אם זו דעתך אז כיצד אתה מתעלה על מתחריך מבחינת קישורים נכנסים (שהרי ברור כי זה הפרמטר החשוב ביותר בקידום אתר)
נתקבלה תגובה 6 פברואר, 2011 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 7 פברואר, 2011 על ידי זקן השבט
זו לא רק דעתי - זו המציאות שבה נאלץ לעבוד מקדם אתרים, בניגוד לטכנאי טלוויזיות למשל. בתשובה הקודמת הראיתי איך מתחרה אחד בחר להתמקד בעבודה על מעט מאד קישורים איכותיים והשני על הרבה קישורים בעלי ערך נמוך.

קבוצת הפרמטרים המתייחסת לקישורים הנכנסים היא חשובה במובן שלא יכול להיות עבורה ערך עליון לציון (כי אתה תמיד יכול לדאוג שיתווסף עוד קישור אחד) בעוד שלהמצאות או העדרות ביטוי המפתח בתג הכותרת יש ציון מירבי סופי.

אתה לא יכול לדעת אם אתה אכן מתעלה מעל מתחרייך אלא בעקיפין, בכך שתשיג את המקומות העליונים על חשבונם. אתה יכול לעשות זאת על ידי הרבה מאד קישורים בעלי ערך נמוך או מעט קישורים יחסית, אבל בעלי ערך גבוה. אם ציוניכם בשאר הפרמטרים שווים, מכפלת מספר הקישורים שלך בערכם צריכה להיות גבוהה ממכפלת המתחרים. אבל מאחר וערכו של קישור אחד יכול להיות גבוה פי עשרות מיליונים מערכו של קישור אחר, ניתוח קישורי המתחרים יכול רק להטעות וגם ההערכה שלך שלמדת להשיג קישורים בעלי ערך הרבה יותר גבוה יכולה להיות שגויה.

בקיצור, כדי להתגבר על מתחרייך, שפר כל הזמן את ערך הקישורים מבלי שאתה יכול לודא שאכן שיפרת, ותעבוד עד שתעבור את מיקומי המתחרים והם יתקשו להשיג אותך, מבלי שתוכל לדעת מראש כמה עבודה צריך להשקיע.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,289 שאלות

7,318 תשובות

9,891 תגובות

15,485 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
2 תשובות 306 צפיות
שאלה נשאלה ב- 11 יוני, 2013 על ידי עמית עוז <סגן אלוף> (21,780 נקודות)
+3 הצבעות
1 תשובה 341 צפיות
שאלה נשאלה ב- 16 פברואר, 2011 על ידי shay1tan (420 נקודות)
+3 הצבעות
2 תשובות 419 צפיות
שאלה נשאלה ב- 11 ספטמבר, 2011 על ידי שיווק אינטגרלי (470 נקודות)
+1 הצבעה
3 תשובות 283 צפיות
שאלה נשאלה ב- 7 אוגוסט, 2015 על ידי ohv695 (160 נקודות)
...