קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

האם הפרמטר LINK-VALUE בתוכנה SEO SPYGLASS מראה באמת את איכות הקישור?

+2 הצבעות
211 צפיות
שאלה נשאלה ב- 5 פברואר, 2011 על ידי rubyakerman <סגן משנה> (1,880 נקודות)
נערך 6 פברואר, 2011 על ידי פבל ישראלסקי
האם הפרמטר LINK-VALUE בתוכנה SPY-GLASS באמת מראה את איכות הקישור האמיתי לדעתכם? הוא מתחשב בכל הפרמטרים- הקשר אתר מיקום וכו' וניתן להאמין לו או שזו עוד תוכנה חסרת תועלת........

אשמח לשמוע את דעתכם.

תשובה 1

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 5 פברואר, 2011 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
חסרת תועלת: מאחר ו-SPY-GLASS בוחן רק כ-30 פרמטרים של הדף המקשר, מתוך מאות או אלפי פרמטרים, אין קשר בין ציוני הרלוונטיות של הדף הנמדדים על ידי גוגל לבין ערכי הדף הנמדדים על ידי SPY-GLASS, ולכן אין גם כל קשר בין התוספת לציון הרלוונטיות שהקישור (היוצא מהדף) מוסיף לדף המקושר לבין "ערך הקישור" על פי SPY-GLASS.
נתקבלה תגובה 5 פברואר, 2011 על ידי אנונימי
למיטב ניסיוני ערך הקישור בתוכנה מהווה מדד מסוים לכוח הקישור באופו כללי ללא רלוונטיות וסמכותיות ספציפיים, אלא ככוח הקישור מבחינת יכולת הדומיין לתת קישור מסוים.(דומיין ותיק ומקודם יהיה חזק יותר, מיקום הקישור בדף, מרחק בדף מעמוד הבית וכו')

אשמח לשמוע מה אתה חושב על דעתי.
נתקבלה תגובה 6 פברואר, 2011 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 6 פברואר, 2011 על ידי זקן השבט
אני ממליץ תמיד להתייחס בספקנות גדולה להתרשמות שנוצרה בעקבות הניסיון המצטבר של מקדם אתרים ולהעדיף על פנייה תוצאות של ניסויים מבוקרים. מכל מקום, הייתי מנסח את דברייך קצת אחרת - תרומת הדף המקשר לציון הרלוונטיות של הדף המקושר (= תוספת הציון בגין הקישור הנתון) היא מכפלה של שני מספרים. אחד מהם מבטא את רלוונטיות הדף המקשר לדף המקושר והשני (מה שאתה מכנה בשם "כח הקישור") מבטא את סך התכונות האחרות של הדף - PR, סמכותיות הדומיין, מיקום הקישור בדף, ההסתברות שהקישור איננו מלאכותי (ונוצר רק לצרכי קידום) וכו'.

בוא נניח שבמקרה מסויים המכפיל המבטא את סך התכונות האחרות של הדף הוא 1.7 ואילו הגורם המבטא את רלוונטיות הקישור הוא 4.20. בדף מאתר אחר הגורם הוא שוב 1.7 אבל הרלוונטיות היא  99.7. מה השימוש שיש לנו מידיעת המכפיל בלבד? מה עוד שגם המכפיל ש-SPY-GLASS מספק מורכב מערכי חלק קטן מסך הפרמטרים?

עדיף אם כן לדבר על שלושה מכפילים: אחד שמבטא את הרלוונטיות, אחד שמבטא את הפרמטרים ש-SPY-GLASS מודד, ואחד שמבטא את הפרמטרים ש-SPY-GLASS איננו מודד. גם אם נחקור את הדף המקשר ונייחס לו הערכה משלנו לערך הרלוונטיות, נשארנו תקועים עם מכפיל שלישי שערכו המספרי המשוער לא יכול להיות ידוע בשום דרך, ועם מכפלה שאין כל קשר בין ערכה המספרי ל-LINK-VALUE של SPY-GLASS, משמע עם אשליה שאנחנו יודעים משהו שאי-אפשר לדעת.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,301 שאלות

7,325 תשובות

9,899 תגובות

16,787 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+2 הצבעות
1 תשובה 216 צפיות
שאלה נשאלה ב- 21 אוגוסט, 2010 על ידי gingeschan (470 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 273 צפיות
שאלה נשאלה ב- 11 ספטמבר, 2017 על ידי oded050 <סגן משנה> (1,100 נקודות)
+6 הצבעות
3 תשובות 340 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 אוגוסט, 2010 על ידי Muadefet <סגן משנה> (1,170 נקודות)
+3 הצבעות
2 תשובות 451 צפיות
שאלה נשאלה ב- 28 אוגוסט, 2010 על ידי moshikobe (360 נקודות)
...