◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+3
202 צפיות

האם יש ערך קידומי לקישורים באימיילים של GMAIL ?

על ידי <סגן> 2.7k צפיות
נערך על ידי
שאלה שמנקרת אצלי כבר די הרבה זמן, לאור כל הבאזז (בין היתר בהקשר הפרטיות) על זה שגוגל מנתח את תוכן ומלל האימיילים כדי להציג לנו את הפרסומות הכי מתאימות לנו, ובמקביל אני רואה חתימות שכוללות קישורים שלא לאתר של החותם - למשל בחתימות של מקדמים. למשל רציונל אפשרי הוא שגוגל רואה ש"עוסקים" רבות באתר מסויים של בעלי חיים והמלל מסביב עוסק בעולם התוכן של חיות ובעלי חיים ואוכל של חיות מחמד וכו' - אז הוא ייתן משקל קידומי לביטוי עם הקישור...

והשאלה: האם לדעתכם קישור שאני שם בחתימה שלי בGMAIL נחשב כ"קישור נכנס" לצורך קידום האתר ?
למשל אם אני אחתום בחתימה שלי (ליאור) קישור עם אנקור טקסט לאתר כלשהוא - למשל "פורום קידום אתרים" עם קישור לאתר של פבל :-) - האם הקישור הזה יחזק קידומית את האתר המקושר ???

4 Answers

קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.3k צפיות
אין ראיות לכך אבל ההיגיון אומר שכן, הגיוני שגוגל ינסו להביא בחשבון קישורים שנשלחים אל מתקבלים בתיבות gmail. הם ממילא מנתחים את התוכן ומבנה ההודעה כדי לעצור ספאם. אם הם מזהים קישור שחוזר פעמים רבות באימיילים שונים, ובסבירות גבוהה איננו ספאם, אז ברור שזה אינדיקטור שכדאי לשקלל אותו.
קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
כפי שציין שוקי בתשובה הקודמת, סביר מאד שגוגל מתייחס להסתברות שהקישור איננו מלאכותי ונועד באמת להפנות את קורא המייל לתוכן רלוונטי עבורו בדף המקושר. ברור שלקישור מהחתימה שלך במייל ערך 0 מהבחינה הזו. ואם הקישור נמצא בתוך הטקסט, גוגל מחפש סימנים רבים נוספים, שלא ידועים לך כי הם עבדו על זה שנים, כדי להכריע האם הקישור איננו מלאכותי.
קולות
+1
על ידי <רב סרן> 10.3k צפיות
האמת שכתבתי על הנושא הזה פוסט בעבר:
http://www.askpavel.co.il/blog/does-links-in-gmail-influence-ranking
יש שם התייחסות בעד ונגד (בעקבות דיון בו הוצג כי השיטה עובדת).
קולות
+1
על ידי <סגן> 3.5k צפיות
גם אני מניחה שיש קשר. אני חינכתי את עצמי במיילים ליצור קישורים עם אנקור טקסט ולא URL. מקוה שהוא מתייחס רק לקישורים ולא לתכנים (החלפות קישורים וכו'...).

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,261 משתמשים

שאלות קשורות

4 תשובות
קולות
+2
1 תשובה
קולות
+1
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 1/01/12 על ידי noamflint <סגן משנה> 1.6k צפיות
1 תשובה
קולות
+3
...