קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

מחפש מידע על הגשת מאמר באנגלית dofollow?

+1 הצבעה
447 צפיות
שאלה נשאלה ב- 7 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
למישהו יש מידע ברשת על בלוגים או אתרים שנותנים להגיש מאמר באנגלית עם קישוריי עוגן dofollow? הביטויים הם עבור קידום לארה"ב.
חיפשתי שעות ומצאתי אתרים עם חוקים נוקשים ובסוף אחרי עבודה רבה אני מגלה שהקישור הוא nofollow.
ממתין למידע
המון תודה

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 7 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
קרא את http://www.askpavel.co.il/blog/updates-22-3-14 ואת התגובות שם בנושא הזה. לא סביר להניח שגוגל ממשיך (!) לייחס ערך כלשהו לקישורים שיוצאים מפוסט אורח לאתר של לקוח, גם אם הם dofollow.
נתקבלה תגובה 7 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
60% מקידום אתרים מבוסס על קישורים, למעלה משנה הביטויים שלי נוסקים הודות לקישורים.
האם ידוע לכם על אתרים באנגלית לצורך העניין?
נתקבלה תגובה 7 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
כבר לא. הנהלת גוגל מחליפה בהדרגה (!) את שיטת הדירוג הישנה שהיתה מבוססת על תכונות הדפים המקשרים בשיטת דירוג המבוססת על רמת שביעות הרצון היחסית של מבקרי האתר. אבל מאחר והשינוי מתבצע בהדרגה (ובכל שבוע מתפרסמת פה גזירה אחרת) אפשרי בהחלט שהאתרים שאתה מקדם עדיין לא נענשו, אבל ייענשו  בודאות (!) בעוד יומיים, או שבועיים, או חודשיים, או שנתיים.

מכל מקום, מי שקובע (!) מה נכון לעשות כדי להימנע מעונש (ומתביעת נזיקין של הלקוחות בעלי האתרים) היא הנהלת חברת גוגל ולא אתה, כי אם היית מוציא קישורים מ-myblogguest ערך הקישורים הללו היה יורד לפני שבועיים ל-0, או אפילו נעשה שלילי, והאתרים שאתה מקדם היו צונחים בתוצאות החיפוש.

כדאי שתתעדכן ולא תסמוך רק על משאלות לב:
http://searchenginewatch.com/article/2276448/Google-Improve-Your-Sites-Rank-by-Building-High-Quality-Sites-Not-Links:
Previously, the article (https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=en or https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw) had a line that read:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by increasing the number of high-quality sites that link to their pages.
We’'ve bolded the key part, which was changed on May 27th, 2013 to say:
In general, webmasters can improve the rank of their sites by creating high-quality sites that users will want to use and share.
נתקבלה תגובה 7 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
אם ישנה תגובה רשמית מגוגל כגון מאט קאטס או פינגווין ולא איזו בלוגרית מעוד אתר של SEO (האינטרנט מוצף בדעות חלוקות בעניין) אז אני ועוד אלפי מקדמים בעולם שהחליפו קישורים בשנים האחרונות נאמין.
אני יכול למצוא לך עוד בלוגרים שכותבים את אותו דבר.
נתקבלה תגובה 7 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
על מה אתה מדבר? - https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw הוא דף רשמי של הנהלת חברת גוגל בתוך האתר של גוגל. מה שאני כותב פה בשלושת השנים האחרונות מבוסס תמיד על הודעות, פרסומים, סרטונים ופעולות של הנהלת חברת גוגל, אם כי לפעמים מתעורר ויכוח על הפרשנות הנכונה.
נתקבלה תגובה 7 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
טוב ויפה אבל מה הקשר בין הדף ששלחת להוצאת קישורים? אין שם שום מידע על כך.
נתקבלה תגובה 7 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 7 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט
בגירסה הקודמת של הדף הזה (עד 27\5\2013) היה כתוב: "באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי הגדלת מספר הקישורים הפונים לדפים שלהם."

מאז 27\5\2013 ההתייחסות לקישורים כאמצעי לשיפור דירוג (המיקומים) דפי האתר נעלמה (!) וכתוב:
"באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם ולשתף אותם."

מה שהנהלת חברת גוגל רוצה להציג עכשיו בצמרת תוצאות החיפוש זה כבר לא אתרים שמשקיעים ביצירת קישורים אליהם (המבקרים הרי לא יודעים כמה קישורים יש לכל תוצאת חיפוש וגם לא אכפת להם) אלא אתרים שהגולשים יאהבו, ולכן יאהבו את מנוע החיפוש של גוגל ויברחו פחות לכל פעילות חדשה שצצה באינטרנט ולמנועי החיפוש המתחרים.
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
אוקיי תודה אבל כל עוד אין הוראה מפורשת מגוגל שמבקשת להפסיק לאלתר עם קישורים אין טעם להפסיק, למה לנו? הביטויים עולים ועולים בדירוג וכרגע הורדת הקישורים תפגע בדירוג. אני לא יכול להוריד את הקישורים שבניתי, זה מה שאתה רוצה שאעשה??
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
ודאי שיש הוראה מפורשת: http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=iw&answer=40349
"זכור כי האלגוריתמים שלנו יכולים להבחין בין קישורים טבעיים לקישורים שאינם טבעיים[...]
[...]רק הקישורים הטבעיים מסייעים לאתר שלך בעניין ההוספה לאינדקס והדירוג."

אתה תעשה את מה שבא לך. אני לא רוצה ממך כלום, ועל תגלגל את זה עליי כדי שיהיה לך קל להתעלם. אני כותב פה לא רק עבורך אלא עבור כל הקוראים שרוצים ללמוד להסתגל לגוגל של שנת 2014. הנהלת גוגל היא מי שרוצה את מה שכתוב מעלה, והיא שקובעת. וזה לא המקום היחיד: בהנחיות לשרות ה-Disavow כתוב בפירוש שיש להראות לגוגל שעשית מאמץ ניכר להסיר את "הקישורים שאינם טבעיים" שבנית, כתנאי לכך שגוגל יתחיל להתעלם מאלה שלא הצלחת להסיר לבד.

ואגב, איך אתה יודע מה הסיבה לשיפור המיקומים שלך? אולי מי שהוצגו קודם לפנייך בתוצאות החיפוש כבר נענשו ועפו משם, כי תורם להענש כבר הגיע?
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
שנייה אחת, ציטוט: "ביום רביעי הודיע מאט קאטס על מה שכבר היה ידוע לרבים בתעשייה: מעתה גוגל לא תסתפק רק בענישה של רשתות ייעודיות להחלפת ובניית קישורים, אלא תעניש גם רשתות של פוסטים אורחי"

מה זה "רשת ייעודית"? אם אני מחליף עם אתר של שוקולד קישור על הביטוי "מזכרת לחתונה" מוטמע מדף תוכן לאתר של מתנות ואז אני מחזיר לו קישור על הביטוי "פרחים במתנה" לאתר אחר שלו מאתר אחר שלי על זה אני עלול להיענש? אולי אני מסביר את עצמי טוב יותר עכשיו.
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
"רשת יעודית" היא למשל "אתר מאמרים" שאיש לא קורא כי הסיבה היחידה לקיום המאמרים בו היא להוציא באופן מלאכותי קישורים לאתרי לקוחות מחבר המאמר או לאתרי הלקוחות של מי ששכר את מחבר המאמר. גם רשת של "פוסטים אורחים" נועדה להוציא קישורים באופן מלאכותי.

בשני המקרים הללו גוגל מעניש את האתר שמוציא (!) את הקישורים. אבל במרבית המקרים גוגל מעניש את האתר שמקבל (!) את קישורים. אלפי או כבר עשרות אלפי אתרים ישראליים כבר נענשו ועפו מצמרת תוצאות החיפוש, בשל "בניית" קישורים במתכונת שאתה מתאר, והאחרים ממתינים ב"תור לשחיטה".

המבחן של גוגל להטלת ענישה איננו קיום של קישור נכנס אחד ש"איננו טבעי", אלא ריבוי קישורים שאינם טבעיים. וזה בדיוק מה שעשו 99.99% ממקדמי האתרים ב-12 השנים האחרונות. והמבחן ל"טבעיותו" של הקישור הוא להערכתי מידת ההצלחה שלו לשכנע את אוכלוסיית מבקרי הדף המקשר להשתמש בו כדי לבקר גם בדף המקושר ממנו באתר אחר. לעומת זאת, אתה מדגיש בדוגמא שהבאת את עצם קיומו של הקישור, ביחס לאלגוריתם מיושן של גוגל שיוצא בהדרגה מהשימוש, ולא את מידת הצלחתו אצל משתמשי גוגל בשנת 2014.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 8 אפריל, 2014 על ידי yaronkau (420 נקודות)
אני אענה לך על זה באופן חד-משמעי מתוך היכרות בלתי-אמצעית עם הנושא: אל תעשה את זה. גם אם יצא לך מזה משהו בטווח המיידי, בטווח הארוך תקבל Penalty. גוגל מגיעה היום לרזולוציה של קישור בודד ואוסרת על אינקור מילות מפתח. גם אם בכוונתך לקשר לשם האתר או לכתובת האתר אל  תעשה את זה כי היא יכולה לפסול את האתר שבו שמת את הקישור כולל Penalty לכל האתרים שהוא מקשר אליהם.
לאחרונה שוחחתי עם מקדם אתרים בישראל והוא אמר לי שזה עדיין לא ככה בגוגל ישראל. אוקיי אז בקרוב זה יהיה גם פה.
וכן אתר שלם יכול לקבל Penalty על קישור בודד ועד שתעלה על זה יכול להיות שתעשה 100 פעם Reconsideration. לאחרונה התפרסם טוויט של מאט קאטס בנושא ואני מאשרר שזה המצב.
השורה הסופית היא שתם ונשלם עידן הקישורים. את גוגל מעניינים דברים אחרים עכשיו (וטוב שכך).
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
דיברתי עם איתי ברנר שהוא כותב מוסמך כאן. במידה וזה חל על רשתות מאמרים ופוסטים אז כן. השאלה האם זה חל על החלפת קישורים בין אתרים. כאן לא נראה לו שיש בעיה.

מה בנוגע לפורומים dofollow? האם כל האתרים בעולם יענשו על כך גם?
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי yaronkau (420 נקודות)
לא כל האתרים בעולם יענשו. גוגל מתעניינת באתרים עם טראפיק משמעותי או שבנו קישורים באופן סיסטמטי בשלב זה להערכתי.
בכל מקרה, מכיוון שאנחנו בונים נכסים לטווח הארוך, אני חד-משמעית ממליץ שלא לבנות קישורים באופן אקטיבי בכלל.
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
אז בעצם אתה ממליץ להסיר קישורים (כל סוג קישור) שנבנה עד היום - לרדת בדירוג אבל להינצל מעונש עתידי??
מה אתה אומר ללקוח במקרה כזה?
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 8 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט
איתי ברנר טועה ומה שהוא אמר לך, אם זה מה שהוא אמר, סותר בפירוש את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים". הוא גם לא יותר מוסמך כאן ממנשה אברמוב, ממני או מירון קאופמן או מסטאס למשל. מזה כשלוש שנים אתרים ישראליים רבים מקבלים אזהרות בכתב (או שנענשים ללא אזהרה) ובאזהרות כתוב בפירוש שהם נענשו בשל "ריבוי קישורים שאינם טבעיים", ללא פירוט נוסף. עוד לא נתקלתי באזהרה שציינה שהעונש הוטל בשל ריבוי קישורים נכנסים מ"אתרי מאמרים" או מרשתות של "פוסטים אורחים".

יש אתרים שלא ייענשו כי מי שמקדם אותם לא מתעקש כמוך לקבל אישור ממישהו לחרוג מ"הנחיות גוגל למנהלי אתרים" כי הוא לא יודע לעשות את מה שכן נחוץ לעשות על פי ההנחיות, או שהוא כבר הספיק להסיר את מרבית הקישורים ש"אינם טבעיים" וביקש מגוגל להתחיל להתעלם מהקישורים שהוא לא הצליח להסיר, גם אם עדיין לא קיבל כל אזהרה.

הלקוח הוא בעיה שלך. אני מזהיר פה מזה שלוש שנים, ובפורומים אחרים מזה שש שנים, שלא להתפתות "לבנות קישורים" על סמך ההנחה ש"גוגל אוהב קישורים", כי יבוא יום והלקוחות ייענשו ויגישו נגדכם תביעות נזיקין. אני כותב את זה משום ששני אתרי לקוחות גדולים שלנו מארה"ב (כל אחד אלפי דולרים לחודש) נענשו לפני 7-8 שנים בעונש דמוי "פינגווין" ועפו מצמרת תוצאות החיפוש. אבל אז בעליהם לא היו יכולים לטעון שחרגנו בפירוש מ"הנחיות גוגל".
נתקבלה תגובה 8 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 8 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט
ירון, לא לכל מקדם אתרים בישראל אכפת מה יקרה לאתר הלקוח בטווח הרחוק. יחד עם זאת אני מסכים עם ההערכה שלך, כי אני כותב פה מזה שנתיים שגוגל מצרפים לכל הרצה של "פנדה" ו"פינגווין" הערכה מספרית באיזה אחוז מכלל ביטויי החיפוש היא תשפיע (סדרי גודל של 1-2% בכל פעם). העובדה הזו רומזת להערכתי שמצד אחד הם מתמקדים בביטויי החיפוש היותר מבוקשים (ועברית היא שפה דלת אוכלוסין), על פי סדר יורד, ומצד שני הם פועלים כדי לודא שענישת תוצאות החיפוש שבצמרת לא תעלה במקומן תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות, מנקודת ראות האוכלוסיה ששאלה את אותו ביטוי, ואם הם מתרשמים שזה מה שהולך לקרות הם דוחים בינתיים את ענישת האתרים שבצמרת. המסקנה המתחייבת מהניתוח הזה היא ש"אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם ולשתף אותם" יוקפצו ישר לצמרת,  ויזרזו את ענישת האתרים שמתאפיינים בריבוי קישורים ש"אינם טבעיים".
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
השאלה לא נענתה בעצם.
אז האם להסיר את עשרות הקישורים שיצרתי ובתמורה אסיר את הקישורים שאני הענקתי, מקדמים אחרים מבקשים ממני בשום פנים ואופן לא לגעת.
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
קידום אתרים זה קבלת החלטות בתנאי אי-ודאות קיצונית. אתה הוא זה שצריך להחליט האם אתה משאיר את הקישורים ומסתכן בענישת האתר במועד לא ידוע, שיכול להיות גם מחר בבוקר, או משאיר אותם וזוכה להמשך המיקומים שהשגת (כל עוד אין מתחרים ראויים), אולי רק עד מחר בבוקר.
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי yaronkau (420 נקודות)
אני מסכים עם זקן השבט.
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
נערך 9 אפריל, 2014 על ידי wmgary
גוגל טוענת הרבה דברים,קישורים זה אכן מסוכן
בגלל קישורים אכן אתה יכול להיענש ולעוף מהתוצאות של גוגל
ויחד עם זה בלי קישורים אתה לא תתקדם לשום מקום
אז עושים את זה חכם, מנסים שיראה כמה שיותר טבעי, משקיעים בעוד פרמטרים ומתקדמים
מה לגבי מיליוני אינדקסים שמקשרים לאתרים שכוללים מיליארדי קישורים.גם אותם להוריד חחח...?
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
לגוגל עולה כסף למדוד מחדש מדי כמה שעות או ימים שערכו של קישור הוא 0 או ערך זעום חיובי או שלילי. תכפיל את זה במיליארדים ותבין כמה כסף גוזל מגוגל כל אחד מהאינדקסים הללו, ואז תכפיל את זה במיליוני אינדקסים.

מאחר וגוגל נוטשים (!) בהדרגה את שיטת דירוג תוצאות החיפוש שסופרת קישורים ומודדת מחדש מדי כמה שעות או ימים את ערכו של כל קישור, אין יותר טעם לדבר על "עושים את זה חכם, מנסים שיראה כמה שיותר טבעי וכו'".
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי wmgary <סגן משנה> (1,990 נקודות)
אז מה אתה מצפה שנעשה בקידום אורגני? רק אופטימיזציה לתוכן ומבנה האתר? שגוגל תעזוב בהדרגה אבל עד שהיא תעזוב נהיה חייבים קישורים. כשהיא תעזוב נדבר.
נתקבלה תגובה 9 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 10 אפריל, 2014 על ידי זקן השבט
אני מקווה לטובתך שהלקוחות שלך לא קוראים את מה שכתבת פה, ושלא ילמדו לשאול את דעתך בעניין ענישת האתרים של החברים והמכרים שלהם.

גוגל מנחים\מצווים את בעלי\מנהלי האתרים (מעל לראשי מקדמי האתרים): "באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו (!) להשתמש בהם ולשתף אותם."

לא מדובר פה על "אופטימיזציה לתוכן", כאילו האלגוריתם של מנוע החיפוש בוחן ומדרג את תוצאות החיפוש על פי השימוש הנכון בכללי הדקדוק העברי, גודל אוצר המילים, סגנון נאה  וכו', אלא ב"אופטימיזציה למידת רצונן" (!) של אוכלוסיות מבקרי האתר "להשתמש בו ולשתף בו".

בהקשר הזה אני מרבה להציג לאחרונה שאלה לדוגמא שממחישה את עבודת ה"אופטימיזציה לרצון המבקרים": יש לי שני אתרים, אחד מוכר נעלי ערב ונעלי הליכה לנשים, והאחר מוכר נעלי ספורט לנשים ולגברים. האם נשים עושות שופינג לנעלי ספורט כמו שהן עושות שופינג לנעלי ערב ונעלי הליכה, או כמו שגברים עושים שופינג לנעלי ספורט?
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,320 שאלות

7,345 תשובות

9,914 תגובות

94,991 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שגיאה-404 שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+3 הצבעות
1 תשובה 229 צפיות
שאלה נשאלה ב- 21 אוגוסט, 2010 על ידי zanasurf <סגן> (4,560 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 199 צפיות
שאלה נשאלה ב- 17 אוגוסט, 2015 על ידי liranb120 (240 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 218 צפיות
שאלה נשאלה ב- 8 אפריל, 2014 על ידי ninecomp <סגן> (4,050 נקודות)
–1 הצבעה
1 תשובה 261 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 יולי, 2012 על ידי spin88 (400 נקודות)
+2 הצבעות
2 תשובות 388 צפיות
שאלה נשאלה ב- 16 אוגוסט, 2011 על ידי Pasta (540 נקודות)
...