קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

בניית אתר למטרת רווח מפרסומות adsense וכו.. בעברית או אנגלית?

+1 הצבעה
1,782 צפיות
שאלה נשאלה ב- 17 מרץ, 2014 על ידי bar (130 נקודות)
1. בניית אתר למטרת רווח מפרסומות adsense וכו.. בעברית או אנגלית?
 
2. האם כשאני בונה אתר שמטרתו להרוויח כסף מפרסומות adsense , תוכניות שותפים אחרות כדי לי לבנות אתר אחד יציב עם תוכן רב- כמה נושאים וקטגרויות? או כמה אתרים כשכל אתר יהייה אתר פשוט ונושא אחד מפורט???

תודה על העזרה.

תשובות 3

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 17 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
אתה תלמיד תיכון שזקוק לדמי כיס או בעל משפחה עם שלושה ילדים ומשכנתא?
נתקבלה תגובה 17 מרץ, 2014 על ידי bar (130 נקודות)
בעל משפחה עם שלושה ילדים ומשכנתא

איזה דרך כדי ללכת על
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
הסטטיסטיקה נגדך. יש טעם לחשוב על יצירת הכנסה מאדסנס רק אם יש לך כבר אתר שיש בו תעבורת מבקרים בהיקף גדול. דרך אחת להשיג תעבורת מבקרים ממוקדת (!) בהיקף גדול היא לקדם אתר למקום הראשון בגוגל, בתחום שיש בו תחרות עזה בין המפרסמים. אבל אם על המקום הראשון מתחרים נניח 300 גופים עסקיים, רק אחד יצליח ו-299 ייכשלו בהכרח - כאמור, הסטטיסטיקה נגדך.

הסיכויים להפיק רווח מאדסנס על ידי הצגת פרסומות לתעבורה שרכשת באדוורדס, כפי שמציע סטאס, הוא כמעט אפסי ודרוש תחכום יוצא מן הכלל, הון שאפשר לסכן ומזל כדי להצליח.

חשוב מצד האוכלוסיה שמגיעה לאתר שלך - מה צריך להיות בו, מלבד חלון האדסנס, כדי לשכנע אותם להקליק על הפרסומת ולצאת ממנו? מה, אתה קורא עיתון כאשר מציגים סרט מתח בטלוויזיה, ומניח לעיתון וצופה בטלוויזיה רק כאשר מציגים את הפרסומות?
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי stass <סרן> (8,820 נקודות)
אהממ... לא הצעתי להציג פרסומות אדסנס לתעבורה נרכשת באדוורדס. אולי מה שכתבתי היה לא ברור מספיק, אשכתב :)
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
סטס, אתה צודק, ואני חוזר בי ממה שכתבתי. לא הצעת ולא המלצת לרכוש תעבורה באדוורדס כדי להציג לה פרסומות באדסנס (בקורסים מסויימים ש"מלמדים" איך לעשות כסף מהיר באינטרנט, זה בדיוק מה שמציעים), כי לדברייך זה שורף מהר מדי את התקציב.

העמדה שלי מתחילה משאלה המופנית כלפי כל מי שכן ממליץ על ה"שיטה" הזו: "מה ההסתברות שעל כל 1.00 ש"ח שאתה מוציא באדוורדס תחזיר 1.01 ש"ח או יותר מההכנסה מאדסנס?" אם אין לך נימוקים מצויינים להראות באמצעותם שההסתברות, במקרה הפרטי הנתון, היא 100%, אסור לעשות את זה.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 17 מרץ, 2014 על ידי stass <סרן> (8,820 נקודות)
נערך 18 מרץ, 2014 על ידי stass
באופן כללי, כדאי לך *להתחיל לעשות משהו* :)

לגבי השאלה - הכל TRADEOFF-ים, בישראל מצד אחד יותר קל יחסית לקדם, מצד שני גודל הקהל הרבה יותר קטן.
בארה''ב, הרבה יותר גולשים ונישות אפשריות. מצד שני - גוגל הרבה יותר על המשמר שם לגבי טקטיקות קידום לא לגטימיות.
וזה בקצרה (מאוד) לגבי קידום אורגני.

אתה יכול לנסות לשחק עם קידום ממומן (FACEBOOK \ ADWORDS) אבל תדע, הכסף אף שם מהר מאוד למתחילים (וגם למתקדמים :) ).

לגבי שאלתך אם לעבוד עם תוכניות שותפים ו\או אדסנס- בסופו של דבר פחות תדאיג את עצמך עם זה. תלמד קודם ליצור טראפיק.

חשוב לזכור, שמראש אבל אתה יכול להתכוונן על נישה מסויימת במקרה של תוכנית שותפים נבחרת, לעומת אדסנס שבה אפשר להיות יותר "דינאמי" ולסמוך על גוגל שיבחר את הפרסומת בצורה תקינה אדפטיבי.

וזאת ממש טעימה...

בהצלחה :)
סטס.
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי bar (130 נקודות)
כן כך אני שואל, כדי ליצור טראפיק נכון - האם כדאי לי ללכת על אתר בעברית או באנגלית ( שתי השפות אני מבין היטב), שבסופו של דבר , הכל מכוון לפרסומות ומודעות ( כמובן עם תוכן נכון),

והאם על כן האתר צריך להיות אתר נישה או אפשר אתר עם תוכן רב  איפה אפשר להשיג את התוצרות הגבהות ביותר?

תודה רבה על העזרה
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 18 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט
bar, אתה שואל שאלות שגויות. לאיש פרט לעובדי גוגל מסויימים אין דרך לדעת האם ההכנסה הממוצעת מאדסנס שמותקן באתר באנגלית גבוהה מההכנסה באתר בעברית, או להפך. או שההכנסה מאתר נישה עולה על זו שמאתר עם תוכן מגוון, או להפך. בכל מקרה פרטי זה תלוי בגורמים שמהם אתה מתעלם (עלות יצירת התעבורה, איכות תוכן האתר בעיני המבקרים, וכו'). וגם אם יש למישהו נתונים ממוצעים (!) אודות עדיפות שפה אחת על פני שפה אחרת או עדיפות אתר מטיפוס אחד על פני אתר מטיפוס אחר, אפשר שאתה תהיה חריג ביחס לממוצע.

מי שרוצה לסכן את כספו ביצירת הכנסה מאדסנס צריך לפעול במקביל עם עשרות אתרים שונים ומגוונים, וגם אם יצליח עם אחד או שניים מהם, והרווח יצדיק את ההשקעה הכושלת בכל האחרים, קרוב לודאי שלא יבין מדוע.

קרא עוד על הבעייתיות של הערכת הרווח הצפוי מאדסנס בתשובות המפורטות שנתתי לשואל בשם עודד ב-http://www.askpavel.co.il/qa/12715.
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי stass <סרן> (8,820 נקודות)
התחום של "אתרי נישה" לפי הגדרתם המקורית לפני 3-4 שנים (אתרים קטנים, בערך 5 מאמרים) - די נעלמה מהעולם (זאת אגב התקופה פחות או יותר שבה אני הצטרפתי לתחום).
כיום האתרים צריכים להיות יותר מורכבים ועם תוכן שמתעדכן יותר.

כשהתחלתי אז, הרמתי במקביל 10 אתרי נישה קטנים ומהם התקדמתי.

היום, היתי ממליץ לך על דרך דומה להתחלה (אולי בסקופ קטן יותר): 2 אתרים מכווני אדסנס, 2 אתרים מכווני תוכנית שותפים יעודית (ספרים אלקטרונים מקליקבאנק לצורך העניין).
וזהו, העיקר להתחיל לעבוד. אה, ובאנגלית (קל יותר לממצוא כותבים בזול, הכל "בינלאומי", קהלי יעד גדולים יותר).
נתקבלה תגובה 18 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 18 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט
סטס, הנוסחה שלך שגויה ולו רק בשל היותה נוסחה. מה שהשתנה בחמשת השנים האחרונות הוא טעם הקהל - ציפיות משתמשי רשת האינטרנט מאיכות התכנים באתרים שהם מבקרים בהם, והעובדה שאיתותי שביעות הרצון הפכו לגורם (ה)עיקרי בדירוג תוצאות החיפוש האורגניות. אם האתר שלך משעמם את המבקרים הם לא יצאו דרך הפרסומות, וכדי שלא יהיה משעמם, אלא הרבה יותר מעניין (!) מכל האתרים המתחרים (אפילו אם הוא מוכר תוכנות), יהיה צורך להשקיע באיכות תוכנו סכומים שלא העלית על דעתך בעידן שבו שכרת כותבי תוכן מהודו כי ציפיות המבקרים היו נמוכות.

חשוב במונחים של פרסומת לטלוויזיה - לזמן שידור יש מחיר קבוע שאמנם לא קיים באתר אינטרנט, אבל עלות הפקת פרסומת אפקטיבית (עם גידי גוב או אדיר מילר) שונה מאד מעלות פרסומת שבה מציגים לצופים לקרוא חתיכת טקסט שחיבר סטודנט למחשבים מהודו.
נתקבלה תגובה 19 מרץ, 2014 על ידי stass <סרן> (8,820 נקודות)
לא היתה שום נוסחה שמה שכתבתי. היה CALL TO ACTION. CALL TO ACTION ע''י דוגמא אישית ומספרים שפחות או יותר יכוונו את השואל לאפשרויות קיימות.

בסופו של דבר - הכי חשוב להתחיל לפעול ולהתחיל לראות את הכסף הראשון נכנס לחשבון ולהבין שזה ***אפשרי להרוויח "פאסיבית" מהאינטרנט***
נתקבלה תגובה 19 מרץ, 2014 על ידי bar (130 נקודות)
אני קורא את כל מה שאתם כותבים ,אני מבין היטב , ויוצא מדבריכם , שכל אתר נישה ( כפי שמוקר לנו במקורו) כיום לא מספק את הקוראים, כל אתר נישה (2014) צריך להכיל יותר ולספק יותר על מנת לראות תוצאות.


איך לגבי השאלה הראשונה שלי עדין לא הבנתי:
אתר בעברית או אתר באנגלית , נכון שאמרים  אתר בחו"ל יש יותר  גולשים , לפיכך יותר נתח שוק, מד שני הנתח עצמו קטן מכיוון שיש הרבה אתרים ותחרות , ועומת את בארץ מספר הגולשים קטן יותר אך החשיפה גדולה יותר.

השאלה היא אם לתמוך ברעיון שאומר לכוון גבוהה. ( אתר באנגלית לעולם הרחב?)

או ברעיון אתר בארץ ?

תודה
נתקבלה תגובה 19 מרץ, 2014 על ידי stass <סרן> (8,820 נקודות)
לגבי הפסקה הראשונה - בדיוק.

לגבי אנגלית או עברית - תעשה את שני האפשרויות (אני בכל מקרה היתי מתחיל מאנגלית). בסופו של דבר, הכי חשוב הוא להתחיל לעשות ולראות איך כל העולם הזה עובד (גם על ידי ניסוי וטעיה).
נתקבלה תגובה 19 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 19 מרץ, 2014 על ידי זקן השבט
bar, בקידום האורגני למשל, גם בגוגל העולמי באנגלית וגם בגוגל ישראל בעברית, כמעט 100% מהכניסות מתחלקות בין 5-10 תוצאות החיפוש העליונות (מספר 10 מקבל אולי רק 1%), ולכל האחרים לא "נותר נתח יותר קטן" אלא לא נותר כלום, וכל השקעתם ירדה לטמיון!

כל עוד לא תבין ולא תעכל את העובדה הזו עד הסוף, אסור לך (בהנחה שאתה אכן אב לשלושה ילדים עם משכנתא) להוציא אפילו שקל אחד על הרפתקאות שבהם, כאמור, מתוך 300 איש שמתחרים ביניהם על המקום הראשון לביטוי חיפוש נתון, רק אחד מצליח ו-299 נכשלים. מה עוד שלזה שהצליח עשוי להיות יתרון מכריע שאין לאחרים, כמו למשל תעבורת מבקרים קיימת בהיקף גדול, שהוא לא צריך להתחיל להשקיע כדי ליצור אותה.

תמשיך לשאול שאלות.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 19 מרץ, 2014 על ידי jaxx <רב סרן> (18,830 נקודות)
אם אתה מחפש פרוייקט רווחי, תחשוב לכיוון אמזון, נסה פה http://www.nichepursuits.com/ יש פה רעיונות טובים לאתרי נישה ממוקדים למכור מוצרים באמזון. אם כבר להשקיע באתר נישה אז במשהו שעשוי להניב רווח יפה ולא אדסנס
נתקבלה תגובה 19 מרץ, 2014 על ידי bar (130 נקודות)
אדסנס זה תוכנית סבוכה ודורשת הרבה גם למי שמוכן לתת הרבה ,

אפשר יותר פירוט על מכירת מוצרים באמזון?, במה הוא שונה מאיביי? ,בגדול החזון שלי הוא כך:

אתר בסדר גודל בינוני מכיל 4 קטגוריות נושאים עם תוכן עשיר וזמין, כשמטרתו הסופית רווח מפרסומות לא בהכרח אדסנס כל דרך אפשרית.

איך מעמידים דבר כזה על רגליים ( דפים)

תודה בר.
נתקבלה תגובה 19 מרץ, 2014 על ידי stass <סרן> (8,820 נקודות)
אדסנס זאת דווקא תוכנית יחסית פשוטה. תכניס לאתר (ותעמוד בתנאי ההסכם) והוא כבר "יעשה את העבודה".

לגבי אמזון, אחלה המלצה. יש לי מספר אתרים שהמונטייזינג העיקר בהם הוא amazon associates. עובד מצויין.

ולגבי "איך מעמידים" - מתחילים לעשות משהו ומתקדמים משם :)
נתקבלה תגובה 20 מרץ, 2014 על ידי jaxx <רב סרן> (18,830 נקודות)
תציץ בפוייקט לדוגמא של ספנסר, סכיני הישרדות.. הוא לוקח אותך שלב שלב
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,320 שאלות

7,345 תשובות

9,914 תגובות

92,029 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שגיאה-404 שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
2 תשובות 183 צפיות
שאלה נשאלה ב- 1 דצמבר, 2013 על ידי urion (180 נקודות)
0 הצבעות
3 תשובות 236 צפיות
שאלה נשאלה ב- 23 ינואר, 2014 על ידי galaore (550 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 189 צפיות
+1 הצבעה
3 תשובות 502 צפיות
שאלה נשאלה ב- 17 אפריל, 2016 על ידי mayonet (360 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 242 צפיות
שאלה נשאלה ב- 6 ינואר, 2014 על ידי שמרית (150 נקודות)
...