◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
241 צפיות

אתר ישן ומדורג טוב עם PageRank אפס

על ידי 220 צפיות
יש לי אתר שקיים משנת 2007 http://www.ism.co.il והpagerank שלו הוא 0.
האתר אינו חסום עבור גוגל, ואפילו נמצא בעמוד הראשון עבור כמה ביטויים כמו "מסוקים על שלט" ו"סירות על שלט". בwebmaster tools לא כתוב לי שנענשתי.

אך הpagerank שלי הוא 0 ואני לא יודע למה. למישהו יש מושג?

3 Answers

קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
ציון ה-Page Rank של הדף (אין דבר כזה ציון PR לאתר) מציין רק שקלול של ציוני ה-PR של הדפים המקשרים אליו. יש לו תרומה מסויימת לציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף לכל ביטוי חיפוש נתון, אבל תוצאות החיפוש מדורגות על פי הסדר היורד של ציוני הרלוונטיות המשוקללים שלהם לביטוי החיפוש הנתון, בעוד שציון של הדף ה-PR אחיד לכל ביטויי החיפוש. מתחייב מזה שאין להתייחס לציון ה-PR כביטוי לאיכות הדף או לרלוונטיות שלו.

ההסבר הזה עלול להיראות מסורבל, אבל הוא מדוייק, והוא ודאי מכיל הגדרות רבות שאינן מוכרות ואינן מובנות למרבית מקדמי האתרים, וחבל.
על ידי 220 צפיות
בwebmastertools כתוב לי שיש לי 2186 קישורים נכנסים.
(1995 מתוכם מגיעים מאתר שנקרא net4u.co.il)

מה אני צריך לעשות כדי להעלות את הציון שלי?

בתודה מראש.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
א. למה אתה רוצה להעלות את ציון ה-PR? מי ששאל משהו בגוגל, נכנס לדף תוצאות החיפוש ושוקל האם להקליק על תוצאת החיפוש שאתה מקדם, לא רואה מה הוא ציון ה-PR שלה!

ב. 1,995 קישורים מאתר אחד, הם כפי הנראה קישורים מהפוטר של כל דפי האתר. קישורים כאלה אסורים (!) על פי "הנחיות גוגל למנהלי אתרים", ועלולים לגרום לענישת האתר והעפתו מצמרת תוצאות החיפוש (https://support.google.com/webmasters/answer/66356?hl=iw).
קולות
0
על ידי <סרן> 8.8k צפיות
אני מבין לליבך שזה מוזר וטיפה מחשיד, אבל באמת - אל תתן לסיגנל הזה להטריד אותך.
יש לגוגל עוד מאות איתותית שהם מתחשבים בהם לדירוג, ולצורך העניין - אם אתה מדורג טוב, הטראפיק שלך מספק ומשתפר (אם אתה עושה צעדים לשיפורו?) אז הכל בסדר.

בשורה התחתונה - מבחן התוצאה.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
stass, אינני מסכים ל"מבחן התוצאה"! אלפי, או אפילו כבר עשרות אלפי אתרים שקודמו על ידי מקדמי אתרים בישראל עמדו יפה מאד, ולאורך זמן רב, במבחן התוצאה, עד שנענשו ועפו מצמרת תוצאות החיפוש.

המבחן הנכון הוא "מבחן הבטחת התוצאה לאורך זמן", שמכיל בכל רגע נתון שיעור רב של אי-ודאות כי "העתיד עוד לפנינו".  במקרה שהוצג פה, עצם קיומם של קישורי הפוטר, האסורים על פי "הנחיות גוגל למנהלי אתרים", מכניס גורם של סיכון ל"מבחן הבטחת התוצאה לאורך זמן", ואפשר שהוא גם הסיבה לציון ה- PR=0 של דף הבית.
על ידי <סרן> 8.8k צפיות
מסכים איתך בהחלט, אחלה הרחבה.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
מדד ה PR הפומבי אינני משקף את המדד הסמוי של גוגל.
שמתעדכן בכל קישור חדש שנסרק\נמחק בצורה דינאמית ואותו אינך רואה.

העובדה שה PR שלו הוא 0 אומרת שאולי הוא לא קיבל קישורים מדפי בעלי PR גבוה, או שהוא קישר לדפי חיצוניים אחרים ואיבד את ה PR שלו.

בשני המקרים, אין זה אמור להדאיג אותך, כמו שסטס ציין PR הוא רק סיגנל אחד מיני רבים, ואם האתר מקבל טראפיק ומדורג לשביעות רצונך, ה PR זה הדבר האחרון שאליו אתה צריך להתייחס.

4,327 שאלות

7,360 תשובות

9,928 תגובות

20,217 משתמשים

שאלות קשורות

3 תשובות
קולות
+1
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 2/01/14 על ידי nirpeled 120 צפיות
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 13/01/15 על ידי asafm 780 צפיות
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 2/02/14 על ידי blackwolfy75 160 צפיות
...