קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

מה קורה לאתר? למה הוא לא מתקדם?

0 הצבעות
342 צפיות
שאלה נשאלה ב- 25 דצמבר, 2013 על ידי Idan83 (260 נקודות)
נערך 25 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב
שלום רב,
אני מקדם אתר של אישתי בתחום המוצרי תינוקות בחברת קידום ושמתי לב שהאתר לא כל כך זז במיקומים.
למעשה היה לו מיקומים ומדי יום אני שם לב שעוד ועוד מיקומים "נמחקים" האם מישהו יכול לנסות ולאבחן ולומר לי מה יכולה להיות הבעיה?
מבחינת תכנים אני רואה שהתכנים שמתווספים לאתר הם מקוריים ובאמת החברה מוציאה לנו דו"ח מדי חודש בחודשו ונראה כי הם פועלים די בסדר פשוט האתר לא כל כך "זז" חזרה למיקומים שהיה.

אשמח לחוות דעת בנושא

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 25 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 29 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט
א. האתר יכול להתקדם במיקומים רק בתנאי שאתרי המתחרים אינם מתקדמים מהר משלך. וכל אתר שמתקדם עושה זאת על חשבון אתר אחר שיורד!

ב. אתרים רבים מאד מאבדים את מיקומיהם מדי יום גם בגין עונש מגוגל על המשך ביצוע עבודת קידום שהייתה לגיטימית לפני שנתיים והיא אסורה עכשיו. אם בדו"ח החודשי כתוב שאתה משלם עבור "בניית קישורים" זה ההסבר הסביר.
נתקבלה תגובה 25 דצמבר, 2013 על ידי Idan83 (260 נקודות)
לא אין סעיף של קטגוריות אלא פירוט פרטני של הצעדים שננקטו, ביניהם כתיבת מאמרים מקוריים והפצתם באתרי מאמרים + מאמרים לאתר שלי להעשרה, כתיבה בפורומים, רשתות חברתיות, אופטימיזציה לאתר בהם עיבוי מילות מפתח...
נתקבלה תגובה 25 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 25 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט
מאמרים ב"אתרי מאמרים" שאיש לא קורא זה "בניית קישורים" כי הם "נבנו" בזמנו מתוך הנחה שערך הקישור היוצא מהם מגדיל את ציון הרלוונטיות של הדף באתר שלך שמקושר מהם. גוגל מייחס להם כיום (!) ערך אפס או אפילו שלילי (מאז שינוי האלגוריתם "פנדה"). ניפוח תוכן האתר שלך הוא לרעתך, אם מבקרי האתר אינם מאותתים לגוגל שזה שיפר את חווית הביקור שלהם באתר. גם "עיבוי מילות מפתח" (Keyword Stuffing) הוא לרעתך (מאז שינוי האלגוריתם "פינגווין"), מאותה סיבה.

ממליץ לך לפטר את "חברת" הקידום במי שעובד על פי גוגל של שנת 2013 ולא על פי גוגל של שנת 2003. אם הם ידרשו ממך להמשיך לשלם על פי החוזה, תענה להם שהם הפרו את תנאי החוזה בכך ש"שיטת" העבודה שלהם אסורה על פי "הנחיות גוגל למנהלי אתרים".
נתקבלה תגובה 29 דצמבר, 2013 על ידי Idan83 (260 נקודות)
אוקיי... בגדל הבנתי, אבל לפי התשובות שלך נראה שאין איך לקדם, כאילו כבר מה נשאר??... קראתי את ההנחיות למנהלי אתרים שאמרת ובכללי אוקיי זה דן על "חויית המשתמש" אבל אני לא מבין איך גוגל יאמוד זאת? ובכלל מה הם הסטנדרטים של גוגל לקידום נכון (כמובן רק בכללי איני מתכוון ללמוד תתחום בתשובה רגעית) כדי שאוכל להשוות ולהבין שמה שכותבים לי בדו"ח הוא באמת הסטנדרט של היום,

תודה רבה לך על העזרה והתשובות האיכותיות והמפורטות,
נתקבלה תגובה 29 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
Idan83, מה שנשאר הוא לציית להנחיות גוגל כי הם מי שקובעים את כללי המשחק!

למה אתה צריך להבין איך גוגל אומדים (במונחים כמותיים) את איכות חווית המשתמש? איך מודדים את איכות החוויה של  אוכלוסייות שצופות בפרסומות בטלוויזיה? - עליה בכניסות ועליה במכירות, ובעקיפין, גם עליה במיקומים.

לא סביר להניח שמשרד קידום, שמקבל תקציב קידום אותו בחרת לאחר עיון בהצעות מחיר, מספק לך כיום התמקדות ב"חווית המשתמש". אין להם את הכישורים האישיים, לא את ההכשרה הדרושה, ולא את אופן פרישת התקציב הדרושים לכך, ולכן הם מספקים לך עבודת קידום שמכוונת ל"חווית המשתמש" של האלגוריתם של גוגל ש"מבקר" באתר שלך, מודל 2003.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 25 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,200 נקודות)
אם יש לך חשש שאתר נפגע בפעולה ידנית או אלגוריתמית והחברה מפיצה מאמרים עבור האתר אז נראה שזה הרמז שלך.
מעבר לזה רוב התשובות שתקבל יתבססו על ניחושים שלא יעזרו לך.
וגם עם פרטים אנליטים נוספים על האתר למעט שיערוך או ניחושים אין ממש דרך לדעת בצורה וודאית מה פגע באתר
נתקבלה תגובה 29 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
מנשה, סביבת העבודה של מקדם האתרים הייתה מאז ומעולם סביבת עבודה שבה רמת אי-הוודאות קרובה יותר ל-100% מאשר ל-50%. מתחייב מזה שמי שחלק ניכר מעבודתו מוקדש למאמצי הסתגלות לשינויים התכופים במדיניות הנהלת גוגל מצמצם את אי-הוודאות, בעוד שמי שאיננו עושה מאמצי הסתגלות, וסומך על "שיטות עבודה" מיושנות, שקל ללקוחות להבין אותן ולשלם עבורן, מרחיב את אי-הוודאות ואת רמת הסיכון של הלקוח.
נתקבלה תגובה 29 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,200 נקודות)
בתור חובבן היה לי קשה להסכים עם הטענה הזו, לאחר כשנה שבה אני עובד בתחום קשה לי שלא להסכים עימה
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,304 שאלות

7,331 תשובות

9,902 תגובות

17,127 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 452 צפיות
שאלה נשאלה ב- 3 ספטמבר, 2019 על ידי pini22 (220 נקודות)
0 הצבעות
4 תשובות 350 צפיות
שאלה נשאלה ב- 29 ספטמבר, 2013 על ידי מורן אהרון (760 נקודות)
0 הצבעות
4 תשובות 369 צפיות
שאלה נשאלה ב- 1 דצמבר, 2013 על ידי נוער פלוס (320 נקודות)
0 הצבעות
3 תשובות 407 צפיות
שאלה נשאלה ב- 13 נובמבר, 2013 על ידי נוער פלוס (320 נקודות)
...