קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

מה הם הפרמטרים שאותם אנחנו כן מכירים מתוך יותר מ 200 פרמטרים של גוגל

0 הצבעות
228 צפיות
שאלה נשאלה ב- 8 ספטמבר, 2013 על ידי asafm (780 נקודות)
ככל הידוע לנו יש מעל ל 200 פרמטרים שבעזרתם גוגל מציג את תוצאת החיפוש .
לא כל הפרמטרים ידועים אך חלקם כן ידועים . או כפי שקראתי פה פה בעבר קיימים 35
פרמטרים ידועים .
מה הם הפרמטרים הידועים לנו לקידום בגוגל ?

תשובה 1

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 8 ספטמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 8 ספטמבר, 2013 על ידי זקן השבט
אסף, היחס של כ-35 פרמטרים ידועים מתוך כ-200 פרמטרים שגוגל מחשב את הציונים שלהם כדי לשקלל את ציון הרלוונטיות של דף אינטרנט לביטוי חיפוש נתון (תוצאות החיפוש מסודרות על פי הסדר היורד של ציוני הרלוונטיות) זה סיפור עתיק. אפשר שכבר שבוע לאחר מכן גוגל הגדילו את מספר הפרמטרים ל-210 או שלפני שנה הוא היה 2,000 ואנחנו נשארנו עם אותם כ-35 פרמטרים ידועים. האם אתה יכול לפתור משוואה בת 200 נעלמים כאשר אינך יכול להציב ערכים מספריים אפילו ב-35 מהם?

יתר על כן, גוגל משנה לחלוטין, אם כי בהדרגה, את הדוקטרינה שעל פיה עובד מנוע החיפוש. בעבר, צוות הפיתוח של מנוע החיפוש הגה את אותם פרמטרים והטמיע בתוך מנוע החיפוש את השיטה למדידת הציונים שלהם. על פי כל העדויות גוגל עובר לשימוש באלגוריתמים שלומדים לבד בשיטות של אינטלגנציה מלאכותית מה הם הפרמטרים שבהם אוכלוסיה ששאלה ביטוי חיפוש נתון מבטאת את רמת שביעות הרצון שלה מהביקורים בתוצאות החיפוש הספציפיות ומה הם הפרמטרים שמאפיינים אוכלוסיה ששאלה ביטוי חיפוש אחר. משמע, בניגוד לעבר, אין איש בגוגל שיודע מה האלגוריתם למד ואיך הוא פועל! אין לכן יותר גם טעם לנסות לנחש באמצעות ניסויים מבוקרים מה חושבים מפתחי האלגוריתם של גוגל!

יחד עם זאת, חברת SEOMOZ התעקשה לקיים מדי שנה סקר בין מקדמי אתרים כדי לנסות לחשוף מה המשקל היחסי של הפרמטרים הידועים לה. ראה למשל: http://www.askpavel.co.il/blog/search-ranking-factors-2011
לפני שבוע פורסמו תוצאות סקר המתייחס לקידום בתוצאות החיפוש המקומיות: http://www.askpavel.co.il/blog/updates-31-8-13
בתחתית אותו דף תוכל למצוא תמצית של הסבר שאני מפרסם מדי שנה מדוע ההנחה הבסיסית של הסקר (שלציון הרלוונטיות המשוקלל ערך בעל גבול עליון) שגויה ותוצאות הסקר מגוחכות.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,276 שאלות

7,308 תשובות

9,887 תגובות

14,764 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 251 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 פברואר, 2014 על ידי tomerhh (530 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 108 צפיות
0 הצבעות
2 תשובות 943 צפיות
שאלה נשאלה ב- 29 אוקטובר, 2014 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 331 צפיות
שאלה נשאלה ב- 17 אוגוסט, 2013 על ידי רו (140 נקודות)
...