◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+2
276 צפיות

מה עדיף לעדכן כתבות בדף קיים או להוסיף כל פעם כתבה בעמו חדש?

על ידי <סגן משנה> 1.9k צפיות
מה עדיף לעדכן בדף מסוים כל פעם תוכן שיתחדש (כתבות) או בעצם לעדכן באותו הדף כתבה חדשה כל פעם ולכתבה הישנה ליצור עמוד נוסף שבו היא תשמר וכך יגדלו מספר העמודים המאונדקסים בגוגל.

2 Answers

קולות
+1
על ידי <סרן> 5.5k צפיות
אם אתה מתכוון להחליף כל פעם את התוכן בעמוד מסוים לעומת להוסיף על פעם עוד עמוד אז אני חושב שעדיף לך להוסיף עוד עמוד, בעיקר אם הנושא עליו אתה כותב הוא אותו הדבר, תוכן עשיר ושונה באתר זה קידום יותר טוב לאתר.
אם אתה מתכוון לעדכן את הדף במשמעות של להוסיף כל פעם תוכן זה כבר יותר מסובך, אני לא יודע מה קורה אם כל פעם מאריכים דף מבחינת קידום ורק ניסוי יתן לנו תוצאות, אבל בסופו של דבר אל תחשוב רק על קידום, תחשוב על הגולשים, מי רוצה לקרוא דף ארוך מאוד? או כל פעם לנסות למצוא תוכן מסוים ולגלות שהוא הוסר? עדיף רק להוסיף עמודים הן מבחינת קידום והן מבחינת חווית משתמש.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
שאלת בצדק "מי רוצה לקרוא דף ארוך מאד?" - ניתן לפתור את זה באמצעות חלוקת הטקסט הארוך לפסקאות גדולות, הגדלת הטקסט באמצעות הוספת פסקאות, וקישורים מתחילת הטקסט לכותרת כל פיסקה.
על ידי <סגן משנה> 1.9k צפיות
לא חברים פיספסתם אותי, הכוונה הייתה להחליף את הטקסט באותו עמוד בטקסט חדש או להוסיף עמוד לאתר עם הטקסט החדש, כל זה רק מבחינת קידום ובהנחה שהתוכן לא איכותי ולא בא לשרת גולשים אלא להראות עדכון.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
המחשבה שניתן לתחמן את 20,000 מהנדסי ומדעני גוגל יהירה ומסוכנת. אין לך כל ראיה שהחלפת תוכן ירוד בתוכן ירוד אחר תתפרש על ידי גוגל כעידכון תכוף שמצדיק את שיפור הציון.
על ידי <סגן משנה> 1.9k צפיות
התוכן ירוד, והוא מתעדכן בחלקי האתר הפחות רלוונטיים, החלט החשוב מתעדכן בצורה איכותית, השאלה היא כזו, לעדכן תוכן ירוד בתוך עמוד שישאר או לפתוח כל פעם עוד עמוד בשביל עוד תוכן ירוד?המטרה היא להראות עדכון ולהעלות כמות דפים מאונדקסים בגוגל.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
זה בדיוק מה שכתבתי: אם אתה באמת מאמין שגוגל מתגמל עדכון תכוף של תוכן ירוד והגדלת כמות הדפים בעלי תוכן ירוד, תסתכן ותעשה את זה.

לי לא ידוע האם גוגל מתגמל או מעניש את שתי הפעולות האלה, כי תשובה מוסמכת אפשר לקבל רק אם עורכים ניסוי מבוקר שלוקח הרבה זמן ועולה הרבה כסף. כל מי שיענה לך אחרת, שאל אותו אם הידע שלו מסתמך על ניסוי מבוקר או רק על התרשמות מנסיון אישי, כי למישהו אחר יכולה להיות התרשמות הפוכה, וגם היא מניסיון אישי.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
אין כל ראיה לכך שהגדלת מספר דפי האתר משפר את ציון דף הבית יותר מאשר הארכת טקסט דף הבית. כפי שכתב idoiu לפניי, רק ניסוי מבוקר יכול לענות על השאלה הזאת.

4,337 שאלות

7,368 תשובות

9,942 תגובות

32,241 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
0
3 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 7/11/12 על ידי Eli_l 340 צפיות
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 28/05/19 על ידי fadi4234 120 צפיות
2 תשובות
קולות
0
...