◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
298 צפיות

קישורים שלא נסרקים

על ידי 530 צפיות
נערך על ידי
היי חבר'ה,
אני מקדם את האתר safeworld.co.il ובונה קישורים לאתר אך אני רואה ב- WBT ובעוד כלים כמו Hrefs  ו- Opensiteexplorer  כי אין קישורים לאתר.
למישהו יש רעיון???
תודה רבה

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
ממליץ לך בחום להתעדכן מה דעת הנהלת גוגל על "בניית קישורים". את החדשות הטריות תמצא ב-http://searchengineland.com/google-changes-ranking-advice-says-build-quality-sites-not-links-163931

ובאופן כללי ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים". למשל:
http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=iw&answer=40349
על ידי 530 צפיות
תודה על התשובה המהירה אך,
זאת ממש לא התשובה שציפיתי לקבל.
את הנחיות גוגל אני מכיר בע"פ.
את העדכונים גם כן.
מה הקשר בין זה לבין שאין סריקה של הקישורים, גם של גוגל וגם של כלים אחרים????
אשמח לתשובה יותר עניינית ולא מתחכמת.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
את השאלה שלך קוראים עוד מאות אנשים ולכן גם התשובה מיועדת לא רק לך אלא לעוד מאות אנשים, שמדברים על "בניית קישורים" מבלי שקראו כמוך את כל "הנחיות גוגל" והעדכונים האחרים.

מכל מקום, הנהלת גוגל דורשת מזה כשנה וחצי ממקדמי האתרים, באמצעות התראות דרך הכלי למנהלי אתרים וענישת אתרים גם ללא הודעה, להסיר מהרשת קישורים ש"אינם טבעיים" ולהימנע מ"בנייתם". להבנתי, אחת הסיבות היא שינוי שיטת חישוב ציוני הרלוונטיות של הדף, והסיבה השניה היא שלגוגל עולה כסף לחשב שערכו של קישור הוא 0 או ערך שלילי, ומרבית הקישורים ברשת נועדו רק לתחמן את גוגל וערכם עכשיו 0 או שלילי.

יש להם לפיכך סיבה טובה להפסיק בהדרגה לאנדקס ביוזמתם קישורים ש"אינם טבעיים" ואינם מעבירים תנועת מבקרים בהיקף שהוא יותר מ"רעש". לא ידוע האם הם כבר התחילו להפסיק לאנדקס וגם לא ידוע האם בעקבות שינוי המדיניות של הנהלת גוגל גם שירותים אחרים לא מוצאים יותר טעם להוציא כסף רב על אינדקס קישורים כדי לתת את זה בחינם לכל דיכפין. אבל זה יבוא בהכרח. מכל מקום, ברור מזה זמן רב שאם גוגל "החליט" שלא לאנדקס אתר בגלל תוכן ירוד או סיבה אחרת, הוא לא מאנדקס גם את הקישורים היוצאים ממנו.

לא ציינת בשאלתך מתי "נבנו" הקישורים הללו. אפשר שגוגל עדיין ממשיך לאנדקס קישורים חדשים אבל מציג אותם באיחור רב או רק לאחר שנמדדה דרכם תנועת מבקרים ערה ואמינה.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
נערך על ידי
מספר פעמים נאמר שהקישורים יכולים להופיע כ 90 יום לאחר שגוגל סרק את הדפים המקשרים.
לכן גם אם בנית את הקישורים שלך אתה צריך להמתין שהדפים יסרקו- מה שיכול לקחת זמן.
ולאחר מכן להמתין שהם יופיעו ב GWT.
כמו כן אני באופן אישי יצא לי להבחין שבמספר מקרים לגוגל לקח הרבה יותר מ 90 יום עד שהוא שיקף קישורים במרכז מנהלי האתרים (אפילו אם הקישורים נסרקו מהר)

בנוסף קח בחשבון שגוגל לא מציג לך את כלל הקישורים בכלי המנהלים של גוגל ובמספר מקרים נאמר שמדובר בחלק מאוד קטן מסך הקישורים שהוא סרק(דנו על 10%)
אם נתייחס לשאר הכלים(Hrefs  וכו), לך תדע עד כמה מפותחים הם ובאיזה תכיפות\קצב הם סורקים דפים באינטרנט.

כמובן מסכים עם דעתו של קודמי שמדובר בעבודה שיכולה להפוך למיותרת או חסרת משמעות בהמשך אך אין זה עונה לשאלתך, לכן אמליץ לך להתאזר בסבלנות ולדאוג שהדפים שמפנים לאתר שלך פופולריים ונסרקים לעתים קרובות

4,324 שאלות

7,353 תשובות

9,918 תגובות

118,168 משתמשים

שאלות קשורות

...