קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

מה יותר מדוייק - סטטיסיקות על האתר מתוך השרת, או מתוך גוגל אנליטיקס?

+2 הצבעות
138 צפיות
שאלה נשאלה ב- 30 נובמבר, 2010 על ידי אייל (770 נקודות)
נערך 1 דצמבר, 2010 על ידי פבל ישראלסקי
מה יותר מדוייק? סטטיסיקות על האתר מתוך השרת? או מתוך האנליטיק?
לאחרונה מצאתי סטיות חריפות בין שבין שמערכת הסטטיסטיקות של האתר לבין האנליטיק

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 30 נובמבר, 2010 על ידי Ido Iungelson <סרן> (5,480 נקודות)
מניסיונות שעשיתי האנליטיקס הוא די מדויק ולרוב הוא נותן יותר נתונים ופילוחים מאשר רוב מערכות ניהול השרתים. הסטיות בדרך כלל נובעות משלושה גורמים: אחד הוא מנועי החיפוש, ישנן מערכות ניהול שרת שסופרות תנועה של רובוטים של מנועי חיפוש עקב העבודה שהוא אכן מוריד דפים, בעוד האנליטיקס לא עושה זאת. גורם נוסף הוא עמודי מערכת הניהול, הרי לרוב אין את הקוד של האנליטיקס בעמודי מערכת הניהול בעוד השרת סופר תנועה בכל העמודים. גורם אחרון שהוא מאוד מזערי אך קיים הוא היכולת של הגולשים להפעיל את האנליטיקס כלומר שלא התקינו\חסמו ג'אווה בדפדפן.
בנוסף יכול להיות שפשוט בחלק מהעמודים לא שמת את הקוד של האנליטיקס, שים לב שהוא נמצא בחלק שנטען בכל חלקי האתר, כגון header או לחילופין תדאג שהקוד באמת נטען בכל חלקי האתר.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 30 נובמבר, 2010 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 30 נובמבר, 2010 על ידי זקן השבט
כמו בכמעט כל דבר שקשור לקידום אתרים, אין הרבה שימוש בנתונים שמתייחסים לנקודת זמן נתונה, או למשך תקופת הזמן הנתונה שבה נאספו הנתונים. לעומת זאת כאשר משווים בין תקופות (למשל בין החודש הזה לחודש הקודם) על פי אותה שיטה בדיוק (אנליטיקס או סטטיסטיקה מהשרת) אי-הדיוקים והסטיות מתקזזים והמספרים המייצגים את השינוי שחל מחודש לחודש, באנליטיקס ובסטטיסטיקה מהשרת, יהיו קרובים מאד האחד לשני.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,293 שאלות

7,320 תשובות

9,894 תגובות

15,627 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+2 הצבעות
1 תשובה 135 צפיות
שאלה נשאלה ב- 12 דצמבר, 2010 על ידי adva855 (150 נקודות)
+2 הצבעות
3 תשובות 278 צפיות
שאלה נשאלה ב- 21 אפריל, 2011 על ידי Muadefet <סגן משנה> (1,170 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 247 צפיות
שאלה נשאלה ב- 7 ינואר, 2014 על ידי tberiusi (290 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 253 צפיות
...